PROBIOTICA efektywne mikroorganizmy 0,5 l

ProBiotics Polska

Butelka 0.5 litra

Nowy

Siła naturalnych pożytecznych mikroorganizmów, które nie tylko chronią przed uaktywnieniem się patogenów ale wprowadzają równowagę do ekosystemu jelitowego i skutecznie dbają o jej dobroczynną obecność.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

95,00 zł

PROBIOTICA TO ZDROWE TRAWIENIE I LEPSZA ODPORNOŚĆ!

PROBIOTICA to skoncentrowana, w pełni naturalna mieszanka 18-tu aromatycznych ziół fermentowanych przez specjalnie dobrane szczepy bakterii probiotycznych.

  • przywraca prawidłową czynność przewodu pokarmowego
  • wspomaga terapię lekową: przewlekłych chorób i leczenie stanów pooperacyjnych w obrębie przewodu pokarmowego (choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy), guzków krwawniczych odbytu (hemoroidów) i szczelin odbytu
  • zapobiega biegunkom po kuracji antybiotykowej, chemio i radioterapii oraz infekcjom jelitowym, a także wspomaga ich leczenie
  • poprawia motorykę jelit szczególnie u ludzi w podeszłym wieku
  • zmniejsza lub likwiduje objawy nietolerancji laktozy
  • wspomaga obniżenie złego cholesterolu we krwi
  • wspomaga leczenie i zapobiega nawrotom infekcji spowodowanych patogennymi: grzybami, bakteriami, drożdżakami
  • wspomaga mechanizmy obronne organizmu.

 

PROBIOTICA to siła naturalnych  pożytecznych mikroorganizmów, które nie tylko chronią przed uaktywnieniem się patogenów ale  wprowadzają równowagę do ekosystemu jelitowego i dominując w nim skutecznie dbają o jej dobroczynną obecność.

PROBIOTICA zasadniczo różni się od typowej mieszaniny mikroorganizmów ponieważ wykorzystuje w działaniu efekt synergii współpracujących ze sobą specjalnie dobranych mikroorganizmów. Wybrane do kompozycji pożyteczne mikroorganizmy występują powszechnie w naturze i nie są modyfikowane genetycznie.

SKŁADNIKI PROBIOTICA:

Niechlorowana woda (91,54%), melasa z trzciny cukrowej* (4,75%), sproszkowana mieszanka  ziołowo-roślinna* (1,3%), sok z jabłek* (1,1%), sok z czarnej porzeczki* (0,4%), kompleks probiotycznych mikroorganizmów SCD EP11* (0,3%), sok z jagód* (0,23%), sok z wiśni* (0,23%), sól kamienna z Kłodawy (0,1%), Ganoderma lucidum* (grzyby Reishi) (0,05%).
  * - certyfikowany składnik ekologiczny.

Gatunki mikoorganizmów użyte w produkcji PROBIOTICA to między innymi:

Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus delbrueckii, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus plantarum, Lactococcus diacetylactis, Lactococcus lactis, Rhodopseudomonas palustris, Saccharomyces cerevisiae oraz Streptococcus thermophilus.

SZCZEGÓLNE CECHY PROBIOTICA:

  • W przeciwieństwie do antybiotyków, które niszczą mikroflorę, działanie produktu SCD ProBiotica™ nastawione jest na zregenerowanie pożytecznych bakterii wewnątrz ludzkiego ciała, co pomaga wytworzyć i utrzymać równowagę mikrobiologiczną.
  • Mocną stroną produktu PROBIOTICA jest aktywowanie naturalnego procesu wspomagania i odbudowy dobroczynnej mikroflory w organizmie człowieka.

 

Wartość odżywcza w 30ml:

Energia: 4 kcal,
Węglowodany: 0,5 g,
Tłuszcze: 0 g,
Białka: 0,04 g, Sód: 36 mg

Zalecenia dotyczące spożycia:

Dorośli: 1- 4 łyżek na dzień. Należy zacząć od jednej łyżki dziennie i stopniowo zwiększać sugerowaną ilość.                          

Dzieci: 1- 4 łyżeczek do herbaty na dzień. Należy zacząć od jednej łyżeczki do herbaty dziennie i stopniowo zwiększać sugerowaną dawkę.

1 łyżeczka zawiera 25 milionów bakterii probiotycznych
1 łyżka zawiera 75 milionów bakterii probiotycznych

Przechowywanie: przed otwarciem przechowywać w temperaturze pokojowej (maks. 20° C) z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Po otwarciu przydatność do spożycia - miesiąc.

Producent:

ProBiotics Polska Sp. z o.o.
ul. Menueta 26, 02-827 Warszawa

Napisz opinię

PROBIOTICA efektywne mikroorganizmy 0,5 l

PROBIOTICA efektywne mikroorganizmy 0,5 l

Siła naturalnych pożytecznych mikroorganizmów, które nie tylko chronią przed uaktywnieniem się patogenów ale wprowadzają równowagę do ekosystemu jelitowego i skutecznie dbają o jej dobroczynną obecność.

ProBiotics Polska - oryginalne ProBiotechnologie dla Ziemi, Ludzi i Zwierząt. Efektywne mikroorganizmy wykorzystywane w ogrodnictwie, uprawach i hodowli.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj