DuoLife PIURIF Formula D - Przenikliwa

DuoLife

125 ml koncentratu

Nowy

PIURIF "Formula D - Przenikliwa" - to lśniąca czystość tkanin, wykładzin i materiałów.

Więcej szczegółów

24 - 48 godz.

69,00 zł

brutto

PIURIF Formula D - Przenikliwa

Cechy produktu:

  • Zapewnia czystość i świeżość Twoich ubrań, materiałów i wykładzin, dbając o ich żywe kolory. 
  • FORMULA D swoją wyjątkowość zawdzięcza produkowanym przez aktywne bakterie enzymom rozbijającym uciążliwe zabrudzenia
  • To najlepszy wybór dla entuzjastów czystego i świeżego prania. Nie zawiera chlorowych wybielaczy.
  • Jest delikatna zarówno dla białych, kolorowych i ciemnych tkanin. Neutralizuje zapachy, pomaga zmiękczać włókna tkaniny i odzyskać jej żywe kolory. Innowacyjny preparat w płynie usuwa trudno dostępny brud i kurz. Sprawia, że  materiałowa powierzchnia wygląda jak nowa.Sposób użycia: Formula D to produkt w koncentracie. 

Rozcieńczyć zimną wodą. Aby uzyskać lepsze wyniki zaleca się odkurzenie powierzchni przed czyszczeniem oraz po czyszczeniu i wysuszeniu. W przypadku powłok materiałowych, najbezpieczniej jest wykonać test na małej powierzchni.

Tabela_D


Maszynowo: Napełnić roztworem zbiornik pralki, elektrycznego odkurzacza piorącego lub elektrycznej szczotki z końcówką do wykładzin. Stosować zgodnie z instrukcją producenta urządzenia. Jeżeli wykładzina jest bardzo brudna, pozostawić na kilka minut. Następnie zebrać.

Ręcznie: Rozcieńczyć i wstrząsnąć, aby uzyskać trwałą i stabilną pianę. Wcierać mieszaninę miękką szczotką w kierunku włókien. Przeszczotkować w przeciwnym kierunku włókien. Pozostawić do wyschnięcia na około jedną godzinę. Odkurzyć.

Odplamianie: Nakładać roztwór za pomocą rozpylacza, aby zwilżyć plamę. Przetrzeć szczotką lub suchą ścierką. Zebrać nadmiar roztworu. Zaczekać do wyschnięcia. Jeżeli jest to niezbędne, spłukać czyszczone miejsce czystą wodą.

 

W zależności od sposobu rozcieńczenie 1 l gotowego do użycia produktu kosztować będzie od 0,28 zł do 11,04 zł - najtańszy, ekologiczny produkt do utrzymywania czystości w Twoim domu lub miejscu pracy! Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.

Kup bezpośrednio w sklepie producenta:  PIURIF Formula D - Przenikliwa

 

Zarejestruj się i kup w niższej cenie:  Twój sklep DuoLife

Dystrybutor: DuoLife S.A. ul. Topolowa 22, 32-082 Więckowice

Producent: Symbiotics Sp. z o.o. Cechowa 15, 43-300 Bielsko-Biała

Napisz opinię

DuoLife PIURIF Formula D - Przenikliwa

DuoLife PIURIF Formula D - Przenikliwa

PIURIF "Formula D - Przenikliwa" - to lśniąca czystość tkanin, wykładzin i materiałów.

Suplementy diety DuoLife to wyjątkowe preparaty. Wspomagają zdrowie z dbałością o najdrobniejsze detale.  Tysiące godzin pracy grupy ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin, liczne konsultacje i wspólny cel zaowocowały utworzeniem wyjątkowego preparatu DuoLife Dzień i DuoLife Noc. Następnym krokiem było wprowadzenie preparatów z linii DuoLife Medical Formula - które wyróżnia jakość i specjalna opatentowana formuła.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj