fin Colenzycaps - enzymy trawienne

Finclub

60 kapsułek

Nowy

Enzymy trawienne, które wspomagają trawienie podstawowych substancji odżywczych w układzie pokarmowym

Więcej szczegółów

48 - 72 godz.

158,00 zł

fin Colenzycaps - enzymy na problemy trawienne

Kup bezpośrednio od FINCLUB bez marży  REJESTRACJA - NR FC: 20000887

Suplement diety fin Colenzycaps zawiera wszystkie ważne enzymy trawienne z otrębów ryżowych, które wspomagają trawienie podstawowych substancji odżywczych w układzie pokarmowym (np. białka, tłuszcze i węglowodany).

Enzymy układu trawiennego mają za zadanie rozłożenie pokarmu na czynniki pierwsze, które wchłaniane są do krwi. Obecności enzymów dla normalnego wchłaniania potrzebują także witaminy, minerały i hormony.

Najważniejsze enzymy trawienne w fin Colenzycaps:
 • proteaza - pomaga strawić białka
 • amylaza - pomaga w trawieniu węglowodany
 • lipaza - wspomaga przy  trawieniu tłuszczy

 

fin Colenzycaps suplement diety

Jedna kapsułka zawiera 235 mg otrębów ryżowych, kompleks enzymów trawiennych:

 • 7500 DU amylaza,
 • 125 CU celulaza,
 • 10 AGU glukoamylaza,
 • 250 SU inwertaza,
 • 437,5 FIP lipaza RO,
 • 250 DP˚ malt diastaza,
 • 10 SAPU proteaza 3.0,
 • 18 000 HUT proteaza 4.5,
 • 5000 HUT proteaza 6.0

 

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku

Opakowanie: 60 kapsułek

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

EAN: 6428300092626

Napisz opinię

fin Colenzycaps - enzymy trawienne

fin Colenzycaps - enzymy trawienne

Enzymy trawienne, które wspomagają trawienie podstawowych substancji odżywczych w układzie pokarmowym

Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


Jakość


Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

Układ trawiennny

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj