Kropla Słońca - Witamina D3 - suplement diety

20 ml

Nowy

Naturalna witamina D3 "Kropla Słońca D3" - 510 000 IU (jednostki międzynarodowe)  w 20 ml. 

.

Więcej szczegółów

24 godz.

Ostatnie egzemplarze!

35,00 zł

Kropla Słońca witamina D3 

Witamina D3 uzyskiwana jest z lanoliny w postaci cholekalcyferolu w postaci płynnej, w pełni naturalna i najbardziej bioprzyswajalna forma witaminy D3 na rynku.

Witamina D, zwłaszcza jej forma jaką jest witamina D3, powstaje pod wpływem energii słonecznej w głębszej warstwie komórek skóry – keranocytach, tworząc się z tzw. prewitamin. Proces ten zajmuje kilka godzin.

Witamina D to grupa rozpuszczalnych w tłuszczach steroidów, koniecznych do utrzymania właściwej gospodarki wapniowo-fosforowej w organizmie, a także prawidłowej struktury i funkcji kośćca. Jest ona prohormonem, czyli może przekształcać się na właściwą substancję aktywną hormonalnie, i tak z witaminy D3 po jej przekształceniu przez enzymy powstaje hormon – kalcytriol.

Witamina D3 odpowiada za regulację gospodarki wapniowej i fosforowej w organizmie, natomiast witamina K2 jest jej idealnym dopełnieniem, powoduje odkładanie się wapnia w odpowiednie miejsce, czyli do kości -  wpływa na prawidłową budowę kości i zębów redukując ryzyko złamań, działa na siłę mięśni, stymuluje układ odpornościowy.

 

Zawartość: 20ml – 600 kropli (510 000 IU (jednostek międzynarodowych) witaminy D3).

Składniki: Ekologiczna oliwa z oliwek + witamina D3 z lanoliny (cholekalcyferol), przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu.

Produkt odpowiedni dla wegetarian. Bardzo wysoka jakość- Bioprzyswajalność witaminy D3.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: Osoby powyżej 11 roku życia: 1 kropla dziennie, poniżej 11 roku życia skonsultować z lekarzem. Jedna kropla zawiera 850 IU witaminy D3, co stanowi 425% zalecanego spożycia dziennego (RDA).

Uwagi:

nie przekraczać zalecanej dziennej porcji, suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej, zrównoważonej diety oraz zdrowego stylu życia. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe przed spożyciem tego suplementu powinny skonsultować się z lekarzem!

Przechowywać w temp. 6-25 °C w ciemnym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Spożyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

 

Dystrybutor: Proved Sp. z o. o.
Kraj produkcji: Natur System GmbH, Niemcy

 

Oceń 
2016-03-17

Krople d3

Smakuje jak dobra oliwa więc można spokojnie na kanapkę kropelki puszczać i jeść na śniadanie:)

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

  Witamina D3

  Producenci

  Sprawdź także

  Akceptuj

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj