fin Kalcitabs - suplement diety

Finclub

90 tabletek

Nowy

Wapń i witamina D2 ze źródeł roślinnych

Więcej szczegółów

24 - 72 h.

189,00 zł

Suplement diety fin KALCITABS

Suplement diety fin Kalcitabs zawiera opatentowaną substancję AquaminTM (roślinne źródło wapnia i innych pierwiastków), witaminę K2-MK7 (z japońskiego fermentowanego sojowego sera natto) oraz witaminę D3 (pozyskaną z porostów). Nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych, dlatego jest odpowiedni także dla wegan.

Aquamin™ pochodzi z wód u wybrzeży Irlandii i Islandii. Pozyskiwany jest z czerwonej algi Lithothamnion calcareum, która absorbuje podstawowe minerały z morza. Jego działanie zostało potwierdzone wieloma badaniami.

Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. 

Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów i w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Składniki:węglan wapnia (AquaminTM) 666,7 mg, menachinon 55 mg, substancja przeciwzbrylająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; cholekalcyferol z porostów, stabilizator: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
Zawartość składników:w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): wapń 200 mg (25%), witamina K2 100 μg (133%), witamina D3 25 μg (500%).
Zawartość:90 tabletek / 68 g
Sposób użycia:1 tabletka dziennie, rano, po posiłku, popić.
:Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Napisz opinię

fin Kalcitabs - suplement diety

fin Kalcitabs - suplement diety

Wapń i witamina D2 ze źródeł roślinnych

Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


Jakość


Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

Układ kostny i stawowy

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj