Tiens Digest - suplement diety

Tiens

90 tabletek

Nowy

Digest delikatnie oczyszcza jelita, uzupełnia i odżywia mikroflorę jelitową.

Więcej szczegółów

48 - 72 godz.

189,00 zł

Digest Tiens - błonnik z dodatkiem żywych kultur bakterii

Inner Wellness (inna nazwa Digest Natural) delikatnie oczyszcza jelita, uzupełnia i odżywia mikroflorę jelitową. Błonnik z dodatkiem żywych kultur bakterii, jest suplementem stworzonym do wspomagania prawidłowego funkcjonowania systemu trawienia.

Właściwości Digest - Inner Wellness:

 • Pomaga uzyskać uczucie lekkości
 • Wspomaga prawidłową przemianę materii - poprawia wydzielanie enzymów trawiennych
 • Korzystnie wpływa na układ trawienny i jego funkcjonowanie - eliminuje zaparcia, wzdęcia
 • Przeciwdziała grzybicy przewodu pokarmowego.

Działanie Digest - Inner Wellness

Składniki zawarte w preparacie wykazują następujące działanie:

 •  błonnik pobudza perystaltykę jelit, ułatwia wypróżnianie i likwiduje gazy, poprawia trawienie.
 •  dostarczane do organizmu bakterie probiotyczne uzupełniają naturalną florę bakteryjną przewodu pokarmowego,
 •  pektyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (przy spożyciu 6 gramów pektyny dziennie),
 •  siemię lniane działa osłonowo na układ pokarmowy,
 •  zawarte w siemieniu lnianym składniki mineralne i witaminy przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu szerokiego wachlarza substancji.

Składniki aktywne: 

 • inulina;
 • bifidobakterie (pałeczka dwoinki)
 • lactobacillus acidofillus (bakteria kwasu mlekowego);
 • błonnik roślinny;
 • pektyna jabłkowa;
 • siemię lniane;
 • zielony anyż

Zawartość netto: 90 tabletek po 400 mg. (36g)

Składniki (6 tabletek): celuloza roślinna 720 mg, inulina 672 mg, pektyna jabłkowa 576 mg, siemię lniane (Linum usitatissimum) 240 mg, Bidobacterium 60 mg (6x109 jtk), Lactobacillus acidophilus 60 mg (6x109 jtk) i anyż (Pimpinella anisum) 72 mg

Dzienne dawkowanie: 2 tabletki po posiłku (2x3). Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Nie należy przyjmować suplementów diety jako substytutu zróżnicowanej, zbilansowanej diety. Ważny jest zdrowy styl życia i zbilansowana dieta.

UWAGI: 

Suplement diety. Preparat nie jest lekiem i nie zastępuje leków przepisanych przez lekarza. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Importer: Tiens Polska Sp. z o.o., Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A, 02-366 Warszawa

Napisz opinię

Tiens Digest - suplement diety

Tiens Digest - suplement diety

Digest delikatnie oczyszcza jelita, uzupełnia i odżywia mikroflorę jelitową.

Tiens dostarcza produkty, które są nie tylko bardzo skuteczne, lecz również bardzo wiarygodne. Powstają na bazie wieloletniej tradycji, medycynie chińskiej i w oparciu o zaawansowane metody produkcji. Są bezkonkurencyjnym połączeniem tradycji z  najnowszymi światowymi tendencjami.


Tiens odwołuje się do 5000-letniej filozofii, zwanej tradycyjną medycyną chińską (TCM). Filozofia ta opiera się na wykorzystaniu chińskich ziół i jest dziś jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów branży wytwarzającej produkty lecznicze oraz suplementy diety.


Firma uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO-9002 w zakresie kontroli jakości.
TIENS opracowuje produkty w czterech głównych kategoriach: suplementy diety, urządzenia wellness, produkty higieny osobistej oraz kosmetyki, artykuły przydatne w gospodarstwie domowym. W ofercie m.in. urządzenia zdrowotne na poprawę krążenia, ozonujące (oczyszczające).


Tiens


Yin i Yang

Yin i Yang to fundamentalna zasada chińskiej filozofii zdrowia, która mówi o przeciwieństwach istniejących we wszystkich istotach ożywionych. Są to dwa podstawowe systemy energetyczne, które są sobie przeciwne i jednocześnie wzajemnie od siebie zależne.

Yin jest introwertyczne, nieruchome, wyciszające, wychładzające, ciemne, materialne i związane z kurczeniem.

Yang jest ekstrawertyczne, ruchome, pobudzające, rozgrzewające, jasne, jest energią i jest związane z powiększaniem.

Siły Yin i Yang uważane są za cykliczne, poruszające się i przemieniające w siebie nawzajem, co oddaje biały punkt na czarnej części symbolu, oznaczającej Yin oraz czarny punkt na białej części symbolu, oznaczającej Yang.


Pięć Elementów

Jest to kolejna starożytna teoria filozofii chińskiej, zgodnie z którą każdy system składa się z pewnych podstawowych elementów lub kategorii - metalu, drewna, wody, ognia i ziemi.

• Każdy z elementów stanowi wsparcie, opór i przeciwwagę dla pozostałych, dzięki czemu organizm zachowuje stabilność. Elementy powodują występowanie pór roku oraz innych charakterystycznych cech natury, które wpływają na równowagę naszego wewnętrznego ekosystemu.

• W stanie równowagi pięć narządów wewnętrznych organizmu (wątroba, serce, śledziona, płuca i nerki) wspiera się nawzajem, a organizm jest silny i długowieczny.

Yin i Yang + Pięć Elementów = ogólna równowaga

Yin i Yang dokonują zmian poprzez Pięć Elementów. Pięć Elementów przemienia się wzajemnie i znosi się nawzajem, utrzymując stan ogólnej równowagi.

Produkty TIENS mogą wspomagać poprawę stanu zdrowia. Gdy czegoś nam brakuje - będą uzupełniać lub dostarczać dany składnik. Jeżeli coś występuje w nadmiarze, np. za dużo jest w organizmie toksyn i zanieczyszczeń - będą obniżać ich poziom, oczyszczać, dostarczać przeciwutleniaczy i eliminować wolne rodniki.

Oczyszczanie organizmu

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj