Aloe Vera Deo Natural ROLL ON dezodorant z aloesem

Finclub

50 ml

Nowy

Dezodorant w kulce z aloesem - naturalna walka z potem

Więcej szczegółów

Chwilowy brak produktu - czekamy na dostawę!

30,00 zł

Dezodorant w kulce z aloesem Aloe Vera Deo Natural ROLL ON

Nowy ziołowy dezodorant w kulce z aloesem, który dzięki naturalnym bioekstraktom i połączeniu skutecznych substancji z dezodorantem wchłania zapach i działa antybakteryjnie. Połączone działanie efektywnych substancji reguluje naturalną drogą proces pocenia, a także respektuje fizjologię skóry i pozostawia przyjemne uczucie naturalnej świeżości przez cały dzień.

Naturalne składniki - żel aloe vera

• NIE ZAWIERA alkoholu
• NIE ZAWIERA aluminium
• DELIKATNY dla skóry
• Skuteczny PRZECIWKO nieprzyjemnemu zapachowi potu
• Wszystko na bazie NATURALNEJ, BEZ substancji chemicznych

Składniki Aloe Vera Deo Natural ROLL ON:

  • 100% żel z Aloe Vera Barbadensis*,
  • Olea Europaea (olej z oliwek z pierwszego tłoczenia)*,
  • gliceryna roślinna,
  • ekstrakt z rozmarynu*,
  • ekstrakt z lawendy*,
  • ekstrakt z owoców cytryny*,
  • ekstrakt z rumianku lekarskiego,
  • ekstrakt z nagietka lekarskiego

*rośliny pochodzące z własnych upraw ekologicznych

 

Zawartość: 50 ml

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1

Producent: Merino Service Linea Natura S.n.c. Via Zimbalo Z.A. -73023 Martano (LE), Włochy

Napisz opinię

Aloe Vera Deo Natural ROLL ON dezodorant z aloesem

Aloe Vera Deo Natural ROLL ON dezodorant z aloesem

Dezodorant w kulce z aloesem - naturalna walka z potem

Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


Jakość


Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

Naturalne kosmetyki

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj