OMEGA+++ 120 kaps. - LifePharm

120 kaps.

Nowy

OMEGA+++ jest doskonałym uzupełnieniem preparatu Laminine. Wspomaga sprawne funkcjonowanie układu krążenia.   

Najlepiej spożyć do 02/2022.   

                           

Więcej szczegółów

Chwilowy brak produktu - czekamy na dostawę!

645,00 zł

LifePharm Omega+++ suplement diety

Optymalne krążenie dla zdrowia.

Nasze zdrowie bazuje na odpowiedniej diecie, aktywności fizycznej, zrównoważonym poziomie stresu i snu. Fundamentem dobrego stanu zdrowia jest również zdrowy układ krążenia. Zdrowy układ krążenia zapewnia optymalny przepływ krwi do mózgu, serca i innych organów, co prowadzi do:

 • Polepszenia funkcji poznawczych
 • Wzrostu energii
 • Lepszego snu
 • Redukcji zmęczenia
 • Wzrostu funkcji odpornościowych – zapewnia regenerację oraz efektywną walkę z chorobami
 • Regulowania poziomu stresu i kortyzolu.
 • Utrzymuje stabilne środowisko wewnętrzne – homeostazę.

Co pomaga na krążenie?

Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA) korzystnie wpływają na sprawność organizmu, zwłaszcza serca i naczyń krwionośnych. Przyczyniają się do normalizacji poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Nie są syntetyzowane w organizmie człowieka, więc powinny być podawane w diecie.

Dlaczego OMEGA+++ jest dobra na krążenie?

OMEGA+++ jest unikatowym produktem ze względu na najwyższą jakość surowców, z jakich zostało stworzone, takich jak kwasy tłuszczowe Omega 3, 6, 9 (EPA i DHA), koenzym Q10, witamina K2 oraz ekstrakt z zapłodnionego jaja kurzego i połączeniu ich w jeden suplement. Opracowany z najwyższej jakości składników, w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz stworzenia skutecznej i silnej formuły. 

Omega-3 pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu HDL i LDL. Kwas EPA jest kwasem tłuszczowym funkcyjnym, niezbędnym przy przekazywaniu informacji pomiędzy komórkami. Kwas DHA jest kwasem tłuszczowym strukturalnym i kluczowym budulcem wszystkich komórek i nerwów.

CoQ10 – dostarczanie energii naszym komórkom – a więc i całemu organizmowi – jest możliwe dzięki aktywnemu składnikowi – koenzymowi Q10, zwanego również ubichinonem. Substancja ta jest obecna w każdej naszej komórce, pomaga składnikom odżywczym przekształcić się w nośnik energii – ATP (adenozynotrifosforan). Poza tym jest potężnym przeciwutleniaczem, który pomaga w zwalczaniu stresu oksydacyjnego w naczyniach krwionośnych, pozostawiając je gotowe do odpowiedniego przepływu krwi. 

Witamina K2 pomaga chronić naczynia przed odkładaniem się w nich wapnia, czyli ogranicza kalcyfikację naczyń, która jest jedną z głównych przyczyn powstawania miażdżycy. Dba o właściwą gęstość mineralną kości, ograniczając ryzyko złamań.

Skład Preparatu OMEGA+ + + (w 1 kapsułce):

 • OPT (MicroActive CoQ10) zastrzeżona mieszanka – 850 mg (olej rybny, olej z ogórecznika lekarskiego, ekstrakt z zapłodnionych ptasich jaj)
 • Omega 9 (kwas gamma-linolenowy) – 5 mg
 • EPA (kwas eikozapentaenowy) – 210 mg
 • DHA (kwas dokozaheksaenowy) – 140 mg
 • Witamina K2 (Menachinon -7) – 25 mcg (31%DV)

* Nie ustalono dziennej wartości zapotrzebowania (% DV)

 Inne składniki OMEGA +++

 • żelatyna, lecytyna sojowa**, gliceryna, fosfatydylocholina**, dwutlenek tytanu, wosk pszczeli.

**W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych. Bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej – chroni osłonkę mielinową, stanowi barierę ochronną ścian żołądka, bierze udział w gospodarce cholesterolem. Wykazano, że lecytyna znacząco obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów, podwyższając jednocześnie poziom HDL. Wykazuje pozytywne działanie na funkcje poznawcze u osób z ich osłabieniem, jednakże nie ma znaczących dowodów na pozytywne działanie lecytyny u osób z demencją.

Najlepiej spożyć do 02/2022.   

Producent: LifePharm, 32 Rancho Circle, Lake Forest, CA 92630, USA

Napisz opinię

OMEGA+++ 120 kaps. - LifePharm

OMEGA+++ 120 kaps. - LifePharm

OMEGA+++ jest doskonałym uzupełnieniem preparatu Laminine. Wspomaga sprawne funkcjonowanie układu krążenia.   

Najlepiej spożyć do 02/2022.   

                           

Witaminy i antyoksydanty

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj