fin Mega7 - olej rokitnikowy

Finclub

60 kapsułek

Nowy

Tłoczony na zimno olej rokitnikowy. Zawiera Omega3-6-9 oraz omega-7

Więcej szczegółów

48 - 72 godz.

195,00 zł

Rokitnik pospolity – cenne źródło omega-7

Kup bezpośrednio od FINCLUB bez marży za 149,-zł REJESTRACJA - NR FC: 20000887

Suplementy zawiera tłoczony na zimno olej rokitnikowy, pozyskiwany z owoców rokitnika pospolitego (Hippophae rhamnoides L.).

Olej z rokitnika zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6, omega-9, a przede wszystkim wyjątkowo cenny nienasycony kwas tłuszczowy omega-7 w postaci kwasu linolowego, linolenowego, oleinowego, palmitooleinowego, wakcenowego.

Zastępowanie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Rokitnik pospolity pomaga stymulować pracę mięśni i zwiększać odporność organizmu. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania skóry, pomaga ją regenerować.

 

Suplement diety - fin Mega7

Zawartość składników w jednej kapsułce:

  • 150 mg kwasu palmitooleinowego,
  • 100 mg kwasu linolowego,
  • 30 mg kwasu oleinowego,
  • 22,5 mg kwasu wakcenowego,
  • 5 mg kwasu linolenowego.

Zawartość składników w 4 kapsułkach:

  • kwas palmitooleinowy 600 mg,
  • kwas linolowy 400 mg,
  • kwas oleinowy 120 mg,
  • kwas wakcenowy 90 mg,
  • kwas linolenowy 20 mg

Składniki:  składnik roślinny: olej z rokitnika pospolitego 500 mg Hippophae rhamnoides:

Sposób użycia: 2 kapsułki dwa razy dziennie podczas posiłku.

Opakowanie: 60 kapsułek

Nie przekraczać dawki zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut różnorodnej diety, nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temp. pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Fin

EAN: 6428300092534

 

Napisz opinię

fin Mega7 - olej rokitnikowy

fin Mega7 - olej rokitnikowy

Tłoczony na zimno olej rokitnikowy. Zawiera Omega3-6-9 oraz omega-7

Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


Jakość


Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

Układ krążenia, serce

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj