Digestive+++ 30 k. - LifePharm

30 kaps.

Nowy

Digestive+++ zawiera enzymy trawienne odgrywają istotną rolę w przekształcaniu pokarmu w energię. Rozkładają go na proste składniki, czyniąc je gotowymi do wchłonięcia przez przewód pokarmowy.

Więcej szczegółów

24 - 72 godz.

159,00 zł

DIGESTIVE+++

Wspiera zdrową pracę jelit!

Istnieje ścisły związek pomiędzy właściwym funkcjonowaniem układu pokarmowego a naszym zdrowiem. Znaczącą rolę odgrywa w nim „przyjazna” flora jelitowa.

W przewodzie pokarmowym człowieka występuje ogromna ilość różnorodnych mikroorganizmów, ogólnie określanych mianem flory jelitowej. U dorosłego człowieka stanowią one około 1,5 kg masy ciała. Większość z nich żyje w symbiozie z ludzkim organizmem, ale co ważniejsze – są one niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania i nazywa się je probiotykami.

W celu stymulacji rozwoju prawidłowej flory bakterujnej jelit stosuje się prebiotyki. Prebiotykiem może być naturalny składnik diety np. skrobia lub błonnik pokarmowy.

DIGESTIVE+++ łączy stabilne probiotyki, zestaw prebiotyków i kompleksową kompozycję enzymów, które powodują zdrowe funkcjonowanie jelit, pomagają w niestrawności i zwiększają wchłanianie składników pokarmowych.

Probityk a prebiotyk

Probiotyki to żywe, pożyteczne bakterie, które pomagają w utrzymaniu dobrych bakterii w jelitach. Probiotyk reguluje równowagę bakteryjną jelita grubego aby utrzymać je w dobrym zdrowiu i funkcjonowaniu jednocześnie neutralizując kwasy żołądkowe.

Prebiotyki to nieodzowne składniki żywności. Ich zadaniem jest stworzenie odpowiedniego środowiska dla probiotyków. Zadaniem PREBIOTYKÓW jest odżywienie i ochrona PROBIOTYKÓW.

Enzymy trawienne odgrywają istotną rolę w przekształcaniu pokarmu w energię. Rozkładają go na proste składniki, czyniąc je gotowymi do wchłonięcia przez przewód pokarmowy. Mieszanka enzymów oddziałuje z jelitem cienkim wymuszając prawidłowe trawienie i dobre wchłanianie takich składników odżywczych jak: białka, węglowodany, cukry, tłuszcze.

           

Co wyróżnia LifePharm DIGESTIVE +++?

 •     Stabilny probiotyk: Bacillus Coagulans (1,5 miliarda CFU).
 •     Mieszanka prebiotyków: krótkołańcuchowe fruktooligosacharydy, topinambur, liście mniszka lekarskiego, korzeń Yacon.
 •     Mieszanka enzymów: amylaza, proteaza (3), alfa-galaktozydaza, glukoamylaza, laktaza, inwertaza, lipaza, maltaza kwasowa, peptydaza.

 

Dawkowanie: rekomendowana ilość dla dorosłych: 1 kaps. raz lub 2 razy dziennie popić wodą (maksymalna ilość to cztery kapsułki na dobę).

DIGESTIVE+++ występuje w formie kapsułki z pektyny aby poprawić biodostępność składników i dostarczyć je w odpowiednie miejsce organizmu.

 •     Bacillus Coagulans (1,5 mld CFU), probiotyk, w postaci przetrwalników, więc jest to dodatkowo odporny, trwały i niewrażliwy na ciepło.
 •     Krótkołańcuchowe fruktooligosacharydy, topinambur, Liście Dandelion i Korzeń Yacot tworzą mieszankę PREbiotyków, która pomaga PRObiotykom dostarczyć „paliwa” i dotrzeć do jelita grubego aby tam dały organizmowi maksimum korzyści.

Kompleksowa mieszanka enzymów, które pomagają we wchłanianiu substancji odżywczych z:

 •      białek: proteaza (3), peptidase
 •      węglowodanów: amylaza, glukoamylaza
 •      cukrów: inwertaza, kwas maltazy
 •      tłuszczów: lipazy
 •      alfa-galaktozydaza, aby pomóc w trawieniu cukrów znajdujących się w  roślinach strączkowych i warzywach kapustnych.
 •      laktaza aby pomóc strawić cukry znajdujące się w produktach mlecznych.

 

Skład preparatu:Zastrzeżona mieszanka prebiotyczna - triGI 330 mg (krótkołańcuchowe fruktooligosacharydy, topinambur, liście mniszka lekarskiego, korzeń Yacon - nie ustalono dziennej wartości %.),  probiotyk Bacillus Coagulans (1,5 miliarda CFU), mieszanka enzymów: Amylaza (1750 DU), Proteaza (10500 HUT), Proteaza (2000 PC), Alfa-galaktozydaza (75 GaIU), Glukoamylaza (4,5 AGU), Laktaza (500 ALU), Proteaza (25 SAPU), Inwertaza (200 SU), Lipaza (250 FIP), Maltaza kwasowa (7 MaltU), Peptydaza (1AP).

Inne składniki: żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona, wosk pszczeli, lecytyna słonecznikowa (bez GMO), dwutlenek tytanu, chlorofilina sodowo-miedziowa, dwutlenek krzemu.

 

Uwagi:

Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom. Nie przekraczać porcji zaleconej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Skonsultuj się z lekarzem przed zażyciem tego produktu, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, zażywasz jakiekolwiek leki lub masz jakiekolwiek schorzenia.

Producent: Producent: LifePharm, 32 Rancho Circle, Lake Forest, CA 92630, USA

EAN:  695292054246

Napisz opinię

Digestive+++ 30 k. - LifePharm

Digestive+++ 30 k. - LifePharm

Digestive+++ zawiera enzymy trawienne odgrywają istotną rolę w przekształcaniu pokarmu w energię. Rozkładają go na proste składniki, czyniąc je gotowymi do wchłonięcia przez przewód pokarmowy.

Witaminy i antyoksydanty

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj