Obniżka! Kropla Słońca D3 + NattoFit K2 MK7 - suplement diety

Kropla Słońca D3 + NattoFit K2 MK7 - suplement diety

20 ml

Nowy

Produkt połączony - witamina D3 i K2 w jednej butelce! Suplement diety na bazie wysokiej jakości BIO oliwy z oliwek.

W opakowaniu 510 000 IU (jednostek międzynarodowych) witaminy D3 i 11 256 mcg (mikrogram) witaminy K2.

Więcej szczegółów

48 - 72 godz.

74,00 zł

99,00 zł

-25,00 zł

Kropla Słońca D3 + NattoFit K2 MK7

Bardzo wysoka jakość- Bioprzyswajalność witaminy D3 i K2 MK7.

W 20 ml aż 510 000 IU (jednostek międzynarodowych) witaminy D3 i 11 256 mcg (mikrogram) witaminy K2.

600 kropli suplementu, w jednej kropli 850 IU wit. D3 i 18,76 mcg wit. K2.

Witamina D3 uzyskiwana jest z lanoliny w postaci cholekalcyferolu w postaci płynnej, w pełni naturalna i najbardziej bioprzyswajalna forma witaminy D3 na rynku.

Witamina D, zwłaszcza jej forma jaką jest witamina D3, powstaje pod wpływem energii słonecznej w głębszej warstwie komórek skóry – keranocytach, tworząc się z tzw. prewitamin. Proces ten zajmuje kilka godzin.

Witamina D to grupa rozpuszczalnych w tłuszczach steroidów, koniecznych do utrzymania właściwej gospodarki wapniowo-fosforowej w organizmie, a także prawidłowej struktury i funkcji kośćca. Jest ona prohormonem, czyli może przekształcać się na właściwą substancję aktywną hormonalnie, i tak z witaminy D3 po jej przekształceniu przez enzymy powstaje hormon – kalcytriol.

Witamina D3 odpowiada za regulację gospodarki wapniowej i fosforowej w organizmie, natomiast witamina K2 jest jej idealnym dopełnieniem, powoduje odkładanie się wapnia w odpowiednie miejsce, czyli do kości -  wpływa na prawidłową budowę kości i zębów redukując ryzyko złamań, działa na siłę mięśni, stymuluje układ odpornościowy.

 

Witamina K2 w organizmie wpływa na to, aby wapń wchłaniał się do kości oraz zębów i nie odkładał się tętnicach. Dodatkowym działaniem dzięki aktywacji osteokalcyny oraz białka MGP jest usuwanie wapnia z tętnic, dzięki czemu może zapobiec zwapnieniu naczyń i wystąpieniu choroby wieńcowej.

Trendy żywieniowe i sposoby produkcji żywności prawie wyeliminowały tą witaminę z codziennej diety. Naturalnym źródłem tej witaminy są żółtka jaj kur z ekologicznego chowu oraz mleczne pełnotłuste produkty, ale tylko od krów spożywających świeżą trawę na wolnym wybiegu. Naturalna Witamina K2 uzyskiwana ze sfermentowanej soi (Natto).

Składniki:

BIO oliwa z oliwek, witamina D z lanoliny (cholekalcyferol), menachion (MK-7, witamina K) z fermentacji Bacillus Natto, przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:

Osoby powyżej 11 roku życia: 1 kropla dziennie; poniżej 11 roku życia skonsultować z lekarzem. Jedna kropla zawiera 18,76 mcg witaminy K oraz 850 IU witaminy D. Osoby przejmujące leki przeciwzakrzepowe przed spożyciem tego suplementu powinny skonsultować się z lekarzem.

1 kropla stanowi 25% zalecanego spożycia dziennego (ZDS) witaminy K oraz 425% witaminy D.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Przechowywać w temp. 6-25 stopni w ciemnym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Spożyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

Produkt odpowiedni dla wegetarian.

 

Uwagi:

nie przekraczać zalecanej dziennej porcji, suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej, zrównoważonej diety oraz zdrowego stylu życia. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe przed spożyciem tego suplementu powinny skonsultować się z lekarzem!

Przechowywać w temp. 6-25 °C w ciemnym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Spożyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

 

Dystrybutor: Proved Sp. z o. o.
Kraj produkcji: Natur System GmbH, Niemcy

EAN: 5902020365044

 

Napisz opinię

Kropla Słońca D3 + NattoFit K2 MK7 - suplement diety

Kropla Słońca D3 + NattoFit K2 MK7 - suplement diety

Produkt połączony - witamina D3 i K2 w jednej butelce! Suplement diety na bazie wysokiej jakości BIO oliwy z oliwek.

W opakowaniu 510 000 IU (jednostek międzynarodowych) witaminy D3 i 11 256 mcg (mikrogram) witaminy K2.

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Witamina D3

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj