Pyloxim - suplement diety (na helicobacter pylori)

10 saszetek

Nowy

Preparat zmniejszający populację Helikobacter pylori w żołądku. Stosowany jest w profilaktyce, a także w walce z innymi drobnoustrojami. Doskonały sposób na wrzody żołądka i zgagę! Produkt naj;epiej spożyć do 05/2025.

Więcej szczegółów

24 godz.

78,00 zł

Pyloxim - sposób na helicobacter pylori, wrzody i zgagę

W 2005 roku badacze z Australii otrzymali nagrodę Nobla za odkrycie, że przyczyną 90% przypadków zachorowań na wrzody żołądka i dwunastnicy jest bakteria Helikobacter pylori, a nie stres, jak do tej pory sądzono. Był to ważny moment, który zdynamizował rynek medyczny do poszukiwania skutecznych metod neutralizowania szkodliwego działania bakterii Hp na ludzki organizm.

Najczęściej leczenie infekcji opiera się na kombinacji 3 leków, w tym 2 antybiotyków. Taka kuracja niszczy jednak naturalną florę bakteryjną człowieka. Poza tym organizm ludzki z czasem uodparnia się na antybiotyki, co powoduje nawrót choroby. Preparat Pylox to bezpieczny sposób na pozybcie się bakterii helikobacter.

Redukcja stężenia H. Pylori za pomocą ekstraktu z żółtek jaj uodpornionych kur.

Uodparniając kury antygenem HP - czyli indukując powstawanie u kur przeciwciał przeciwko bakterii Helicobacter pylori, uzyskuje się ich jaja, które zawierają dużą ilość przeciwciał H. Pylori. Przeciwciała te są izolowane z jaj tych kur w specjalnym procesie, w wyniku czego powstaje produkt końcowy - immunoglobulina Y przeciwko Helicobacter pylori. Immunoglobuliny, czyli przeciwciała, to cząsteczki białka, które organizm normalnie wytwarza w odpowiedzi na obecność obcej substancji. Przeciwciała docierają do miejsca infekcji, gdzie albo demobilizują wroga, albo oznaczają go do ataku przez inne komórki lub chemikalia. Przeciwciała są skutecznymi zabójcami w układzie odpornościowym. Immunoglobulina Y (IgY), będąca składnikiem aktywnym preparatu Pyloxim, działa wybiórczo na bakterię H. Pylori. Swoim działaniem uniemożliwia bakteriom H. Pylori wytwarzanie enzymu ureazy, tym samym znacząco zmieniając środowisko, w którym Helicobacter pylori może istnieć i rozmnażać się. W ten sposób dochodzi do bardzo skutecznego zahamowania populacji bakterii w żołądku, a co za tym idzie zmniejszenia objawów powodowanych przez te bakterie.

Korzyści stosowania preparatu Pyloxim

Preparat Pyloxim jest skuteczną i – co bardzo istotne – bezpieczną metodą w walce z Helicobacter pylori. Wyniki badań potwierdzają znaczne zmniejszenie populacji tych bakterii po stosowaniu preparatu Pyloxim przez 4 tygodnie

Dla kogo:

Osoby narażone na infekcję lub będące nosicielami Helicobacter pylori, cierpiące na inne choroby układu trawiennego, takie jak:

 • bóle i przewlekłe zapalenie żołądka
 • wrzody żołądka
 • profilaktycznie w przypadku prawdopodobieństwa wystąpienia nowotworów układu pokarmowego

Więcej informacji: https://www.ibg.pl/Baza_Wiedzy/

.

Skład:
PYLOXIM zawiera substancję aktywną - wyciąg z żółtek jaj od kur uodpornionych na Helicobacter pylori – immunoglobulinę IgY - (ekstrakt z żółtka jaja) 1,2g, monosacharydy 1,75g, polisacharydy 1,6625g, kwasek cytrynowy 0,25, aromat waniliowy 0,1g, aromat pomarańczowy 2,5mg, sukraloza.

Dawkowanie:
1 saszetka 2 razy dziennie, najlepiej po posiłku (w przypadku poważniejszych problemów można podwoić dzienną dawkę).

Dawkowanie profilaktyczne
1 saszetka co drugi dzień.

Zawartość saszetki rozpuścić w szklance wody, mleka, soku owocowego lub wsypać bezpośrednio do jedzenia i spożyć po lub w trakcie posiłku. 

Uwagai: produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia! Nie wolno przekraczać zalecanej dziennej porcji! Trzymać poza zasięgiem dzieci! Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 15°C do 25°C!

Kod EAN: 8588003697646

Dystrybutor w UE: T-International s.r.o. Partizánska 2900/32, 06-901 Snina, Slovakia

Oceń 
2016-12-18

pyloxim

faktycznie wspomaga kuracje, u mnie efekty po ok miesiacu

  Oceń 
  2016-05-12

  Pyloxim

  Skuteczne, polecam

   Napisz swoją opinię! !

   Napisz opinię

   Pyloxim - suplement diety (na helicobacter pylori)

   Pyloxim - suplement diety (na helicobacter pylori)

   Preparat zmniejszający populację Helikobacter pylori w żołądku. Stosowany jest w profilaktyce, a także w walce z innymi drobnoustrojami. Doskonały sposób na wrzody żołądka i zgagę! Produkt naj;epiej spożyć do 05/2025.

   Oczyszczanie organizmu

   Producenci

   Sprawdź także

   Akceptuj

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
   Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj