fin Balancegluko caps - suplement diety

Finclub

60 kaps.

Nowy

fin Balancegluko wspomaga utrzymanie prawidłowego apetytu, a także utrzymanie prawidłowego metabolizmu glukozy i tłuszczów w organizmie.

Więcej szczegółów

24 - 72 h.

119,00 zł

fin Balancegluko 

Preparat Balancegluko zawiera ekstrakt z liści Gymnema sylvestre, który jest standaryzowany na substancję czynną kwasu gymnemowego. Jest to roślina naturalnie występująca w Indiach, gdzie od ponad 2000 lat jest stosowana jako roślina lecznicza.

Kwas gymnemowy - właściwości:

  • wywołuje homeostazę glukozy krwi,
  • podnosi aktywność enzymów biorących udział w spalaniu cukrów na drodze zależnej od insuliny,
  • koryguje zmiany metaboliczne w wątrobie, nerkach i mięśniach wywołane przez cukier.

Skład produktu: Gymnema sylvestre ekstrakt 400 mg, żelatyna wołowa, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Zawartość składników: w 2 kapsułkach: kwas gymnemowy 200 mg, opakowaniu znajduje się 60 kapsułek po 33 g.

Sposób użycia: 1 kapsułka 2x dziennie po posiłku, popić wodą.

Uwagi: Nie przekraczać porcji zal. do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Napisz opinię

fin Balancegluko caps - suplement diety

fin Balancegluko caps - suplement diety

fin Balancegluko wspomaga utrzymanie prawidłowego apetytu, a także utrzymanie prawidłowego metabolizmu glukozy i tłuszczów w organizmie.

Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


Jakość


Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

Układ trawiennny

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj