O nas

Filozofia Zdrowia

Marka Filozofia Zdrowia należąca do firmy "IBG" zajmuje się profilaktyką zdrowia i dystrybucją naturalnych suplementów żywieniowych już od 2002 roku.

 

Prowadzimy rodzinną firmę, regularnie poszerzamy naszą ofertę o nowe metody naturalnych terapii i suplementów o różnych formach działania. Doradzamy dobór odpowiednich produktów. U nas możesz liczyć na wiedzę oraz doświadczenie.

 

Uczestniczymy w wielu kursach i szkoleniach, na bieżąco aktualizujemy wiedzę na temat dostępnych metod wspomagania zdrowia naturalnymi metodami wspieramy naszych Klientów fachową i miłą obsługą.


  1. sklep internetowy
  2. Prowadzimy sklep internetowy, w którym oferujemy preparaty stosowane w profilaktyce zdrowia oraz wspomagające organizm w wielu chorobach. Proponujemy suplementy najwyższej jakości, pochodzące z naturalnych składników, posiadające najlepsze opinie na rynku.
  3.  
  1. Badanie włosów ŁódźProwadzimy rónież sprzedaż urządzeń zdrowotnych, a wśród nich najpopularniejsze na rynku Healy i Sweeper. Urządzenia działające na zasadzie biorezonansu. Terapia biorezonansowa polega na zastosowaniu generatora fal elektromagnetycznych o częstotliwościach właściwych dla uzyskania porządanego efektu. Oferowane urządzenia wspomagają oczyszczanie organizmu z
  2. patogenów oraz wspomagają działanie narządów wewnętrznych, psychikę i wiele innych przydatnych programów.

  1. Portal Filozofia Zdrowia
  2. Prowadzimy portal www.filozofiazdrowia.com o naturalnym podejściu do zdrowia. Prezentujemy artykuły na temat działania witamin i minerałów, zdrowych dietach czy naturalnych terapiach. Proponujemy jak zdrowo zadbać o oczyszczanie organizmu czy odchudzanie.

Gabinet Terapii Naturalnych w Łodzi

Pod patronatem firmy IBG przy ul. Milionowej 96 w Łodzi działa Gabinet Terapii Naturalnych Filozofia Zdrowia, w którym wykonywane są testy biorezonansowe ap. Scaner 3D oraz Quantum (służy do kompleksowej oceny składu i stanu organizmu).
 

Gwarancja jakości

GMP CertyfikatW naszej ofercie znajdują się tylko oryginalne produkty, zawierające odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia do obrotu w UE oraz w Polsce.

Wybieramy tylko najlepszych producentów.

Jeśli nie znaleźliście w naszej ofercie (na stronie sklepu) produktu, który Was interesuje prosimy o kontakt, postaramy się sprowadzić brakujące produkty.


Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj