Tiens Ikan - suplement diety

Tiens

150 kapsułek

Nowy

Usprawnia mechanizmy obronne organizmu oraz poprawia krążenie i elastyczność naczyń krwionośnych.

Więcej szczegółów

2-3 dni

264,00 zł

Tiens Ikan

Według tradycyjnej medycyny chińskiej działa jako potężny antyutleniacz, poprawia przemianę materii, obniża poziom cukru i cholesterolu, podwyższa odporność organizmu i produkcję ciałek krwi, poprawia mikrokrążenie i elastyczność naczyń krwionośnych, zapobiega powstawaniu skrzepów, stymuluje krążenie, poprawia regenerację komórek wątroby, płuc, innych organów, zmniejsza występowanie procesów zapalnych – działa bakteriobójczo, przeciwgorączkowo, przeciwbólowo, łagodzi stany depresyjne, uspokaja i tonizuje, normalizuje sen.

Gynnostemma zawiera 84 substancje aktywne - SAPONINY, podobne do 20 aktywnych substancji korzenia żeńszeń.

Zawartość netto: 56,25 g (150 kapsułek x 375 mg).

Składniki: sproszkowany korzeń marchwi purpurowej (Daucus carota L.); substancja wypełniająca: mąka ryżowa; otoczka kapsułki: żelatyna wołowa; ekstrakt z liści jiaogulan (Gynostemma pentaphyllum) (gipenozydy ≥98%); ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis L.) (polifenole ≥ 40%); witamina C (kwas L-askorbinowy); substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; drożdże wzbogacone w chrom (trójwodny mleczan chromu(III)) (Saccharomyces cerevisiae).

Ingredients with nutritional and/or physiological effect:

Składniki:

w 8 kapsułkach 
(zalecana dzienna porcja)

% RWS*

Sproszkowana fioletowa marchewka

1200 mg

----

Ekstrakt z liści Jiaogulan

-          - gypenozydy

180 mg

-          176 mg

-

Ekstrakt z liści zielonej herbaty

-          - polifenole

60 mg

-          24 mg

-

Witamina C

48 mg

60%

Drożdże wzbogacone chromem

-          chrom

10 mg

-          20 µg

 

50%

*RWS: Referencyjna Wartość Spożycia.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2-4 kapsułki 2 razy dziennie po codziennych posiłkach, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy przyjmować suplementów diety jako substytutu zróżnicowanej, zbilansowanej diety. Ważny jest zdrowy tryb życia i zbilansowana dieta.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2-3 kapsułki 2 razy dziennie po codziennych posiłkach, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy przyjmować suplementów diety jako substytutu zróżnicowanej, zbilansowanej diety. Ważny jest zdrowy tryb życia i zbilansowana dieta.


UWAGI:
Suplement diety. Preparat nie jest lekiem i nie zastępuje leków zaordynowanych przez lekarza. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zaleca się dzieciom i osobom uczulonym na składniki preparatu. Nie stosować, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W przypadku jednoczesnego przyjmowania leków przeciwcukrzycowych skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Dystrybucja: Tiens Polska Sp. z o.o., ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A, 02-366 Warszawa

Napisz opinię

Tiens Ikan - suplement diety

Tiens Ikan - suplement diety

Usprawnia mechanizmy obronne organizmu oraz poprawia krążenie i elastyczność naczyń krwionośnych.

Tiens dostarcza produkty, które są nie tylko bardzo skuteczne, lecz również bardzo wiarygodne. Powstają na bazie wieloletniej tradycji, medycynie chińskiej i w oparciu o zaawansowane metody produkcji. Są bezkonkurencyjnym połączeniem tradycji z  najnowszymi światowymi tendencjami.


Tiens odwołuje się do 5000-letniej filozofii, zwanej tradycyjną medycyną chińską (TCM). Filozofia ta opiera się na wykorzystaniu chińskich ziół i jest dziś jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów branży wytwarzającej produkty lecznicze oraz suplementy diety.


Firma uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO-9002 w zakresie kontroli jakości.
TIENS opracowuje produkty w czterech głównych kategoriach: suplementy diety, urządzenia wellness, produkty higieny osobistej oraz kosmetyki, artykuły przydatne w gospodarstwie domowym. W ofercie m.in. urządzenia zdrowotne na poprawę krążenia, ozonujące (oczyszczające).


Tiens


Yin i Yang

Yin i Yang to fundamentalna zasada chińskiej filozofii zdrowia, która mówi o przeciwieństwach istniejących we wszystkich istotach ożywionych. Są to dwa podstawowe systemy energetyczne, które są sobie przeciwne i jednocześnie wzajemnie od siebie zależne.

Yin jest introwertyczne, nieruchome, wyciszające, wychładzające, ciemne, materialne i związane z kurczeniem.

Yang jest ekstrawertyczne, ruchome, pobudzające, rozgrzewające, jasne, jest energią i jest związane z powiększaniem.

Siły Yin i Yang uważane są za cykliczne, poruszające się i przemieniające w siebie nawzajem, co oddaje biały punkt na czarnej części symbolu, oznaczającej Yin oraz czarny punkt na białej części symbolu, oznaczającej Yang.


Pięć Elementów

Jest to kolejna starożytna teoria filozofii chińskiej, zgodnie z którą każdy system składa się z pewnych podstawowych elementów lub kategorii - metalu, drewna, wody, ognia i ziemi.

• Każdy z elementów stanowi wsparcie, opór i przeciwwagę dla pozostałych, dzięki czemu organizm zachowuje stabilność. Elementy powodują występowanie pór roku oraz innych charakterystycznych cech natury, które wpływają na równowagę naszego wewnętrznego ekosystemu.

• W stanie równowagi pięć narządów wewnętrznych organizmu (wątroba, serce, śledziona, płuca i nerki) wspiera się nawzajem, a organizm jest silny i długowieczny.

Yin i Yang + Pięć Elementów = ogólna równowaga

Yin i Yang dokonują zmian poprzez Pięć Elementów. Pięć Elementów przemienia się wzajemnie i znosi się nawzajem, utrzymując stan ogólnej równowagi.

Produkty TIENS mogą wspomagać poprawę stanu zdrowia. Gdy czegoś nam brakuje - będą uzupełniać lub dostarczać dany składnik. Jeżeli coś występuje w nadmiarze, np. za dużo jest w organizmie toksyn i zanieczyszczeń - będą obniżać ich poziom, oczyszczać, dostarczać przeciwutleniaczy i eliminować wolne rodniki.

Układ nerwowy, stres

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj