TIENS Hydroksylowy Oczyszczacz Żywności

TQ-D43 - 1 szt.

Nowy

Hydroksylowy Oczyszczacz Żywności – dla czystej i bezpiecznej żywności każdego dnia!

Więcej szczegółów

48 - 72 godz.

2 140,00 zł

TIENS Hydroksylowy Oczyszczacz Żywności 

To najnowocześniejsze, inteligentne urządzenie gospodarstwa domowego pomagające w oczyszczaniu żywności, którą spożywamy na co dzień:

 • owoców
 • warzyw
 • mięsa
 • ryb
 • owoców morza
 • nasion i zbóż.

Dzięki zaawansowanej technologii urządzenie może usuwać zanieczyszczenia żywności, takie jak pestycydy, bakterie i inne szkodliwe substancje, zapewniając bezpieczeństwo i świeżość daniom na stole. Może być stosowany w codziennym życiu na wiele różnych sposobów, dla ochrony zdrowia i poprawy jakości naszego życia.

Poznaj zasadę elektrolizy wody hydroksylowej.
Elektroliza wody hydroksylowej to technologia oczyszczania wykorzystująca zasady nieselektywnej reakcji utleniania rodników hydroksylowych na związki organiczne. Podczas tego procesu cząsteczki wody rozkładają się na rodniki hydroksylowe, które są najbardziej reaktywnymi formami tlenu i jednym z najsilniejszych utleniaczy na świecie. Dzięki bardzo wysokiej reaktywności utleniającej rodniki hydroksylowe mogą skutecznie degradować bakterie, usuwać pozostałości pestycydów i hormonów, zapachy, alergeny, związki farmaceutyczne i inne zanieczyszczenia z powierzchni produktów spożywczych, takich jak warzywa, owoce czy surowe mięso.

Wygodna i łatwa obsługa

 • Łatwość obsługi i modny design.
 • Nowoczesna, przejrzysta konstrukcja, czytelny wyświetlacz LCD i przyjazny interfejs użytkownika, który można łatwo obsługiwać dotykiem palca.
 • Kompaktowa konstrukcja i łatwa integracja w kuchni.
 • To niewielkie, kompaktowe urządzenie nie zajmuje dużo miejsca w kuchni i można je z łatwością przymocować do ściany lub postawić na blacie.
 • Elastyczna, wygodna głowica generatora hydroksylowego.
 • Elastyczna, przenośna głowica generatora może być z łatwością używana w zlewie lub z różnymi pojemnikami na wodę, miskami i garnkami.

TIENS Hydroksylowy Oczyszczacz żywności

Parametry produktu

Model

TQ-D34

Rozmiar

283 x 151 x 67 mm

Waga

1.0 kg

Napięcie znamionowe

220 V – 240 V

Częstotliwość znamionowa

50 Hz

Znamionowa moc wejściowa

45 W

Utrzymanie i konserwacja
Wyczyść głowicę urządzenia po każdym użyciu, wytrzyj ją suchą szmatką i odstaw do wyschnięcia.
Podczas używania urządzenia z twardą wodą może dojść do gromadzenia się minerałów. Aby je wyczyścić, umieść głowicę wodnego generatora hydroksylu w łagodnym, 5-10% roztworze octu lub kwasku cytrynowego (rozpuść 50-100 g kwasu cytrynowego lub 50-100 ml octu w 1 L letniej wody), pozostaw ją namoczoną przez 60 minut, następnie wyjmij, wypłucz i wytrzyj ściereczką. W zależności od twardości wody powtarzaj to regularnie, np. co 2 miesiące.

Pytania i odpowiedzi

 • Jaki rodzaj wody jest odpowiedni dla urządzenia?

W celu zapewnienia normalnej pracy urządzenia zaleca się używanie wyłącznie miejskiej wody wodociągowej. Jeśli do oczyszczania używana będzie inna woda, generator jonów wody hydroksylowej nie będzie w stanie normalnie elektrolizować wody w celu wytworzenia wody z rodnikami hydroksylowymi.

 • Czy muszę ponownie opłukać jedzenie po umyciu? 

Zaleca się wypłukanie żywności po oczyszczaniu, ponieważ po oczyszczaniu hydroksylowym mięsa, ryb lub owoców morza w wodzie może pojawić się pienista zawiesina z pozostałości zanieczyszczeń lub proteinowej materii organicznej.

 • Czy do mycia naczyń można używać funkcji „dezynfekcja”?

Tak, funkcja „dezynfekcji” może skutecznie wysterylizować i usunąć bakterie i inne drobnoustroje z naczyń i sztućców, jednak nie zmyje oleju i pozostałości organicznych z powierzchni zastawy stołowej.

 • Czy rodniki hydroksylowe wytwarzane przez urządzenie są bezpieczne dla otoczenia? 

Tak. Urządzenie działa tylko wtedy, gdy głowica generatora jest zanurzona w wodzie. Następnie wytwarza rodniki hydroksylowe,  oczyszczając produkty spożywcze zanurzone w wodzie. Z badań eksperymentalnych wynika, że czas trwania (działania) rodnika hydroksylowego rozpuszczonego w wodzie wynosi około 600 sekund (10 minut), natomiast w powietrzu mniej niż sekundę.

Importer: Tiens Polska Sp. z o.o., Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A, 02-366 Warszawa

EAN: 6937181614556

Napisz opinię

TIENS Hydroksylowy Oczyszczacz Żywności

TIENS Hydroksylowy Oczyszczacz Żywności

Hydroksylowy Oczyszczacz Żywności – dla czystej i bezpiecznej żywności każdego dnia!

Urządzenia Tiens

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj