Tiens Stymulator Energii

Tiens

1 sztuka

Nowy

Stymulator oczyszcza naczynia krwionośne i limfatyczne, normalizuje energię, stymuluje dopływ tlenu do tkanek.

Więcej szczegółów

3-5 dni

5 400,00 zł

Tianshi Tiens Stymulator cyrkulacji energii i krążenia funkcje akupunktury

Poprzez różne sposoby używania urządzenia, takie jak stanie na nim, siadanie, klęczenie, pochylanie się, leżenie na brzuchu czy na plecach – zapewnisz sobie masaż kręgosłupa, mięśni, kanałów i meridianów.

Dzięki temu utrzymasz Yin i Yang w harmonii, twoje kanały otworzą się, a mięśnie odprężą. 

Stymulator TIENS łączy w sobie:

  • funkcje akupunktury
  • stymulację kluczowych punktów ciała
  • masaż stref ciała, znajdujących się na dłoniach oraz stopach

Masaż stref na stopach oraz masaż punktów akupunktury wpływa na:

  •  krążenie krwi i metabolizm
  •  odprężenie i stabilizację kręgosłupa, mięśni oraz kanałów energetycznych 
  • pracę organów wewnętrznych oraz układu trawiennego 
  • system odpornościowy 
  • stymulację libido 
  • spalanie tkanki tłuszczowej poprzez codzienne ćwiczenia

Wspieraj działanie organów wewnętrznych

Masując ciało Stymulatorem TIENS zamknij oczy i odpręż się. Delikatny masaż zapewni Ci poczucie spokoju oraz doda energii. Po masażu, możesz odczuwać przepływ energii ze stóp do głowy. Wspieranie krążenia Qi oraz krwi pomaga w dostarczaniu składników odżywczych do organów, co poprawia ich funkcjonowanie.

Lepsze krążenie

Naczynia krwionośne są główną drogą transportu krwi, by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie ciała. Z wiekiem na ściankach naczyń krwionosnych odkłada się cholesterol, trójglicerydy, kryształki kwasu moczowego, co może powodować miażdżycę. Prowadzi to do zaburzenia przepływu krwi oraz spadku dostarczanego tlenu do organizmu, a to może bardzo negatywnie wpływać na działanie serca. Z powodu odkładania się kryształów i minerałów w stawach może też nastąpić rozwój podagry lub artretyzmu. Według statystyk, choroby naczyniowo-mózgowe oraz naczyniowo-sercowe są przyczyną 25% zgonów na świecie. Regularne używanie Stymulatora TIENS może wspomóc krążenie krwi, przywrócić
elastyczność naczyń krwionośnych oraz wspomóc pozbywanie sie z organizmu toksyn i odpadów.

Więcej tlenu we krwi

Niedobór tlenu w ciele człowieka jest podstawą wielu chorób. Ciało ludzkie składa się z milionów komórek, które działają dzięki tlenowi. Komórki muszą w sposób ciągły otrzymywać tlen, by organizm mógł funkcjonować nieprzerwanie. Stymulator TIENS może wspomóc krążenie krwi oraz zwiększyć absorbowanie tlenu przez krew.

Piękna, młodziej wyglądająca cera

Skóra, która nie jest prawidłowo odżywiona, jest szorstka i pomarszczona. Stymulator TIENS może wspomóc krążenie krwi oraz zwiększyć absorbowanie tlenu przez krew. Pomoże to zachować młody wygląd na dłużej oraz poprawić
kondycję skóry.

Kontrola wagi

Stymulator TIENS może wspomóc pozbywanie się tkanki tłuszczowej. Tak długo, jak zachowasz zdrową dietę i będziesz używał masażera, może on pomóc w procesie utraty wagi oraz pomoże zachować dobrą kondycję.

Poprawa sprawności seksualnej

Stres i zmęczenie we współczesnym trybie życia prowadzą do wielu problemów w życiu intymnym, co wpływa na kontakty między partnerami. Stymulator TIENS pomaga skutecznie pozbyć się zmęczenia, wspiera procesy endokrynne oraz wspomaga zachowanie równowagi. Poprzez stymulację punktów Huiyin (pomiędzy genitaliami, a odbytem) można zwiększyć przepływ krwi do organów rozrodczych oraz wspomóc produkcję hormonów.

Zachowaj czyste i sprawne kanały w ciele 

Masaż zon przypisanych do konkretnych organów na dłoniach i stopach skutecznie stymuluje kluczowe punkty, co skutkuje czystymi kanałami oraz lepszą cyrkulacją krwi oraz Qi. Czyste kanały w ciele są ważnym elementem ludzkiego zdrowia oraz esencją tradycyjnej medycyny chińskiej.

Wspomóż system obronny organizmu

Z wiekiem, system immunologiczny człowieka stopniowo słabnie. Stymulacja zon w rejonie kręgosłupa, śledziony oraz gruczołów limfatycznych może wspomóc działanie systemu immunologicznego.

Napisz opinię

Tiens Stymulator Energii

Tiens Stymulator Energii

Stymulator oczyszcza naczynia krwionośne i limfatyczne, normalizuje energię, stymuluje dopływ tlenu do tkanek.

Tiens dostarcza produkty, które są nie tylko bardzo skuteczne, lecz również bardzo wiarygodne. Powstają na bazie wieloletniej tradycji, medycynie chińskiej i w oparciu o zaawansowane metody produkcji. Są bezkonkurencyjnym połączeniem tradycji z  najnowszymi światowymi tendencjami.


Tiens odwołuje się do 5000-letniej filozofii, zwanej tradycyjną medycyną chińską (TCM). Filozofia ta opiera się na wykorzystaniu chińskich ziół i jest dziś jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów branży wytwarzającej produkty lecznicze oraz suplementy diety.


Firma uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO-9002 w zakresie kontroli jakości.
TIENS opracowuje produkty w czterech głównych kategoriach: suplementy diety, urządzenia wellness, produkty higieny osobistej oraz kosmetyki, artykuły przydatne w gospodarstwie domowym. W ofercie m.in. urządzenia zdrowotne na poprawę krążenia, ozonujące (oczyszczające).


Tiens


Yin i Yang

Yin i Yang to fundamentalna zasada chińskiej filozofii zdrowia, która mówi o przeciwieństwach istniejących we wszystkich istotach ożywionych. Są to dwa podstawowe systemy energetyczne, które są sobie przeciwne i jednocześnie wzajemnie od siebie zależne.

Yin jest introwertyczne, nieruchome, wyciszające, wychładzające, ciemne, materialne i związane z kurczeniem.

Yang jest ekstrawertyczne, ruchome, pobudzające, rozgrzewające, jasne, jest energią i jest związane z powiększaniem.

Siły Yin i Yang uważane są za cykliczne, poruszające się i przemieniające w siebie nawzajem, co oddaje biały punkt na czarnej części symbolu, oznaczającej Yin oraz czarny punkt na białej części symbolu, oznaczającej Yang.


Pięć Elementów

Jest to kolejna starożytna teoria filozofii chińskiej, zgodnie z którą każdy system składa się z pewnych podstawowych elementów lub kategorii - metalu, drewna, wody, ognia i ziemi.

• Każdy z elementów stanowi wsparcie, opór i przeciwwagę dla pozostałych, dzięki czemu organizm zachowuje stabilność. Elementy powodują występowanie pór roku oraz innych charakterystycznych cech natury, które wpływają na równowagę naszego wewnętrznego ekosystemu.

• W stanie równowagi pięć narządów wewnętrznych organizmu (wątroba, serce, śledziona, płuca i nerki) wspiera się nawzajem, a organizm jest silny i długowieczny.

Yin i Yang + Pięć Elementów = ogólna równowaga

Yin i Yang dokonują zmian poprzez Pięć Elementów. Pięć Elementów przemienia się wzajemnie i znosi się nawzajem, utrzymując stan ogólnej równowagi.

Produkty TIENS mogą wspomagać poprawę stanu zdrowia. Gdy czegoś nam brakuje - będą uzupełniać lub dostarczać dany składnik. Jeżeli coś występuje w nadmiarze, np. za dużo jest w organizmie toksyn i zanieczyszczeń - będą obniżać ich poziom, oczyszczać, dostarczać przeciwutleniaczy i eliminować wolne rodniki.

Urządzenia Tiens

Ostatnio przeglądane

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj