Tiens - Ozonator II Generacja

Tiens

1 sztuka

Nowy

Urządzenie posiada funkcje sterylizacji i odkażania żywności. Urządzenie II generacji.

Cena dla posiadaczy karty rabatowej Tiens 1524,-zł

Więcej szczegółów

24 - 48 h.

Ostatnie egzemplarze!

1 905,00 zł

Tiens - Ozonator II Generacja

Często spożywane produkty, takie jak: owoce, warzywa, ryż, mięso oraz owoce morza mogą być bardzo zanieczyszczone pestycydami, nawozami oraz innymi szkodliwymi substancjami. Mimo że jedzenie ich nie wywołuje żadnych negatywnych skutków ubocznych widocznych natychmiast, w dłuższej perspektywie czasu może znacznie osłabić nasz system odpornościowy, spowodować problemy zdrowotne czy nawet zaszkodzić przyszłym pokoleniom. W nowo umeblowanym domu może unosić się aldehyd mrówkowy lub inne niebezpieczne gazy.
Sprzęt kuchenny oraz naczynia, butelki i zabawki dla dzieci mogą mieć na sobie niezliczone ilości bakterii.

Jak możemy uchronić nasze zdrowie przed tymi wszystkimi zagrożeniami?

OZON O3 - ozonowanie żywności

Ozon jest silnie utleniającym gazem, który jest w stanie szybko i skutecznie zniszczyć strukturę biologiczną bakterii, wirusów oraz innych mikroorganizmów, nie pozostawiając po nich śladu. Trzeci atom tlenu w cząsteczce ozonu sprawia, że jest on bardzo aktywnym chemicznie gazem – bardzo łatwo reaguje z cząsteczkami zanieczyszczeń, takimi jak zapachy, bakterie, wirusy, pleśnie i grzyby. Rozkłada je na mniej złożone i zwykle mniej szkodliwe związki.

Ozon jest 50 razy bardziej skuteczny i 3000 razy szybszy w walce z bakteriami niż chlor.

Już niewielkie stężenie ozonu likwiduje roztocza i przeciwdziała ich rozmnażaniu. Ozon powoduje rozpad pierścienia węglowego substancji zawartych w rozpuszczalnikach, lakierach organicznych, klejach itp. – niweluje ich zapach i szkodliwe działanie na organizmy ludzkie oraz zwierzęce. Dodatkowo, ozon radzi sobie lepiej ze sterylizacją w wodzie. Dzięki ozonowaniu
w wodzie, na jedzeniu czy na naczyniach nie pozostaną żadne szkodliwe dla zdrowia osady. Żadne substancje grzybobójcze nie radzą sobie tak dobrze z zanieczyszczeniami jak ozon.

LEPSZA JAKOŚĆ ŻYCIA - oczyszczanie żywności

  • Zabija bakterie i eliminuje pestycydy, które znajdują się na warzywach, owocach oraz mięsie. Poprawia jakość oraz smak produktów spożywczych. Sprawia, że dłużej zachowują świeżość.
  • Oczyszcza i natlenia wodę dzięki czemu jest ona lepiej przyswajalna przez organizm. Kąpiel w ozonowanej wodzie
    pomaga w zwalczaniu problemów ze skórą, takich jak grzybica.
  • Oczyszcza powietrze z wszelkich bakterii, grzybów oraz roztoczy. Sterylizuje naczynia, butelki, ręczniki oraz ubrania.
  • Zwalcza nieprzyjemne organiczne i nieorganiczne zapachy (nie maskuje ich!), w tym zapach dymu, również papierosowego czy zapachy odzwierzęce.

Większa dawka uwalnianego ozonu

Nowa generacja DiCHO Ozonatora TIENS to nawet dwukrotnie wyższa emisja ozonu na jednostkę, dzięki czemu sterylizacja jest znacznie skuteczniejsza.

Elegancki wygląd

Biało-czarna obudowa, o opływowym kształcie i z dużym wyświetlaczem, posiada cztery opcje: owoce, warzywa, naczynia oraz mięso. Ukryta komora mieści wszystkie akcesoria.

Otwór uwalniający ozon

Większy otwór uwalniający ozon pozwala na większy przepływ, dzięki czemu dezynfekcja przebiega sprawniej i szybciej.

Uwaga!
Używając ozonatora, należy przestrzegać wszystkich zaleceń producenta dotyczących obsługi i bezpieczeństwa oraz zachować ostrożność związaną z obecnością ozonu.
Należy również chronić urządzenie przed wilgocią i zalaniem.

Prosimy pamiętać o bardzo ważnej rzeczy!
Ozonator TIENS  zawsze musi być ustawiony powyżej lustra wody ( naczynia w którym znajdują się np. owoce i warzywa )
W przeciwny wypadku będzie zasysał wodę i może ulec uszkodzeniu.

Dane Techniczne:

Nazwa produktu: Urządzenie do oczyszczania owoców i warzyw
Napięcie znamionowe: AC 110V / AC 220V
Moc znamionowa: 15W
Częstotliwość znamionowa: 50-60Hz / 50Hz
Maksymalny czas, na jaki urządzenie może zostać nastawione: 40 minut
Wyjściowe stężenie ozonu: 150mg/h +/- 20%
Okres przydatności do użycia przewodu ozonowego: ponad 10 000 godz.

Dołączone Części Oraz Dokumenty:

Dwa napowietrzacze (jeden o kształcie sferycznym, a drugi o kształcie podłużnym)
Dwa gumowe przewody odprowadzające powietrze
Jeden egzemplarz Instrukcji (wewnątrz znajduje się Karta gwarancyjna)
Jeden egzemplarz Świadectwa jakości

Gwaranja: 24 miesiące

 

Napisz opinię

Tiens - Ozonator II Generacja

Tiens - Ozonator II Generacja

Urządzenie posiada funkcje sterylizacji i odkażania żywności. Urządzenie II generacji.

Cena dla posiadaczy karty rabatowej Tiens 1524,-zł

Tiens dostarcza produkty, które są nie tylko bardzo skuteczne, lecz również bardzo wiarygodne. Powstają na bazie wieloletniej tradycji, medycynie chińskiej i w oparciu o zaawansowane metody produkcji. Są bezkonkurencyjnym połączeniem tradycji z  najnowszymi światowymi tendencjami.


Tiens odwołuje się do 5000-letniej filozofii, zwanej tradycyjną medycyną chińską (TCM). Filozofia ta opiera się na wykorzystaniu chińskich ziół i jest dziś jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów branży wytwarzającej produkty lecznicze oraz suplementy diety.


Firma uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO-9002 w zakresie kontroli jakości.
TIENS opracowuje produkty w czterech głównych kategoriach: suplementy diety, urządzenia wellness, produkty higieny osobistej oraz kosmetyki, artykuły przydatne w gospodarstwie domowym. W ofercie m.in. urządzenia zdrowotne na poprawę krążenia, ozonujące (oczyszczające).


Tiens


Yin i Yang

Yin i Yang to fundamentalna zasada chińskiej filozofii zdrowia, która mówi o przeciwieństwach istniejących we wszystkich istotach ożywionych. Są to dwa podstawowe systemy energetyczne, które są sobie przeciwne i jednocześnie wzajemnie od siebie zależne.

Yin jest introwertyczne, nieruchome, wyciszające, wychładzające, ciemne, materialne i związane z kurczeniem.

Yang jest ekstrawertyczne, ruchome, pobudzające, rozgrzewające, jasne, jest energią i jest związane z powiększaniem.

Siły Yin i Yang uważane są za cykliczne, poruszające się i przemieniające w siebie nawzajem, co oddaje biały punkt na czarnej części symbolu, oznaczającej Yin oraz czarny punkt na białej części symbolu, oznaczającej Yang.


Pięć Elementów

Jest to kolejna starożytna teoria filozofii chińskiej, zgodnie z którą każdy system składa się z pewnych podstawowych elementów lub kategorii - metalu, drewna, wody, ognia i ziemi.

• Każdy z elementów stanowi wsparcie, opór i przeciwwagę dla pozostałych, dzięki czemu organizm zachowuje stabilność. Elementy powodują występowanie pór roku oraz innych charakterystycznych cech natury, które wpływają na równowagę naszego wewnętrznego ekosystemu.

• W stanie równowagi pięć narządów wewnętrznych organizmu (wątroba, serce, śledziona, płuca i nerki) wspiera się nawzajem, a organizm jest silny i długowieczny.

Yin i Yang + Pięć Elementów = ogólna równowaga

Yin i Yang dokonują zmian poprzez Pięć Elementów. Pięć Elementów przemienia się wzajemnie i znosi się nawzajem, utrzymując stan ogólnej równowagi.

Produkty TIENS mogą wspomagać poprawę stanu zdrowia. Gdy czegoś nam brakuje - będą uzupełniać lub dostarczać dany składnik. Jeżeli coś występuje w nadmiarze, np. za dużo jest w organizmie toksyn i zanieczyszczeń - będą obniżać ich poziom, oczyszczać, dostarczać przeciwutleniaczy i eliminować wolne rodniki.

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj