fin Dynaforsis - różeniec górski -suplement diety

Finclub

100 ml

Nowy

Wyciąg z różeńca górskiego - wzmacnia system nerwowy, łagodzi skutki stresu, depresji, apatii.

Więcej szczegółów

24 h

94,00 zł

brutto

Różeniec górski - wzmacnia system nerwowy

Suplement diety fin Dynaforsis (dawniej Dynacorce) zawiera ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea). Różeniec górski jest uważany za adaptogen. Adaptogen jest zdefiniowany jako substancja, która umożliwia organizmowi reagować na obciążenie fizyczne i psychiczne.

Pomaga przywracać chęć do życia w czasie, kiedy skarżymy się na spadek wydajności psychicznej i pracy.

fin Dynaforsis / Suplement diety

Składniki:

składnik roślinny: 100% ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea), zaw. alkoholu 60%.

Zawartość składnika w 25 kroplach (1 ml):

 • 4 mg ekstraktu z różeńca górskiego, co odpowiada 115 mg suszonego korzenia różeńca górskiego;
 • 4,5 mg rosavins i
 • 1,6 mg salidrosides.

Sposób użycia:

25 kropli dziennie, rozcieńczyć dostateczną ilością wody.

Nie przekraczać porcji zal. do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest zalecany dla kobiet w ciąży oraz karmiących i dla osób poniżej 18 roku życia. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temp. pokojowej, w suchym miejscu.  

Zawartość:

50 ml

Wyłączny dystrybutor:

FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. Kubisza 1

Oceń 
2015-10-30

dynaforsis

Widzę ogromną różnicę przy używaniu codziennie 25 kropli rano i 25 wieczorem, polecam przy słabym samopoczuciu, po odstawieniu leków antydepresyjnych

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Finclub to producent naturalnych suplementów diety z roślin z rejonów ekologicznie czystych. Gwarantowana jakość potwierdzona jest 20-letnim doświadczeniem na rynku - najlepsze naturalne suplementy diety z Finlandii.


  Finclub współpracuje z 2000 lekarzy zrzeszonymi w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego  programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.


  Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.


  Proces uprawy i zbioru roślin zgodny jest z GAP


  Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza – to „rewolucja” w uprawie roślin przeznaczonych do produkcji suplementów diety. Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety.


  Jakość


  Jakość jest dla Finclub kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

  Producenci

  Sprawdź także

  Akceptuj

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj