Tiens - Vision - suplement diety na oczy

Tiens

30 kaps.

Nowy

Tiens Vision chroni oczy, niweluje efekt zmęczonych oczu. Wyciąg z borówki i jagód goji, które eliminują opóźniają procesy starzenia, ale także działają kojąco na narząd wzroku.

Cena dla posiadaczy karty rabatowej Tiens: 156,-zł

Więcej szczegółów

24 - 48 h.

184,00 zł

Tiens Vision - dobry wzrok

Jeśli oczy są w dobrej formie, nie wymagają szczególnej pielęgnacji, bo same się doskonale oczyszczają, nawilżają i regenerują. Często jednak zmuszamy je do pracy ponad siły. Wtedy robią się zaczerwienione, suche lub przeciwnie – nadmiernie zaczynają łzawić. To nie tylko powoduje dyskomfort, ale może prowadzić do poważnych schorzeń. Poza tym w okolicach 40. roku życia pojawiają się pierwsze symptomy starzenia się oczu. Na skutek stwardnienia soczewki dochodzi do stopniowej utraty zdolności do akomodacji, czyli ostrego widzenia przedmiotów w różnej odległości. Proces ten jest nieunikniony, ale można go opóźnić poprzez dostarczenie organizmowi odpowiednich składników.

Tiens Vison, dzięki obecności witamin (E, B2, beta-karotenu) i minerałów (selen, cynk, miedź), silnych przeciwutleniaczy (jagody goji, borówka) i ziół  (afrykański nagietek) działają kompleksowo na wzrok.

Najważniejszy z nich – jagody goji wykorzystywany w tradycyjnej medycynie chińskiej od tysięcy lat. Chińczycy wierzą, że ten niezwykły owoc zapewnia długowieczność. Sławę swą zawdzięcza także właściwościom odmładzającym, wzmacniającym naturalne mechanizmy obronne organizmu i poprawiającym ostrość widzenia. Według tradycyjnej medycyny chińskiej, jagody goji wpływają korzystnie również na pracę wątroby i nerek. A w  medycynie chińskiej, wątroba ma ścisły związek z oczami.

Działanie Tiens Vision:

 • korzystnie wpływają na wzrok,
 • działają kojąco na  „zmęczone oczy”,
 • łagodzą dolegliwości „suchego oka” i zapalenia spojówek,
 • mogą opóźniać zmiany związane ze starzeniem się oczu,
 • zmniejszają ryzyko wystąpienia: zwyrodnienia plamki żółtej związane z wiekiem, zaćmy oraz zwyrodnienia barwnikowego siatkówki.

Składniki Tiens Vision:

Suplement zawiera jagody goji, jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy. W swoim składzie mają one między innymi

 • 18 rodzajów aminokwasów,
 • witaminę C,
 • witaminy z grupy B,
 • nienasycone kwasy tłuszczowe,
 • mikro- i makroelementy i
 • flawonoidy.

Pod względem wartości odżywczych należą do najbardziej wartościowych owoców na Ziemi.

Poza tym jagody goji są naturalnym źródłem zeaksantyny. Ta zaś obok luteiny i znanego beta-karotenu, będącego prowitaminą A, należą do związków zwanych karotenoidami.

Karotenoidy to naturalne, rozpuszczalne w tłuszczach, barwniki roślinne, których obecność w organizmie człowieka jest całkowicie uzależniona od ich spożycia. Nie posiadamy bowiem zdolności ich samodzielnego wytwarzania. Luteina i zeaksantyna odpowiadają za pomarańczowo-żółtą barwę wielu roślin – owoców, warzyw, kwiatów. W organizmie człowieka natomiast pełnią one dwie ważne funkcje: neutralizują wolne rodniki i stanowią żółty filtr pochłaniający szkodliwe dla oka promieniowanie ultrafioletowe (UV). Działają jak naturalne „okulary przeciwsłoneczne”, chroniąc w ten sposób wrażliwą centralną część siatkówki, czyli plamkę żółtą. 

TIENS Vision zawiera także ekstrakt z borówki. Owoce te także są silnym przeciwutleniaczem, a poza tym działają kojąco na zmęczone oczy.

Z kolei wyciąg z nagietka afrykańskiego, jak potwierdzają współczesne badania naukowe, posiada liczne składniki, które przeciwdziałają zespołowi suchego oka i zapaleniu spojówek.

Preparat zawiera w swoim składzie również miedź, selen, cynk, witaminę  E i witaminę B1.

Dawkowanie:

1 tabletka raz dziennie.

Zalecenia:

Preparat polecany jest szczególnie dla osób, które mogą odczuwać dyskomfort związany z długotrwałą pracą przy monitorze komputera, oglądaniem telewizji, czy czytaniem

Uwagi:
Suplement diety. Preparat nie jest lekiem i nie zastępuje leków przepisanych przez lekarza. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Importer: Tiens Polska Sp. z o.o., ul. Podchorążych 39A, 00-722 Warszawa

Producent: Elaborados Dietéticos, S.A. C/Ponent, 10 Pol. Ind. La Palma de Cervelló, Barcelona, Spain

 

 

Napisz opinię

Tiens dostarcza produkty, które są nie tylko bardzo skuteczne, lecz również bardzo wiarygodne. Powstają na bazie wieloletniej tradycji, medycynie chińskiej i w oparciu o zaawansowane metody produkcji. Są bezkonkurencyjnym połączeniem tradycji z  najnowszymi światowymi tendencjami.


Tiens odwołuje się do 5000-letniej filozofii, zwanej tradycyjną medycyną chińską (TCM). Filozofia ta opiera się na wykorzystaniu chińskich ziół i jest dziś jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów branży wytwarzającej produkty lecznicze oraz suplementy diety.


Firma uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO-9002 w zakresie kontroli jakości.
TIENS opracowuje produkty w czterech głównych kategoriach: suplementy diety, urządzenia wellness, produkty higieny osobistej oraz kosmetyki, artykuły przydatne w gospodarstwie domowym. W ofercie m.in. urządzenia zdrowotne na poprawę krążenia, ozonujące (oczyszczające).


Tiens


Yin i Yang

Yin i Yang to fundamentalna zasada chińskiej filozofii zdrowia, która mówi o przeciwieństwach istniejących we wszystkich istotach ożywionych. Są to dwa podstawowe systemy energetyczne, które są sobie przeciwne i jednocześnie wzajemnie od siebie zależne.

Yin jest introwertyczne, nieruchome, wyciszające, wychładzające, ciemne, materialne i związane z kurczeniem.

Yang jest ekstrawertyczne, ruchome, pobudzające, rozgrzewające, jasne, jest energią i jest związane z powiększaniem.

Siły Yin i Yang uważane są za cykliczne, poruszające się i przemieniające w siebie nawzajem, co oddaje biały punkt na czarnej części symbolu, oznaczającej Yin oraz czarny punkt na białej części symbolu, oznaczającej Yang.


Pięć Elementów

Jest to kolejna starożytna teoria filozofii chińskiej, zgodnie z którą każdy system składa się z pewnych podstawowych elementów lub kategorii - metalu, drewna, wody, ognia i ziemi.

• Każdy z elementów stanowi wsparcie, opór i przeciwwagę dla pozostałych, dzięki czemu organizm zachowuje stabilność. Elementy powodują występowanie pór roku oraz innych charakterystycznych cech natury, które wpływają na równowagę naszego wewnętrznego ekosystemu.

• W stanie równowagi pięć narządów wewnętrznych organizmu (wątroba, serce, śledziona, płuca i nerki) wspiera się nawzajem, a organizm jest silny i długowieczny.

Yin i Yang + Pięć Elementów = ogólna równowaga

Yin i Yang dokonują zmian poprzez Pięć Elementów. Pięć Elementów przemienia się wzajemnie i znosi się nawzajem, utrzymując stan ogólnej równowagi.

Produkty TIENS mogą wspomagać poprawę stanu zdrowia. Gdy czegoś nam brakuje - będą uzupełniać lub dostarczać dany składnik. Jeżeli coś występuje w nadmiarze, np. za dużo jest w organizmie toksyn i zanieczyszczeń - będą obniżać ich poziom, oczyszczać, dostarczać przeciwutleniaczy i eliminować wolne rodniki.

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj