fin Karnositabs - suplement diety

Finclub

60 tabl.

Nowy

Najnowszy suplement diety firmy FINCLUB - fin Karnositabs zawiera karnozynę i witaminę E. 

Więcej szczegółów

48 - 72 h.

299,00 zł

fin Karnositabs

Suplement diety jest przedmiotem zainteresowania przede wszystkim osób w wieku średnim, seniorów, osób, które jak najdłużej chcą zachować młodość i witalność oraz ludzi, którzy walczą ze zmęczeniem i objawami zapominania. W ostatnich latach znacznie wzrosło naukowe zainteresowanie tą wyjątkową, całkowicie nietoksyczną substancją – zwłaszcza po przełomowych australijskich i brytyjskich odkryciach dotyczących oddziaływania karnozyny na procesy starzenia.

Karnozyna jest w 100% substancją naturalną, tzw. dipeptyd składający się z dwóch aminokwasów (L-histydyna i β-alanina). Karnozyna powszechnie występuje w organizmie ludzkim, przede wszystkim w mózgu, sercu i mięśniach. Jej ilość w organizmie wraz z wiekiem spada. Zaś jej odpowiednia ilość jest istotna zwłaszcza dla skóry, serca, mięśni, nerek, wątroby i mózgu. Karnozynę odkryto na początku XX wieku i nadal pozostaje przedmiotem badań wielu naukowców zajmujących się metodami spowalnia procesów starzenia organizmu (badania dotyczą np. wpływu karnozyny na odmładzanie komórek, na przedłużenie ich żywotności, na witalność mięśni i mózgu, na wydalanie metali ciężkich).

Witamina E wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym tzn. przed atakiem wolnych rodników. Wolne rodniki mają zdolność uszkadzania komórek i przyspieszenia procesów starzenia. Substancje te powstają jako produkty uboczne przemiany materii w komórkach. Z wiekiem organizm produkuje więcej wolnych rodników, a równocześnie obniża się skuteczność organizmu w walce ze stresem oksydacyjnym. Witamina E działa tu jak przeciwutleniacz, wspiera układ odpornościowy i wpływa na spowolnienie starzenia.

 

Skład fin Karnositabs:

L-karnozyna, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, tlenek krzemu, stearynian magnezu; skrobia kukurydziana (substancja łącząca), octan DL-alfa-tokoferylu.

Zawartość składników: w jednej tabletce (% zalecenia dziennego spożycia): L-karnozyna 400 mg, witamina E 6 mg (50%)

Sposób użycia:

1 tabletka dziennie, rano z posiłkiem, popić dostateczną ilością płynu

Zawartość: 60 tabletek

Uwagi: nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

EAN: 6428300094330

 

Napisz opinię

fin Karnositabs - suplement diety

fin Karnositabs - suplement diety

Najnowszy suplement diety firmy FINCLUB - fin Karnositabs zawiera karnozynę i witaminę E. 

Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


Jakość


Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

Suplementy dla Seniorów

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj