Swanson Ginseng - Żen-szeń koreański - suplement diety

Swanson

100 kaps.

Nowy

W naturalny sposób  wzmacnia tolerancję na stres i witalność oraz  zmniejsza stan silnego przemęczenia fizycznego i umysłowego.

Więcej szczegółów

2 - 3 dni

69,00 zł

Swanson Panax Ginseng 

Jako suplement tiety Żeń-szeń koreański ma bardzo wszechstronne działanie. Stosuje się go w zmniejszonej odporności organizmu po przebyciu długotrwałych infekcji. U mężczyzn może mieć pozytywny wpływ  na poprawę potencji. Może być stosowany celu zwolnienia procesów starzenia (działanie antyoksydacyjne). Można go stosować w celu poprawy wyników w pracy i w nauce, wzmocnienia zdolności koncentracji, w przypadku zmęczenia, znużenia lub długotrwałego, podwyższonego wysiłku fizycznego lub umysłowego. Wspomaga więc utrzymanie odpowiedniej wytrzymałości fizycznej i psychicznej.

Skład 1 kapsułki: panax ginesng 500mg , żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), krzemionka i/lub stearynian magnezu (substancje przeciwzbrylające).

UWAGA!
Nie zaleca się stosowania żeń-szenia w przypadku nadciśnienia tętniczego krwi lub innych chorób układu sercowo-naczyniowego.
Z powodu działania adaptogennego, przyjmowanie żeń-szenia zaleca się przez okres nie dłuższy niż 6 tygodni.

Sposób Użycia: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkcja: Swanson Health Products, 4075 40th Ave SW, USA

Importer: PRO SPORT S.C. 71-376 Szczecin, ul. Pogodna 18

 

Napisz opinię

Swanson Ginseng - Żen-szeń koreański - suplement diety

Swanson Ginseng - Żen-szeń koreański - suplement diety

W naturalny sposób  wzmacnia tolerancję na stres i witalność oraz  zmniejsza stan silnego przemęczenia fizycznego i umysłowego.

Swanson - firma wywodząca się ze Szwecji rozwinęła się w Stanach Zjednoczonych. Producent naturalnych suplementów diety - spełnia najwyższa normy jakości GMP (Good Manufacturing Practice) czyli Dobra Praktyka Wytwarzania. Na celu stawia sobie poprawianie zdrowia i jakości życia ludzi.


NFS Swanson    GMP Good Manufacturing Practice


Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. 

Suplementy dla Seniorów

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj