Colway - Szampon Zagęszczający Włosy

Colway

200 ml

Nowy

Innowacyjna formuła - ratunek dla wypadających włosów!!!

Więcej szczegółów

24 - 72 godz.

117,00 zł

Szampon Zagęszczający Włosy - Colway

Nadmierna utrata włosów lub powiększające się tzw. zakola potrafią wpędzić w kompleksy zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Problem wypadania włosów i łysienia dotyka wiele osób. Metod radzenia sobie z przerzedzającymi się kosmykami jest wiele – warto poznać te naprawdę skuteczną!

Dlaczego łysieję?

Człowiek przeciętnie traci około stu włosów na dobę. Jest to związane z naturalnym procesem wypadania starych i wzrostu nowych włosów.

Utrata włosów może mieć podłoże genetyczne może być spowodowane także zaburzeniami hormonalnymi i immunologicznymi oraz stanami zapalnymi i chorobami (w tym zakaźnymi), takimi jak skaza białkowa, zapalenie mieszków włosowych, toczeń, liszaj płaski, łuszczyca i egzema. Olbrzymi wpływ na postępujące łysienie ma również styl życia (niewłaściwa dieta, nałogi, stres).

Jak zahamować wypadanie włosów?

W wielu przypadkach niezbędna jest wizyta u lekarza, który określi przyczynę utraty włosów i zaleci indywidualną terapię. Czasem wystarczy jednak zmiana stylu życia, wzbogacenie diety o witaminy oraz zastosowanie odpowiedniego preparatu pielęgnacyjnego.

Rozwiązaniem tego problemu może być Szampon Zagęszczający Włosy Colway. Oparty na naturalnych składnikach i zawierający rewolucyjną, aktywną biologicznie formułę diosminy. Diosmina powoduje skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych w cebulce włosowej. Dla skuteczności działania szamponu ważny jest fakt, że diosmina pozostaje w porach skóry głowy nawet po spłukaniu szamponu wodą - nadal działa!

Efektem tego jest wzmożony przepływ krwi, a to z kolei oznacza więcej substancji odżywczych dostarczonych do komórek macierzystych włosów. Włosy wyrastają silniejsze i zwiększa się ich ilość. Szampon powoduje długotrwałe ukrwienie cebulek włosowych i zauważalny efekt zmniejszenia się ilości włosów traconych w czasie czesania – już po 2-3 zastosowaniach.

Nowa Formuła - aktywna biologicznie diosmina

Obecna formuła zainteresuje również mężczyzn, którym włosy przedwcześnie wypadają na tle hormonalnym. Szampon zawierająca w składzie "Ku Shen". Ekstrakt chińskiego zioła, które jest bogatym źródłem m.in. inhibitora, zapobiegającego przekształcaniu się testosteronu w dwuhydrotestosteron, którego nadmiar skutkuje całkowitym lub częściowym łysieniem.

Dzięki obecności aktywnej biologiczne diosminy – zastosowanej w preparacie do pielęgnacji włosów po raz pierwszy w historii.

Po zastosowaniu szamponu włosy stają się mocne, zdrowe i odporne na wypadanie, nabierają też zdrowego blasku, a przede wszystkim zwiększa się ich ilość.

Już po około 2 – 3 zastosowaniach można zaobserwować zdecydowanie mniejszą utratę włosów. Trwały efekt zagęszczenia uzyskuje się po około 2 – 3 miesiącach regularnego stosowania szamponu Colway®.

 

 

Szampon nie zawiera parabenów

Szampon Zagęszczający Włosy Colway nie zawiera zarazem parabenów, SLS-ów, SLES ani silikonów, dlatego nie obciąża włosów i jest całkowicie bezpieczny!

 

Szampon Zagęszczający Włosy stosujemy jak zwykły szampon.

 

Producent:

Colway (Polska.

Dystrybutor:
COLWAY SP. J (Hippiczna 2, 84-207 Koleczkowo)

Napisz opinię

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj