Lista produktów producenta: Fujian

Fujian to producent suplementów z grzybka Reishi - Ganoderma lucidum

Fujian


Producent suplementów diety z grzybka Reishi - Ganoderma lucidum.


Reishi przyczynia się do prawidłowej pracy układu immunologicznego, może pozytywnie wpływać na pracę układu trawiennego, dotlenienie i jakość snu.


Grzyby Reishi wykorzystywane do produkcji preparatów Fujian rosną w czystym, górskim środowisku w pobliżu gór Wu na południu Chin. Na farmie nie są stosowane żadne środki chemiczne. Grzyby reishi rosną na pniach zakopanych w glebie co gwarantuje uzyskanie w trakcie wzrostu wszystkich składników zapewniających im wysoką jakość. Reishi na farmie Fujian mają dostęp światła słonecznego.


Preparaty Fujian dba o najwyższą jakość, do produkcji wykorzystuje się tylko kilkanaście procent dorosłego grzyba, jego najbardziej wartościowe fragmenty.W trakcie produkcji preparatu nie są dodawane środki chemiczne lub spożywcze. Produkty nie zawierają konserwantów, barwników, przeciwzbrylaczy. Stosowane kapsułki są wykonana z glutenu pszenicznego.


Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj