Tiens Kordyceps - suplement diety

Tiens

100 kapsułek

Nowy

Właściwości kordycepsu jako „cudownego grzyba” znane są w medycynie chińskiej od starożytności.

Cena dla posiadaczy karty rabatowej Tiens 196,-zł

Więcej szczegółów

48 - 72 godz.

276,00 zł

Tiens Kordyceps

Cordyceps rośnie w wysokich górach Chin i Tybetu. Latem rośnie jako grzyb, a zimuje w larwie motyla, jako pasożyt, by wiosną znów rosnąć w postaci grzyba. Jest bardzo odporny na chłód i zimno. W Chinach stosuje się go w medycynie od kilku tysięcy lat. Ma bardzo dużo substancji odżywczych oraz składników biologicznych, charakterystycznych dla roślin wysokogórskich.

Działanie Kordyceps:

  • Wzmacnia ogólną odporność organizmu.
  • Zwiększa apetyt i przynosi korzyści przy rekonwalescencji.
  • Zwiększa energię, wytrzymałość, a zmniejsza zmęczenie, co może poprawiać wyniki sportowe.
  • Wykazuje właściwości przeciwwirusowe i antybakteryjne, na przykład na gronkowca złocistego.
  • Pomaga zrównoważyć metabolizm cukru we krwi.
  • Wspiera układ oddechowy, zwłaszcza wydolność płuc i wykorzystanie tlenu (przyspiesza adaptację komórek do niskiego stężenia tlenu).
  • Zwiększa potencję u mężczyzn.

Skład Kordyceps:

Podstawowe składniki Kordycespu to kordycepina i adenozyna – aktywne substancje, których zawartość w grzybie decyduje o jakości hodowli. Mają szerokie spektrum czynności biologicznych, takich jak choćby przenoszenie energii międzykomórkowej. Pozostałe czynne składniki to:  polisacharydy, kwas kordycepinowy oraz witaminy A, B, C, E, 16 aminokwasów, dysmutaza ponadtlenkowa (SOD), a także cynk, selen, magnez, żelazo, potas.

TIENS produkuje ten niezwykły suplement przy użyciu wysoce zaawansowanej biotechnologii zachowując jednocześnie naturalną zawartość preparatu.

Zawartość netto: 59,5g (100 kapsułek x 595mg).


Składniki: Sproszkowana grzybnia Cordyceps 500 mg (Cordyceps sinensis) (zawiera naturalnie występującą adenozynę – 0,15% i mannitol – 6%), twarda otoczka kapsułki: żelatyna.

Składniki o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:

 

 

w 2 kapsułkach

w 4 kapsułkach

*% RWS

Cordyceps sinesis

 

1000 mg

2000 mg

-

     

*%RWS: Referencyjne Wartości Spożywcze

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2-4 kapsułki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy przyjmować suplementów diety jako substytutu zróżnicowanej, zbilansowanej diety. Ważny jest zdrowy tryb życia i zbilansowana dieta.

Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, dzieciom do 12 roku życia dawki zmniejszyć o połowę.

UWAGI: 
Suplement diety. Preparat nie jest lekiem i nie zastępuje leków przepisanych przez lekarza. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Importer: Tiens Polska Sp. z o.o., Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A, 02-366 Warszawa

 

 

 

Napisz opinię

Tiens Kordyceps - suplement diety

Tiens Kordyceps - suplement diety

Właściwości kordycepsu jako „cudownego grzyba” znane są w medycynie chińskiej od starożytności.

Cena dla posiadaczy karty rabatowej Tiens 196,-zł

Tiens dostarcza produkty, które są nie tylko bardzo skuteczne, lecz również bardzo wiarygodne. Powstają na bazie wieloletniej tradycji, medycynie chińskiej i w oparciu o zaawansowane metody produkcji. Są bezkonkurencyjnym połączeniem tradycji z  najnowszymi światowymi tendencjami.


Tiens odwołuje się do 5000-letniej filozofii, zwanej tradycyjną medycyną chińską (TCM). Filozofia ta opiera się na wykorzystaniu chińskich ziół i jest dziś jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów branży wytwarzającej produkty lecznicze oraz suplementy diety.


Firma uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO-9002 w zakresie kontroli jakości.
TIENS opracowuje produkty w czterech głównych kategoriach: suplementy diety, urządzenia wellness, produkty higieny osobistej oraz kosmetyki, artykuły przydatne w gospodarstwie domowym. W ofercie m.in. urządzenia zdrowotne na poprawę krążenia, ozonujące (oczyszczające).


Tiens


Yin i Yang

Yin i Yang to fundamentalna zasada chińskiej filozofii zdrowia, która mówi o przeciwieństwach istniejących we wszystkich istotach ożywionych. Są to dwa podstawowe systemy energetyczne, które są sobie przeciwne i jednocześnie wzajemnie od siebie zależne.

Yin jest introwertyczne, nieruchome, wyciszające, wychładzające, ciemne, materialne i związane z kurczeniem.

Yang jest ekstrawertyczne, ruchome, pobudzające, rozgrzewające, jasne, jest energią i jest związane z powiększaniem.

Siły Yin i Yang uważane są za cykliczne, poruszające się i przemieniające w siebie nawzajem, co oddaje biały punkt na czarnej części symbolu, oznaczającej Yin oraz czarny punkt na białej części symbolu, oznaczającej Yang.


Pięć Elementów

Jest to kolejna starożytna teoria filozofii chińskiej, zgodnie z którą każdy system składa się z pewnych podstawowych elementów lub kategorii - metalu, drewna, wody, ognia i ziemi.

• Każdy z elementów stanowi wsparcie, opór i przeciwwagę dla pozostałych, dzięki czemu organizm zachowuje stabilność. Elementy powodują występowanie pór roku oraz innych charakterystycznych cech natury, które wpływają na równowagę naszego wewnętrznego ekosystemu.

• W stanie równowagi pięć narządów wewnętrznych organizmu (wątroba, serce, śledziona, płuca i nerki) wspiera się nawzajem, a organizm jest silny i długowieczny.

Yin i Yang + Pięć Elementów = ogólna równowaga

Yin i Yang dokonują zmian poprzez Pięć Elementów. Pięć Elementów przemienia się wzajemnie i znosi się nawzajem, utrzymując stan ogólnej równowagi.

Produkty TIENS mogą wspomagać poprawę stanu zdrowia. Gdy czegoś nam brakuje - będą uzupełniać lub dostarczać dany składnik. Jeżeli coś występuje w nadmiarze, np. za dużo jest w organizmie toksyn i zanieczyszczeń - będą obniżać ich poziom, oczyszczać, dostarczać przeciwutleniaczy i eliminować wolne rodniki.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj