StarLife Carnosine Star

Starlife

60 kaps.

Nowy

Wsparcie organizmu w procesie podziału komórek i ochrona przed wolnymi rodnikami.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

344,00 zł

Carnosine Star

Karnozyna wspiera organizm w prawidłowym procesie podziału komórek oraz w walce z wolnymi rodnikami. Pomaga wzmocnić układ immunologiczny organizmu.

Karnozyna posiada właściwości przeciwutlaniające, chelatujące i buforujące. Zapobiega procesowi glikolizacji, czyli patologicznej modyfikacji struktury i biologicznej funkcji białek przy udziale glukozy i karbonylacji.

Glikolizacja i karbonylacja są procesami wysoce niekorzystnymi, coraz większą uwagę zwraca się na ich rolę w procesach nowotworzenia i wywoływania chorób o podłożu neurologicznym oraz starzenia się organizmu.

Dzięki właściwościom chelatującym, karnozyna wiąże i usuwa metale ciężkie z komórek, a dzięki właściwościom antyoksydacyjnym neutralizuje wolne rodniki, w tym hydroksylowe i peroksylowe, superoksydy i jednoatomowy tlen.

Najważniejsza z punktu widzenia osób aktywnych jest jednak rola jaką karnozyna odgrywa w utrzymywaniu odpowiedniego pH komórek mięsniowych, co przyczynia się do poprawy możliwości wysiłkowych.

 

Zalecana dawka dzienna:

1 kapsułka 2× dziennie podczas posiłku.

Skład (2 kaps.):

Karnozyna 1.000 mg


Substancje dodatkowe: roślinny stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).
Kapsułka żelatynowa-wytworzona z żelatyny pochodzenia zwierzęcego.

 

Uwaga:

Produkt nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zawiera składniki alergenne: ryby i ich pochodne.

Napisz opinię

Ostatnio przeglądane

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj