Rtplasma - lampa wyładowcza

1 komplet

Nowy

Generator plazmowy zarządzany przez Healy lub komputer w jednym.

Więcej szczegółów

2-3 dni

Ostatnie egzemplarze!

32 000,00 zł

RTPLASMA

Rtplasma to lampa wyładowcza (plazmowa), która wytwarza dokładnie odwzorowaną falę elektromagnetyczną o prostokątnym kształcie, w zakresie od 0.1 Hz do 900 000 Hz, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

Program do obsługi tego urządzenia umożliwia podawanie wielu sygnałów po kolei w określonych przedziałach czasowych, posiada również opcję podawania częstotliwości poprzez tzw. Funkcję przemiatania, tj. od jednej wskazanej częstotliwości do drugiej, z możliwością ustawienia skoku o 0,01 Hz.
Urządzenie nawiązuje swoim stylem i konstrukcją do urządzeń dr Royal Raymond Reifa, który używał tego rodzaju instrumentu do eliminowania patogenów, wirusów, bakterii, grzybów, pasożytów, nowotworów.
Urządzenie nie jest urządzeniem medycznym, nie może zastępować medycyny akademickiej. Wielu lekarzy zaobserwowało jednak ogromny potencjał w medycynie w tym zakresie, co daje nadzieję na szybkie zarejestrowanie tego typu urządzeń jako sprzętu medycznego. Wymaga to jednak jeszcze badań i czasu.
Ostatnio ukazuje się bardzo dużo świeżych badań w medycynie nad pozytywnym wpływem tzw. Ultra niskich i niskich częstotliwości w medycynie. Publikowane jest też wiele wyników badań wpływu tych pól na rośliny i zwierzęta, co stwarza liczne nadzieje na zastosowania tych urządzeń w rolnictwie, przy uprawie roślin i hodowli zwierząt.

RTPLASMA BIOFEEDBACK

 W wykorzystaniu lampy kluczowym elementem jest właściwe dobranie skutecznych częstotliwości. Rozwiązania stosowane do tej pory bazowały na analizie zmienności rytmu bicia serca (HRV) lub na zmianach w przewodności skóry w określonych punktach ciała. Metody te aczkolwiek skuteczne wymagają poświęcenia dużej ilości czasu, wynika to z konieczności analizy każdej podawanej częstotliwości. W przypadku testowania setek sygnałów trzeba by poświęcić wiele godzin na analizę.
Healy korzystające z zupełnie innej techniki pomiaru ( czujnik kwantowy) wykonuje to zadanie błyskawicznie w ciągu kilku minut. Nie bez znaczenia jest również to, że jak wynika z praktyki, oddziaływanie pola emitowanego przez lampę jest dużo skuteczniejsze niż oddziaływanie mikroprądów.
Dlatego zbudowaliśmy urządzenie które łączy najlepsze cechy obu technologii, skuteczność lampy z błyskawicznym doborem parametrów sygnału wejściowego.
Sygnał sterujący w Rtplasmie podawany jest z Healy zamiast na bransoletki nadgarstkowe do wzmacniacza napięcia a następnie na lampę wyładowczą. Lampa natomiast emituje pole elektromagnetyczne o parametrach wybranych przez Healy.
Healy w tym wypadku staje się czujnikiem lampa natomiast może korzystać z wszystkich programów terapeutycznych udostępnianych przez Healy.
WŁAŚCIWOŚCI RTPLASMY
Lekka (9 kg) i cicha;
Gwarancja 2 lata.
Konkurencyjna cena.
Możliwość finansowania poprzez leasing lub kredyt.


RTPlasma parametry techniczne:
Napięcie zasilania: 230V AC Pobór mocy (przy 250 kHz): ok 40W
Podłączenie: trójprzewodowe
Uwagi: Kabel elektryczny musi posiadać zielono żółty przewód ochronny.
Przewód ten istotny jest dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia.
Wymiary urządzenia: 25 x 20 x 10 cm ( długość x głębokość x wysokość)
Waga urządzenia: ok 5 kg.
Zakres częstotliwości:. od 1 Hz do 900 kHz
Przebieg sygnału: prostokątny;
Kształt sygnału: dodatnie impulsy
Wypełnienie sygnału: 50 %

Zestaw zawiera:
1. Lampa wyładowcza plazmowa
2. Stojak do lampy
3. Wzmacniacz RTPlasma
4. Kable zasilające
5. Walizka transportowa
6. Szkolenie 4 godzinne z obsługi urządzenia.

Cena zestawu z walizką: 24.000,- zł brutto (szkolenie 4 godzinne z obsługi wliczone w cenę urządzenia).

Dystrybutor:
DHG Sp. z o.o.
70-896 Szczecin
ul. Niemierzyńska 11

Napisz opinię

Rtplasma - lampa wyładowcza

Rtplasma - lampa wyładowcza

Generator plazmowy zarządzany przez Healy lub komputer w jednym.

Biorezonans

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj