Tiens Akupunkter Pojedynczy - aparat do akupunktury elektronicznej

Tiens

1 sztuka

Nowy

Aplikator magnetycznej stymulacji punktów meridianowych.

Cena dla posiadaczy karty rabatowej Tiens 340,-zł

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

405,00 zł

Akupunkter pojedynczy - aparat do akupunktury elektronicznej

Konstrukcja aparatu stanowi syntezę pradawnej chińskiej metody uzdrawiania - akupunktury - oraz nowoczesnej teorii leczenia za pomocą impulsów elektrycznych i oddziaływania magnetycznego. W komplecie wykorzystano nefrytowe nasadki.

Działanie aparatu do akupunktury elektronicznej

Nazwę aparat do akupunktury elektronicznej (zielonej terapii ekologicznej) nadano temu przyrządowi z uwagi na jego całkowite bezpieczeństwo, wykluczające ryzyko jakiejkolwiek infekcji. Leczenie przebiega drogą oddziaływania na biologicznie aktywne punkty organizmu pęczkiem promieni magnetycznych oraz impulsami elektrycznymi.

Efektem takiego oddziaływania jest:

  • usunięcie wszelkich odchyleń od normy w polu elektromagnetycznym pacjenta,
  • zwalczanie bólu,
  • poprawa funkcji kanałów energetycznych „cinlo”

Cinlo” – to termin medycyny chińskiej, oznaczający główne kanały życiowe, którymi cyrkuluje energia, krew i substancje odżywcze. Zapewniają one funkcjonowanie całego ciała człowieka jako jednolitej całości.

Akupunkter Tiens pod względem efektywności przewyższa inne rodzaje terapii podobnego typu. 3-minutowy masaż końcówką magnetyczną potrafi zlikwidować bardzo silne bóle migrenowe!


Okres klinicznego stosowania aparatu wynosi ponad 10 lat, wskaźnik efektywności – 98,4%.

Akupunkter jest opatentowany, otrzymał „Złotą Nagrodę” na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Pekinie, w 1996 roku oraz „Złotą Nagrodę” na I Międzynarodowych Targach im. Einsteina w 1997 roku. Wyróżniono konstrukcję „Sue Bao” za skoncentrowaną siłę magnetyczną, co zapewnia większą efektywność leczenia i powrotu do zdrowia. Jest wysoko ocieniany przez lekarzy i ekspertów nie tylko w Chinach, lecz i poza granicami kraju.


Wskazania używania aparatu do akupunktury:


- Bóle w okolicy serca, żołądka, głowy, stawów, kręgosłupa i innych lokalizacji.
- Nadciśnienie.
- Neuralgia.
- Zawroty głowy.
- Zapalenie i zwyrodnienie stawów.
- Osteochondroza.
- Syndrom chronicznego zmęczenia.

Przeciwwskazania

- Niewskazane dla osób z rozrusznikiem serca, przy metalowych protezach, a także co najmniej przez 72 godziny (3 doby) po krwotokach.
- Nie stosuje się w okolicy serca.
- Nie zalecane co najmniej przez 1 godzinę po silnym zmęczeniu, przegłodzeniu lub przejedzeniu.
- Niewskazane w dolnej części brzucha i pleców u kobiet w okresie pierwszych 3 miesięcy ciąży. Przez cały okres ciąży unikać należy oddziaływania na aktywne punkty miednicy i bioder.


Sposób użycia


Oddziaływać na aktywne punkty wymienione w instrukcji oraz w podręcznikach akupunktury. Impuls elektryczny jest obliczony na 55 000 razy, oddziaływanie magnetyczne i mechaniczne - na czas nieograniczony.


Napisz opinię

Tiens dostarcza produkty, które są nie tylko bardzo skuteczne, lecz również bardzo wiarygodne. Powstają na bazie wieloletniej tradycji, medycynie chińskiej i w oparciu o zaawansowane metody produkcji. Są bezkonkurencyjnym połączeniem tradycji z  najnowszymi światowymi tendencjami.


Tiens odwołuje się do 5000-letniej filozofii, zwanej tradycyjną medycyną chińską (TCM). Filozofia ta opiera się na wykorzystaniu chińskich ziół i jest dziś jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów branży wytwarzającej produkty lecznicze oraz suplementy diety.


Firma uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO-9002 w zakresie kontroli jakości.
TIENS opracowuje produkty w czterech głównych kategoriach: suplementy diety, urządzenia wellness, produkty higieny osobistej oraz kosmetyki, artykuły przydatne w gospodarstwie domowym. W ofercie m.in. urządzenia zdrowotne na poprawę krążenia, ozonujące (oczyszczające).


Tiens


Yin i Yang

Yin i Yang to fundamentalna zasada chińskiej filozofii zdrowia, która mówi o przeciwieństwach istniejących we wszystkich istotach ożywionych. Są to dwa podstawowe systemy energetyczne, które są sobie przeciwne i jednocześnie wzajemnie od siebie zależne.

Yin jest introwertyczne, nieruchome, wyciszające, wychładzające, ciemne, materialne i związane z kurczeniem.

Yang jest ekstrawertyczne, ruchome, pobudzające, rozgrzewające, jasne, jest energią i jest związane z powiększaniem.

Siły Yin i Yang uważane są za cykliczne, poruszające się i przemieniające w siebie nawzajem, co oddaje biały punkt na czarnej części symbolu, oznaczającej Yin oraz czarny punkt na białej części symbolu, oznaczającej Yang.


Pięć Elementów

Jest to kolejna starożytna teoria filozofii chińskiej, zgodnie z którą każdy system składa się z pewnych podstawowych elementów lub kategorii - metalu, drewna, wody, ognia i ziemi.

• Każdy z elementów stanowi wsparcie, opór i przeciwwagę dla pozostałych, dzięki czemu organizm zachowuje stabilność. Elementy powodują występowanie pór roku oraz innych charakterystycznych cech natury, które wpływają na równowagę naszego wewnętrznego ekosystemu.

• W stanie równowagi pięć narządów wewnętrznych organizmu (wątroba, serce, śledziona, płuca i nerki) wspiera się nawzajem, a organizm jest silny i długowieczny.

Yin i Yang + Pięć Elementów = ogólna równowaga

Yin i Yang dokonują zmian poprzez Pięć Elementów. Pięć Elementów przemienia się wzajemnie i znosi się nawzajem, utrzymując stan ogólnej równowagi.

Produkty TIENS mogą wspomagać poprawę stanu zdrowia. Gdy czegoś nam brakuje - będą uzupełniać lub dostarczać dany składnik. Jeżeli coś występuje w nadmiarze, np. za dużo jest w organizmie toksyn i zanieczyszczeń - będą obniżać ich poziom, oczyszczać, dostarczać przeciwutleniaczy i eliminować wolne rodniki.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj