Kawa Labesi RED REISHI - kawa w saszetkach

30 saszetek

Nowy

Wyjątkowa kawa wzbogacona ekstraktem z czerwonych grzybów Reishi (Ganoderma lucidum) zwanych grzybami "Wiecznej młodości".

Więcej szczegółów

24 - 48 godz.

Ostatnie egzemplarze!

56,00 zł

Kawa rozpuszczalna z Reishi w szszetkach

Labesi Reishi Coffee (Ganoderma lucidum

Kawa Labesi RED REISHI to najwyższej jakości kawa z gatunku Robusta Premium, uprawiana w Indonezji. Gwarantuje ona pełnie smaku i aromatu małej czarnej o niższej zawartości kofeiny. Dzięki temu mogą ja spożywać nawet osoby z niewielkimi problemami układu krążenia.

Kawa Red Reishi powstaje poprzez zmieszanie kilku rodzajów kawy, które nadają jej specyficzny, pełnowartościowy smak. Kawa produkowana jest z wysokiej jakości ziaren kawy metodą liofilizacji, co oznacza zamrażanie. Kawa jest delikatna i nie podrażnia żołądka, nie zakwasza. W przeciwieństwie do innych kaw rozpuszczalnych, ta kawa nie zawiera żadnych dodatków, aromatów, sztucznych barwników, jest czystą kawą. 

Kawa Red Reishi zawiera biomedyczny ekstrakt z grzyba Reishi (zawartość 2%), który jest 20 razy bardziej skoncentrowany niż proszek z suszonego grzyba Reishi. Ekstrakt ten jest pochodzenia europejskiego, ma wysoką zawartość polisacharydów (min. 25,5%, 255 mg/g) Ekstrakt jest łatwo rozpuszczalny w wodzie i dobrze przyswajalny, o wyjątkowej czystości mikrobiologicznej.

Reishi (Ganoderma lucidum) zawiera wiele ważnych składników, takich jak organiczny german, polisacharydy, triterpenoidy, adenozyny, wiele witamin i minerałów.
W Chinach, lekarze stosują Reishi do leczenia chorób cywilizacyjnych. Wpływają one również na witalność i aktywność umysłową.

Kawa z Reishi łączy ze sobą walory znakomitej kawy i adaptogennego grzyba Reishi. Nie zawiera konserwantów, żadnych dodatków, sztucznych aromatów czy barwników.

Opakowanie:

30 saszetek x 3g

Dystrybutor w UE: T-International s.r.o. Partizánska 2900/32, 06-901 Snina, Slovakia

Napisz opinię

Kawa Labesi RED REISHI - kawa w saszetkach

Kawa Labesi RED REISHI - kawa w saszetkach

Wyjątkowa kawa wzbogacona ekstraktem z czerwonych grzybów Reishi (Ganoderma lucidum) zwanych grzybami "Wiecznej młodości".

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj