Lipolife® - Vitamin D3/K2 MK-7 - suplement diety

Lipolife

60 ml

Nowy

Witaminy D3 i K2­ są ważne z puntu widzenia utrzymania optymalnego stanu kości, układu krążenia, układu immunologicznego oraz utrzymania zdrowych zębów.

Więcej szczegółów

24 - 72 h.

100,00 zł

Lipolife®  Witamina D3/K2 MK-7 

Stosując liposomalne witaminy K i D, biodostępność tych witamin w organizmie jest znacznie wyższa niż przy użyciu tradycyjnych form doustnych. Witaminy D i K są transportowane we wnętrzu liposomów bezpośrednio do krwiobiegu i potem do wnętrza komórek.

Witamina D jest ważna w każdej fazie życia człowieka. Wiele osób de facto posiada niski poziom witaminy D; jest to przypadłość, która występuje w populacji na całym świecie, nawet wśród mieszkańców słonecznych krajów subtropikalnych. Ponadto witamina D ma korzystny wpływ na układ odpornościowy i proces odnowy komórkowej.

Z badań wynika, że stosowanie tradycyjnych doustnych form witamin K2 i D(suplementy diety takie, jak tabletki, kapsułki lub zawiesiny) nie jest tak skutecznie wchłaniane przez organizm, a dodatkowo sposób ich spożycia może być nieoczekiwanie zmniejszony przez inne pokarmy lub suplementy diety, które są spożywane w tym samym czasie.  W rezultacie poziom ich wchłaniania może się różnić, a duża porcja witamin K2 i D3 nie przedostaje się do krwiobiegu, a jeszcze mniej do komórek, gdzie są potrzebne. 

Skład: 1 x 1 ml = 1000 IU witaminy D3 / 45 µg witaminy K2

Pozostałe składniki: Fosfatydylocholina (pochodzące z lecytyny sojowej wolnej od GMO), Woda, Ksylitol, Glicerol, Potasu Sorbinian (środek konserwujący), Witamina E (przeciwutleniacz), naturalny aromat morelowy.

Uwagi:

  • Ten produkt jest odpowiedni dla wegetarian, nie zawiera cząstek kukurydzy, glutenu, ryżu i drożdży.
  • Produkt ten zawiera fosfatydylocholinę pochodzącą z lecytyny sojowej wolnej od GMO.
  • Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu dwóch miesięcy.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
  • Suplementy diety nie powinny być używane jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

 

 

Producent: Detoxpeople LTD, Wielka Brytania 

Dystrybutor: BioLife Centrum Hipertermii Sp. z o. o. 93-350 Łódź, Tymienieckiego 25

Napisz opinię

Lipolife producent suplementów liposomalnych.


Liposomy dostarczają substancje odżywcze bezpośrednio do komórek


Produkty liposomalne Lipolife zawierają minimum 400 mg fosfatydylocholiny na 5 ml preparatu.


Do powstania liposomu z prawdziwego zdarzenia potrzebna jest duża ilość wysokiej jakości fosfatydylocholiny, co jest niezwykle trudne do uzyskania w warunkach domowych.


Do wytwarzania liposomów niezbędny jest odpowiedni park maszynowy, zwłaszcza jeżeli mowa jest o nanotechnologii, którą posługuje się LipoLife. W warunkach domowych niemożliwe jest, aby wytworzyć liposomy o właściwym (bardzo małym) rozmiarze. Liposomy w suplementach diety Lipolife mają średnicę od 100 do 500 nm.


Lipolife wykorzystuje tylko stabilizowane struktury liposomalne. Liposomy są dość niestabilne, co stanowi jedno z największych wyzwań w procesie ich produkcji.


Lipolife dokłada wszelkich starań, aby produkty na etapie produkcji nie miały kontaktu z tlenem. Liposomy (np. witamina C, glutation, itp.) są wyjątkowo nietrwałe w obecności tlenu.

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Witaminy i antyoksydanty

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj