Labesi - Collagen Coffee - kawa w saszetkach

30 saszetek

Nowy

Mieszanka kawy arabica i robusta z hydrolizowanym kolagenem rybnym.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

57,00 zł

Labesi Collagen Coffee

Korzyści z picia Collagen Coffee Labesi:

  • jest łagodna dla żołądka,
  • zawiera organiczny german,
  • jest bogata w przeciwutleniacze, minerały i witaminy,
  • ma przyjemny pyszny smak i intensywny aromat,
  • nie zawiera sztucznych barwników.


Kawa kolagenowa Labesi - „kawa urody” to oryginalne połączenie pysznego, szlachetnego smaku kawy arabica i robusty. Dodatkowo zawiera ona do 14,3% bioaktywnie zhydrolizowanego kolagenu rybnego, który ma korzystny wpływ na ludzki organizm. Ten bioaktywny składnik nie zawiera żadnych dodatkowych komponentów i nie jest w ogóle wyczuwalny, a kawa zachowuje czysty, doskonały smak i intensywny aromat.

 

Kolagen jest podstawowym białkiem budulcowym naszego organizmu. Tworzy on i utrzymuje tkanki łączne układu ruchu w zwartej formie. Jest to unikalny materiał składający się z aminokwasów, który dodaje mocy i wsparcia strukturalnego dla naszych kości, skóry, ścięgien, więzadeł i naczyń krwionośnych. Wraz z wiekiem kolagenu ubywa i jest to proces całkowicie naturalny. Można jednak zmniejszyć objawy jego utraty. Powszechnie wiadomo, że od 25 roku życia organizm ludzki stopniowo traci zdolność do produkcji kolagenu, a jego ilość zmniejsza się co roku o 1,5%. Po czterdziestym roku życia ludzkie ciało przestaje go wytwarzać.

Obecnie istnieje wiele sposobów na uzupełnienie poziomu kolagenu w organizmie. Kawa kolagenowa Labesi to prosty, wygodny i smaczny spsób na uzupełnienie kolagenu! Kawa nie zawiera konserwantów ani innych dodatków.

Regularne picie Collagen Coffee Labesi dostarcza organizmowi kolagenu w sposób przyjemny, a przy okazji pozwala uzupełnić wartości odżywcze. Kawę kolagenową Labesi można pić codziennie.

 

Dlaczego kolagen rybi?
Ze względu na niską masę cząsteczkową kolagen rybi jest wchłaniany do 1,5 razy lepiej niż np. kolagen z trzody chlewnej. Jest on wchłaniany przez barierę jelitową do krwiobiegu, a następnie transportowany po całym ciele. Czysty kolagen z ryb przedostaje się do krwiobiegu znacznie szybciej niż inne jego rodzaje. Ten zawarty w Collagen Coffee jest hydrolizowany (rozkładany za pomocą ciepła i wody) do peptyd
ów o niskiej masie cząsteczkowej. Tym samym staje się jeszcze bardziej biodostępny.

Składniki:
85,7% czarna kawa instant (mieszanka arabica i robusta),
14,3% bioaktywny hydrolizowany kolagen rybi

Zawartość opakowania: 105 g (30 saszetek x 3,5 g)

Minimalny okres trwałości do: 01/2020

Opakowanie:

30 saszetek x 3 g

 

Napisz opinię

Labesi - Collagen Coffee - kawa w saszetkach

Labesi - Collagen Coffee - kawa w saszetkach

Mieszanka kawy arabica i robusta z hydrolizowanym kolagenem rybnym.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj