Obniżka! LifePharm - OMEGA+++ 120 kaps. - mega promocja

LifePharm - OMEGA+++ 120 kaps.

120 kaps.

Nowy

OMEGA+++ jest doskonałym uzupełnieniem preparatu Laminine. To pierwszy krok do lepszego układu krążenia. Bez sprawnie funkcjonującego układu krążenia organizm nie może zwalczyć choroby ani zachować stabilności.                             

Więcej szczegółów

24 godz.

Ostatnie egzemplarze!

499,00 zł

559,00 zł

-60,00 zł

LifePharm Omega+++ suplement diety

Optymalne krążenie dla zdrowia.

Nasze zdrowie bazuje na odpowiedniej diecie, aktywności fizycznej, zrównoważonym poziomie stresu i snu. Fundamentem dobrego stanu zdrowia jest również zdrowy układ krążenia. Zdrowy układ krążenia zapewnia optymalny przepływ krwi do mózgu, serca i innych organów, co prowadzi do:

 • Polepszenia funkcji poznawczych
 • Wzrostu energii
 • Lepszego snu
 • Redukcji zmęczenia
 • Wzrostu funkcji odpornościowych – zapewnia regenerację oraz efektywną walkę z chorobami
 • Regulowania poziomu stresu i kortyzolu.
 • Utrzymuje stabilne środowisko wewnętrzne – homeostazę.

Co pomaga na krążenie?

Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA) korzystnie wpływają na sprawność organizmu, zwłaszcza serca i naczyń krwionośnych. Przyczyniają się do normalizacji poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Nie są syntetyzowane w organizmie człowieka, więc powinny być podawane w diecie.

Dlaczego OMEGA+++ jest dobra na krążenie?

OMEGA+++ jest unikatowym produktem ze względu na najwyższą jakość surowców, z jakich zostało stworzone, takich jak kwasy tłuszczowe Omega 3, 6, 9 (EPA i DHA), koenzym Q10, witamina K2 oraz ekstrakt z zapłodnionego jaja kurzego i połączeniu ich w jeden suplement. Opracowany z najwyższej jakości składników, w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz stworzenia skutecznej i silnej formuły. 

Omega-3 pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu HDL i LDL. Kwas EPA jest kwasem tłuszczowym funkcyjnym, niezbędnym przy przekazywaniu informacji pomiędzy komórkami. Kwas DHA jest kwasem tłuszczowym strukturalnym i kluczowym budulcem wszystkich komórek i nerwów.

CoQ10 – dostarczanie energii naszym komórkom – a więc i całemu organizmowi – jest możliwe dzięki aktywnemu składnikowi – koenzymowi Q10, zwanego również ubichinonem. Substancja ta jest obecna w każdej naszej komórce, pomaga składnikom odżywczym przekształcić się w nośnik energii – ATP (adenozynotrifosforan). Poza tym jest potężnym przeciwutleniaczem, który pomaga w zwalczaniu stresu oksydacyjnego w naczyniach krwionośnych, pozostawiając je gotowe do odpowiedniego przepływu krwi. 

Witamina K2 pomaga chronić naczynia przed odkładaniem się w nich wapnia, czyli ogranicza kalcyfikację naczyń, która jest jedną z głównych przyczyn powstawania miażdżycy. Dba o właściwą gęstość mineralną kości, ograniczając ryzyko złamań.

Skład Preparatu OMEGA+ + + (w 1 kapsułce):

 • OPT (MicroActive CoQ10) zastrzeżona mieszanka – 850 mg (olej rybny, olej z ogórecznika lekarskiego, ekstrakt z zapłodnionych ptasich jaj)
 • Omega 9 (kwas gamma-linolenowy) – 5 mg
 • EPA (kwas eikozapentaenowy) – 210 mg
 • DHA (kwas dokozaheksaenowy) – 140 mg
 • Witamina K2 (Menachinon -7) – 25 mcg (31%DV)

* Nie ustalono dziennej wartości zapotrzebowania (% DV)

 Inne składniki OMEGA +++

 • żelatyna, lecytyna sojowa**, gliceryna, fosfatydylocholina**, dwutlenek tytanu, wosk pszczeli.

**W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych. Bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej – chroni osłonkę mielinową, stanowi barierę ochronną ścian żołądka, bierze udział w gospodarce cholesterolem. Wykazano, że lecytyna znacząco obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów, podwyższając jednocześnie poziom HDL. Wykazuje pozytywne działanie na funkcje poznawcze u osób z ich osłabieniem, jednakże nie ma znaczących dowodów na pozytywne działanie lecytyny u osób z demencją.

Producent: LifePharm, 32 Rancho Circle, Lake Forest, CA 92630, USA

Napisz opinię

LifePharm - OMEGA+++ 120 kaps.

LifePharm - OMEGA+++ 120 kaps.

OMEGA+++ jest doskonałym uzupełnieniem preparatu Laminine. To pierwszy krok do lepszego układu krążenia. Bez sprawnie funkcjonującego układu krążenia organizm nie może zwalczyć choroby ani zachować stabilności.                             

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Witaminy i antyoksydanty

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj