Kannaway - TBF Lifelong Vitality+

Kannaway

45 tabl.

Nowy

Lifelong Vitality+ firmy TBF BY KANNAWAY to witaminowo - mineralny preparat weterynaryjny z kozią siarą...

Więcej szczegółów

4-5 dni

220,00 zł

Kannaway & TBF Lifelong Vitality+

Preparat Lifelong Vitality+ firmy TBF BY KANNAWAY to witaminowo - mineralny preparat weterynaryjny z kozią siarą przeznaczony dla psów. Pomaga hamować oznaki starzenia, wspiera ogólną odporność i zwiększa witalność funkcji motorycznych.

1 tabletka zawiera: Siara kozia - 35 mg, Kolagen (wyciąg z chrząstki) - 5,03 mg, L-Tauryna -3,4 mg, Metionina - 3,4 mg, Lecytyna - 2,35 mg, L-Karnityna - 1,7 mg, Witamina C - 1,01 mg, Witamina E - 0,6 mg, Kwas pantotenowy - 0,2 mg, Cholina - 0,13 mg, Niacyna - 0,13 mg, Inozytol - 80 µg, Witamina B6 - 60 µg, Witamina A - 50,25 µg, Witamina B1 - 50 µg, Witamina B2 - 50 µg, Kwas foliowy - 4 µg, Witamina D3 - 3,35 µg, Biotyna - 2 µg, Witamina B12 - 0,13 µg. Dodatki: mleko kozie w proszku - pełnotłuste, celuloza mikrokrystaliczna, talk.

Każde opakowanie zawiera 45 tabletek: 22,5 g +-5% 

Minimalna zalecana porcja do wagi psa, najlepiej podawana z karmą.

Waga psa: zalecana porcja:
0 kg – 10 kg = 2 tab.
10 kg – 20 kg = 3 tab.
20 kg i więcej = 4 tab.

Uwagi:

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze do 25°C, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić produkt przed mrozem, bezpośrednim nasłonecznieniem i promieniującym ciepłem. Nie używać po upływie daty ważności podanej na etykiecie i opakowaniu. Produkt przeznaczony tylko dla zwierząt. Docelowe gatunki zwierząt: pies, kot. Preparat dostępny bez recepty od weterynarza. Niewykorzystane produkty weterynaryjne i ich opakowania, należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.

 

Dodatkowe informacje:

Innowacyjne produkty firmy "TBF" zostały stworzone przez weterynarzy, naukowców, hodowców i dietetyków w celu zapewnienia kompleksowej karmy dla psów, która pomoże naszym „najlepszym czworonożnym przyjaciołom” żyć w lepszej jakości, a tym samym w dłuższym i szczęśliwszym życiu. I chociaż skład produktów TBF, który składa się ze świeżych lokalnych składników, został zaprojektowany przede wszystkim w celu pomocy czworonożnemu zwierzakowi w osiągnięciu maksymalnego zdrowia i optymalnego życia.

Misją TBF - wspólnie z Kannaway - jest zaspokajanie wszystkich potrzeb zarówno naszych klientów – właściciela, jak i jego psa. A dzięki unikalnemu połączeniu badań, najnowszych innowacji i ponad 30 lat połączonego doświadczenia jesteśmy przekonani, że pokochasz TBF. Co ważniejsze jednak, dzięki współpracy z hodowcami, których psy zdobywają światowe nagrody na najbardziej prestiżowych wydarzeniach, wiemy, że Wasz „najlepszy czworonożny przyjaciel” pokocha TBF.

Kupując pasze TBF, starannie wyprodukowane w UE na najnowocześniejszym sprzęcie i oparte na surowych standardach, które są kilkakrotnie wyższe niż standardy branżowe, otrzymujesz produkty o wyjątkowej jakości.

Formuła pasz premium TBF spełnia najwyższe wymagania dotyczące wysokiej jakości odżywczych i dietetycznie kompletnych składników odżywczych o bardzo wysokiej strawności i niskim ryzyku alergii.

Zespół badawczo-rozwojowy, złożony ze światowej sławy hodowców psów premium, naukowców i weterynarzy, którzy otrzymali doktorat (MVDr.) I inne stopnie naukowe w różnych dyscyplinach, nigdy nie idzie na kompromis i będzie zadowolony tylko z najlepszych. Ich celem jest ciągłe wprowadzanie innowacji i przekraczanie granic w poszukiwaniu jeszcze bardziej efektywnego przepisu na naszą paszę, oferując produkty najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb „najlepszego czworonożnego przyjaciela”.

Kup bezpośrednio od producenta  www.kannaway.com

Dystrybutor: Kannaway Europe B.V. Singel 250, 1016AB Amsterdam, The Netherlands

Europejskie Centrum Dystrybucji: Kannaway Europe, Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze, Polska.

 

Napisz opinię

Kannaway - TBF Lifelong Vitality+

Kannaway - TBF Lifelong Vitality+

Lifelong Vitality+ firmy TBF BY KANNAWAY to witaminowo - mineralny preparat weterynaryjny z kozią siarą...

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj