fin Colplustabs - błonnik wspomaga trawienie - suplement diety

Finclub

180 tabletek

Nowy

Poprawia trawienie, oczyszcza nerki i drogi moczowe.

Zawiera ekstrakty roślinne i inulinę - polecana na zaparcia, wzdęcia lub mdłości po jedzeniu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

88,00 zł

fin Colplustabs (Colonic Plus), oczyszcza nerki i drogi moczowe

W skład suplementu diety fin Colplustabs wchodzi – inulina, wyciąg z pokrzywy, mniszka lekarskiego, brzozy i pietruszki.

Liście brzozy pomagają utrzymać równowagę płynów w organizmie.

Pokrzywa wspomaga procesy przemiany materii oraz perystaltykę jelit.

Mniszek lekarski przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego.

Pietruszka pomaga zwiększać ilość wydalanego moczu.

Inulina przyczynia się do zwiększania częstotliwości wypróżniania się.

To mieszanka skutecznych substancji, które wywierają pozytywny wpływ na większość zaburzeń układu trawiennego jak: zaparcia, wzdęcia lub mdłości po jedzeniu. Działa również przeciwzapalnie i ma oczyszczający wpływ na nerki i drogi moczowe.

 

fin Colplustabs / Suplement diety

Składniki:

składniki roślinne:

  • proszek z pokrzywy 155 mg,
  • z mniszka lekarskiego 90 mg,
  • z liści brzozy 90 mg,
  • inulina,
  • proszek z pietruszki,

substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.

 

Zawartość składników fin Colplustabs w 6 tabletkach: inulina 540 mg.

Zawartość:

180 tabletek/90 g

Sposób użycia:

3 tabletki 2x dziennie, rano, w południe i wieczorem przed posiłkiem z niewielką ilością płynu.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

EAN: 6428300002441

Napisz opinię

Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


Jakość


Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj