Calivita Panax Ginseng - żeń-szeń

CaliVita

100 tabl.

Nowy

Żeń-szeń polecany przy silnym przemęczeniu fizycznym i umysłowym, w naturalny sposób wzmacnia witalność oraz tolerancję na stres.

Więcej szczegółów

48 - 72 godz.

Ostatnie egzemplarze!

110,00 zł

Panax Ginseng żeń szeń koreański CaliVita

Żeń-szeń to cenna roślina o właściwościach wzmacniających:

  • polecana w okresach silnego przemęczenia fizycznego i umysłowego,
  • w naturalny sposób wzmacnia witalność oraz tolerancję na stres.

Jak kupować suplementy Calivita o 30% tanijej? - kliknij!
 
Żeń-szeń to wieloletnia roślina, która uprawiana jest na Wschodzie od przeszło 400 lat, ale prawdopodobnie ludzkość stosuje go dłużej - od tysięcy lat. Występuje kilka gatunków żeń-szenia - koreański, chiński, amerykański, syberyjski.

Jego cenne składniki aktywne, tzw. ginsenozydy, są wytwarzane z korzenia. Hamują one objawy wywoływane przez stres oraz wzmacniają sprawność fizyczną i umysłową.


Żeń-szeń zawiera również inne czynne składniki, takie jak: saponiny, fitosterole, aminokwasy oraz witaminy.

Żeń-szeń stosowany jest w celu:

  • poprawy wyników w pracy i w nauce,
  • wzmocnienia zdolności koncentracji, w przypadku zmęczenia, znużenia lub długotrwałego, podwyższonego wysiłku fizycznego lub umysłowego.
  • Wspomaga utrzymanie odpowiedniej wytrzymałości fizycznej i psychicznej.


Regularne przyjmowanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, kto przechodzi trudny okres w swoim życiu, pełnego napięcia umysłowego lub wzmożonego wysiłku fizycznego.

UWAGA!
* Co prawda żeń-szeń nie jest lekarstwem, jednak osoby z chorobą serca lub nadciśnieniem tętniczym powinny skonsultować z lekarzem równoczesne stosowanie leków i preparatów zawierających żeń-szeń.
* Żeń-szeń zażywany w małych ilościach zwiększa, a w większych ilościach zmniejsza ciśnienie krwi.
* Warto zapamiętać, że żeń-szeń jest najskuteczniejszy w formie kapsułek lub tabletek z osłoną rozpuszczającą się w żołądku. Zawartość substancji czynnych w niektórych wyciągach alkoholowych z żeń-szenia nie zawsze jest zadowalająca.

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie lub według zaleceń.

1 tabletka zawiera: Żeń-szeń koreański 500.00 mg

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Napisz opinię

Calivita Panax Ginseng - żeń-szeń

Calivita Panax Ginseng - żeń-szeń

Żeń-szeń polecany przy silnym przemęczeniu fizycznym i umysłowym, w naturalny sposób wzmacnia witalność oraz tolerancję na stres.

CaliVita® International korzysta z tradycji lecznictwa ludowego, sięgającej kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat. Unikalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne produkty w ofercie, to wynik udanego połączenia współczesnej nauki i wielowiekowej tradycji. Wśród składników aktywnych naszych preparatów znajdują się witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty, aminokwasy, enzymy, niezbędne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin leczniczych, adaptogeny, substancje wspomagające odchudzanie, błonnik, itd.


Produkty CaliVita® International wytwarzane są w Stanach Zjednoczonych, przez renomowanych producentów suplementów diety, pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków).

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Witalność, siła

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj