Lipolife® - Liposomal Vitamin D3/K2 MK-7 - suplement diety

Lipolife

60 ml

Nowy

Witaminy D3 i K2­ są ważne z punktu widzenia utrzymania optymalnego stanu kości, układu krążenia, układu immunologicznego oraz utrzymania zdrowych zębów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

79,00 zł

Lipolife®  Witamina D3/K2 MK-7 

Stosując liposomalne witaminy K i D, biodostępność tych witamin w organizmie jest znacznie wyższa niż przy użyciu tradycyjnych form doustnych. Witaminy D i K są transportowane we wnętrzu liposomów bezpośrednio do krwiobiegu i potem do wnętrza komórek.

Witamina D jest ważna w każdej fazie życia człowieka. Wiele osób de facto posiada niski poziom witaminy D; jest to przypadłość, która występuje w populacji na całym świecie, nawet wśród mieszkańców słonecznych krajów subtropikalnych. Ponadto witamina D ma korzystny wpływ na układ odpornościowy i proces odnowy komórkowej.

Z badań wynika, że stosowanie tradycyjnych doustnych form witamin K2 i D(suplementy diety takie, jak tabletki, kapsułki lub zawiesiny) nie jest tak skutecznie wchłaniane przez organizm, a dodatkowo sposób ich spożycia może być nieoczekiwanie zmniejszony przez inne pokarmy lub suplementy diety, które są spożywane w tym samym czasie.  W rezultacie poziom ich wchłaniania może się różnić, a duża porcja witamin K2 i D3 nie przedostaje się do krwiobiegu, a jeszcze mniej do komórek, gdzie są potrzebne. 

Skład: 1 x 1 ml = 1000 IU witaminy D3 / 45 µg witaminy K2

Pozostałe składniki: Fosfatydylocholina (pochodzące z lecytyny sojowej wolnej od GMO), Woda, Ksylitol, Glicerol, Potasu Sorbinian (środek konserwujący), Witamina E (przeciwutleniacz), naturalny aromat morelowy.

Uwagi:

  • Ten produkt jest odpowiedni dla wegetarian, nie zawiera cząstek kukurydzy, glutenu, ryżu i drożdży.
  • Produkt ten zawiera fosfatydylocholinę pochodzącą z lecytyny sojowej wolnej od GMO.
  • Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu dwóch miesięcy.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
  • Suplementy diety nie powinny być używane jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

 

 

Producent: Detoxpeople LTD, Wielka Brytania 

Dystrybutor: BioLife Centrum Hipertermii Sp. z o. o. 93-350 Łódź, Tymienieckiego 25

Napisz opinię

Lipolife® - Liposomal Vitamin D3/K2 MK-7 - suplement diety

Lipolife® - Liposomal Vitamin D3/K2 MK-7 - suplement diety

Witaminy D3 i K2­ są ważne z punktu widzenia utrzymania optymalnego stanu kości, układu krążenia, układu immunologicznego oraz utrzymania zdrowych zębów.

Lipolife producent suplementów liposomalnych.


Liposomy dostarczają substancje odżywcze bezpośrednio do komórek


Produkty liposomalne Lipolife zawierają minimum 400 mg fosfatydylocholiny na 5 ml preparatu.


Do powstania liposomu z prawdziwego zdarzenia potrzebna jest duża ilość wysokiej jakości fosfatydylocholiny, co jest niezwykle trudne do uzyskania w warunkach domowych.


Do wytwarzania liposomów niezbędny jest odpowiedni park maszynowy, zwłaszcza jeżeli mowa jest o nanotechnologii, którą posługuje się LipoLife. W warunkach domowych niemożliwe jest, aby wytworzyć liposomy o właściwym (bardzo małym) rozmiarze. Liposomy w suplementach diety Lipolife mają średnicę od 100 do 500 nm.


Lipolife wykorzystuje tylko stabilizowane struktury liposomalne. Liposomy są dość niestabilne, co stanowi jedno z największych wyzwań w procesie ich produkcji.


Lipolife dokłada wszelkich starań, aby produkty na etapie produkcji nie miały kontaktu z tlenem. Liposomy (np. witamina C, glutation, itp.) są wyjątkowo nietrwałe w obecności tlenu.

Witaminy i antyoksydanty

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj