Kannaway - TBF Animal Joints Extreme

Kannaway

100 tabl.

Nowy

TBF & KANNAWAY - ANIMAL JOINTS EXTREME zapewnia żywienie na stawy dla psów i kotów wszystkich ras z chrząstką rekina. 

Więcej szczegółów

4-5 dni

166,00 zł

Kannaway & TBF Animal Joints Extreme

Suplement KANNAWAY ANIMAL JOINTS EXTREME zapewnia żywienie na stawy dla psów i kotów wszystkich ras z chrząstką rekina. Odżywia i regeneruje chrząstki i więzadła przez całe życie zwierzęcia.

Działa kompleksowo, odżywia torebkę stawową i torebkę stawową, wzmacnia ścięgna, poprawia stany pooperacyjne, pomaga przy stanach zapalnych, łagodzi ból, rozluźnia mięśnie, pomaga przy dużych obciążeniach.

Każde opakowanie zawiera 100 tabletek: 120 g + -5%

1 tabletka zawiera:
Siarczan glukozaminy 500 mg, Siarczan chondroityny 180 mg, Metylosulfonylometan MSM 200 mg, Kolagen 60 mg, Kwas hialuronowy 20 mg, Chrząstka rekina SHARK 20 mg, Witamina C 20 mg. Dodatki: dekstroza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

 

Minimalna zalecana dzienna porcja w zależności od wagi zwierzęcia. Optymalny czas na podanie preparatu to 3 miesiące, następnie należy zrobić minimum 1-miesięczną przerwę i ponownie założyć produkt. Idealny do podawania z paszą.

Waga psa:                    Dawkowanie:
0kg - 5kg 
                       2 tab.
6kg - 10kg 
                     3 tab.
11kg - 20kg 
                   4 tab.
21kg - 25kg 
                   5 tab.
26kg - 30kg 
                   6 tab.
30kg - 50kg 
                   7 tab.
50kg i więcej  
                 8 tab.

Uwagi:

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze do 25°C, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić produkt przed mrozem, bezpośrednim nasłonecznieniem i promieniującym ciepłem. Nie używać po upływie daty ważności podanej na etykiecie i opakowaniu. Produkt przeznaczony tylko dla zwierząt. Docelowe gatunki zwierząt: pies, kot. Preparat dostępny bez recepty od weterynarza. Niewykorzystane produkty weterynaryjne i ich opakowania, należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.

Dodatkowe informacje:

Innowacyjne produkty firmy "TBF" zostały stworzone przez weterynarzy, naukowców, hodowców i dietetyków w celu zapewnienia kompleksowej karmy dla psów, która pomoże naszym „najlepszym czworonożnym przyjaciołom” żyć w lepszej jakości, a tym samym w dłuższym i szczęśliwszym życiu. I chociaż skład produktów TBF, który składa się ze świeżych lokalnych składników, został zaprojektowany przede wszystkim w celu pomocy czworonożnemu zwierzakowi w osiągnięciu maksymalnego zdrowia i optymalnego życia.

Misją TBF - wspólnie z Kannaway - jest zaspokajanie wszystkich potrzeb zarówno naszych klientów – właściciela, jak i jego psa. A dzięki unikalnemu połączeniu badań, najnowszych innowacji i ponad 30 lat połączonego doświadczenia jesteśmy przekonani, że pokochasz TBF. Co ważniejsze jednak, dzięki współpracy z hodowcami, których psy zdobywają światowe nagrody na najbardziej prestiżowych wydarzeniach, wiemy, że Wasz „najlepszy czworonożny przyjaciel” pokocha TBF.

Kupując pasze TBF, starannie wyprodukowane w UE na najnowocześniejszym sprzęcie i oparte na surowych standardach, które są kilkakrotnie wyższe niż standardy branżowe, otrzymujesz produkty o wyjątkowej jakości.

Formuła pasz premium TBF spełnia najwyższe wymagania dotyczące wysokiej jakości odżywczych i dietetycznie kompletnych składników odżywczych o bardzo wysokiej strawności i niskim ryzyku alergii.

Zespół badawczo-rozwojowy, złożony ze światowej sławy hodowców psów premium, naukowców i weterynarzy, którzy otrzymali doktorat (MVDr.) I inne stopnie naukowe w różnych dyscyplinach, nigdy nie idzie na kompromis i będzie zadowolony tylko z najlepszych. Ich celem jest ciągłe wprowadzanie innowacji i przekraczanie granic w poszukiwaniu jeszcze bardziej efektywnego przepisu na naszą paszę, oferując produkty najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb „najlepszego czworonożnego przyjaciela”.

Kup bezpośrednio od producenta  www.kannaway.com

Dystrybutor: Kannaway Europe B.V. Singel 250, 1016AB Amsterdam, The Netherlands

Europejskie Centrum Dystrybucji: Kannaway Europe, Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze, Polska.

 

Napisz opinię

Kannaway - TBF Animal Joints Extreme

Kannaway - TBF Animal Joints Extreme

TBF & KANNAWAY - ANIMAL JOINTS EXTREME zapewnia żywienie na stawy dla psów i kotów wszystkich ras z chrząstką rekina. 

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj