fin VI-VA collagen - kolagen

Finclub

500 ml

Nowy

Kolagen i kwas hialuronowy to składniki odpowiedzialne za Twój wygląd i ruchomość stawów. 

Więcej szczegółów

2-3 dni

168,00 zł

fin VI-VA collagen naturalny suplement

fin Vi-vaHA collagen produkowany jest z zastosowaniem opatentowanej technologii, dzięki której uzyskiwany jest czysty kolagen - Peptan™ - hydrolizowany kolagen z ryb. Peptan™, nie obciąża układu trawiennego, jest dobrze wchłaniany za pośrednictwem śluzówki jelita cienkiego. Jego działanie jest potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi.

Drugim, ważnym składnikiem preparatu jest kwas hialuronowy w unikalnej postaci, który nie podlega rozkładowi w układzie trawiennym.

Kwas hialuronowy wypełnia przestrzenie międzykomórkowe komórek skórnych i włókien kolagenowych, utrzymuje ich wytrzymałość i elastyczność. Kolagen oraz kwas hialuronowy pomagają chronić komórki przed przedwczesnym starzeniem się, wspomagają utrzymanie skóry elastycznej, młodej, gładkiej i świeżej. W pozytywny sposób wpływają na hydratację skóry, pomagają poprawić odżywienie skóry. Są doskonałymi pomocnikami w walce ze zmarszczkami i brązowymi plamami.

Witamina C wspomaga wytwarzanie kolagenu dla normalnego funkcjonowania kości, chrząstek, zębów, skóry i naczyń krwionośnych. Ma pozytywny wpływ na odporność organizmu, wspomaga normalne funkcjonowanie układu nerowowego, uczestniczy w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Jest użyteczna w walce ze zmęczeniem.

Zawartość składników w 50 ml:

  • 10 g kolagenu z ryb Peptan™,
  • 100 mg kwasu hialuronowego,
  • 75 mg witaminy C,
  • przecier brzoskwiniowy,
  • ubstancje słodzące: sacharoza, syrop kukurydziany

 

Sposób użycia:

50 ml dziennie, można wypić na raz lub można rozdzielić 2 x 25 ml, stosować nierozcieńczone lub rozcieńczyć wodą czy wodą mineralną.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat.

Suplement diety powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci,  w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

EAN: 6428300004223

Napisz opinię

fin VI-VA collagen - kolagen

fin VI-VA collagen - kolagen

Kolagen i kwas hialuronowy to składniki odpowiedzialne za Twój wygląd i ruchomość stawów. 

Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


Jakość


Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

Suplementy dla Seniorów

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj