Fintabs CD - na kości i stawy - suplement diety

Finclub

200 tabletek

Nowy

Wapń i magnez dla dzieci i sportowców - składniki ochronne i wzmacniajace kości, chrząstki, stawy, skórę, włosy, paznokcie.  Wzbogacone o krzem, witaminę D3 i C.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

79,00 zł

Składniki odżywcze dla dzieci i sportowców

Kup bezpośrednio od FINCLUB bez marży  REJESTRACJA - NR FC: 20000887

Suplement diety Fintabs CD jest źródłem wapnia, magnezu, krzemu, witaminy C i witaminy D3. Przeznaczony jest przede wszystkim dla młodszej generacji i sportowców.

Wapń, magnez i witamina D pomagają w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mięśni.

Witamina D pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Bierze udział w procesie podziału komórek.

Krzem wspomaga tkanki łączne, kości i chrząstki.

Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich. Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, zębów i skóry. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Fintabs CD / Suplement diety

Składniki: węglan wapnia, węglan magnezu, oczyszczona krzemionka (SiO2), substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; kwas L-askorbinowy, cholekalcyferol.

Zawartość składników w 4 tabletkach (% realizacji zalecanego dziennego spożycia):

 • oczyszczona krzemionka 420 mg (tj. krzem 196 mg),
 • wapń 400 mg (50%),
 • magnez 240 mg (64%),
 • witamina C 75 mg (94%),
 • witamina D3 10 μg (200%).

Sposób użycia: 4 tabletki dziennie, dwie rano i dwie w południe przed posiłkiem, popić płynem.

Nie przekraczać porcji zal. do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

EAN: 6428300003684

Oceń 
2012-09-07

dla sportowcow

Jak za ten skład i proporcje minerałów to naprawdę dobra cena. Dla mnie OK!

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Fintabs CD - na kości i stawy - suplement diety

  Fintabs CD - na kości i stawy - suplement diety

  Wapń i magnez dla dzieci i sportowców - składniki ochronne i wzmacniajace kości, chrząstki, stawy, skórę, włosy, paznokcie.  Wzbogacone o krzem, witaminę D3 i C.

  Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


  Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


  Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


  Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


  Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


  Jakość


  Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

  Suplementy dla Dzieci

  Producenci

  Sprawdź także

  Akceptuj

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj