fin Inubitabs - inulina dla poprawy trawienia - suplement diety

Finclub

120 tabletek

Nowy

Naturalny błonnik inulina - oczyszcza jelita, poprawia trawienie i metabolizm.

Więcej szczegółów

48- 72 h.

79,00 zł

fin Inubitabs - inulina pielęgnuje zdrową florę bakteryjną jelit

Kup bezpośrednio od FINCLUB bez marży  REJESTRACJA - NR FC: 20000887

Suplement diety fin Inubitabs wyprodukowany jest z korzenia cykorii (Cichorium intybus). Ważnym jego składnikiem jest inulina. Ta w 100% naturalna inulina pozyskiwana jest w procesie ekstrakcji za pomocą  gorącej wody, dzięki czemu nie jest naruszona jej struktura. Wynikiem końcowym jest biały proszek formowany w tabletki.

Podobnie jak błonnik, który przyczynia się do zwiększenia masy kału, inulina pomaga zwiększać częstotliwość wypróżniania się. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego.

fin Inubitabs -prebiotyk - naturalny suplement diety

Składniki:

inulina z korzenia cykorii 1051,85 mg, substancje przeciwzbrylające: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, stearynian magnezu.

Zawartość składników w 2 tabletkach:

 • inulina 2103,7 mg.

Zawartość:

150 tabletek/164 g.

Sposób użycia:

2 tabletki dziennie, jedna rano i jedna wieczorem przed posiłkiem, popić wodą.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Oceń 
2013-07-19

Inubitabs

Na mnie zadziałał dokładnie jak jest napisane, wyregulował trawienie i metabolizm. Nareszcie wypróżniam się regularnie, a i przy okazji trochę lżejsza

  Oceń 
  2013-02-06

  inubitabs

  Bardzo pomaga na zapracia, mialam problemy z wydalaniem (np. co 4 dni) teraz z używaniem błonnika praktycznie codziennie - p o l e c a m

   Oceń 
   2012-12-19

   błonnik

   Zamówiłam jakiś miesiąc temu i jestem zadowolona, fajny smak nawet (rozgryzam sobie tabletki) i dobre działani, czuję poprawe w jelitach.

    Oceń 
    2012-12-05

    INULINA

    ZA PORADĄ DIETETYKA ZACZĄŁEM STOSOWAĆ INULINĘ W POSTACI SYPKIEJ . TRUDNO WYMIESZAĆ Z JOGURTEM CZY KEFIREM-ROBIĄ SIE KLUCHY. ALE W WODZIE ŚWIETNIE ROZPUSZCZA SIĘ. TO JEST BŁONNIK ROZPUSZCZALNY. ZDECYDOWANIE LEPIEJ SIĘ CZUJĘ A W OGÓLE WSPIERA MNIE W ODCHUDZANIU. 183 > 172 PO 45 DNIACH ZMIANY FILOZOFII SPOŻYWANIA POSIŁKÓW NIEKONIECZNIE WG. DIETETYCZKI. POZDRAWIAM GRUBASÓW !!!

     Oceń 
     2012-11-07

     inulina

     Bardzo dobry błonnik, tabletki dobre w smaku (rozgryzam) ja stosuję tylko ten rodzaj - innulinę, najlepiej na nią reaguję.

      Oceń 
      2012-09-02

      Inubitabs

      Poleciła mi koleżanka z czego jestem b. zadowolona. Minęły zaparcia i inne problemy z tym związane. Polecam.

       Napisz swoją opinię! !

       Napisz opinię

       fin Inubitabs - inulina dla poprawy trawienia - suplement diety

       fin Inubitabs - inulina dla poprawy trawienia - suplement diety

       Naturalny błonnik inulina - oczyszcza jelita, poprawia trawienie i metabolizm.

       Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


       Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


       Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


       Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


       Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


       Jakość


       Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

       Układ trawiennny

       Producenci

       Sprawdź także

       Akceptuj

       Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
       Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj