DuoLife PIURIF Formula B Intensywna

DuoLife

125 ml koncentratu

Nowy

PIURIF Formula B Intensywna przeznaczona jest do usuwania kamienia i innych osadów.

Więcej szczegółów

24 - 48 godz.

69,00 zł

brutto

PIURIF Formula B Intensywna 

Z "Formula B" utrzymasz kuchnię i łazienkę w nieskazitelnej czystości. 
Moc "Formula B" tkwi w opatentowanej technologii MicroAdvanced™, zupełnie nieagresywnej dla ludzkiej skóry. Produkt pozbawiony chemii i środków żrących jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.

PIURIF "Formula B" rozprawi się z najbardziej opornym rodzajem zabrudzeń. 

  • Idealnie czyści: zlewy, wanny, baterie ze stali nierdzewnej, odpływy, toalety, prysznice, kafelki, ceramiczne podłogi, powierzchnie akrylowe, blaty kuchenne ze stali nierdzewnej, szklane powierzchnie. 
  • Nieinwazyjnie suwa osady z mydła i kamienia kotłowego.
  • Nie rysuje powierzchni i jest delikatna dla czyszczonych sprzętów i przestrzeni. 
  • Preparat z łatwością upora się z zabrudzeniami, które wydawały się niemożliwe do usunięcia, pozostawiając świeży, przyjemny dla zmysłów zapach.


Sposób użycia:
Formula B to produkt w koncentracie. Rozcieńczyć zimną wodą. Stosować w postaci roztworu. Jeżeli zachodzi potrzeba – na chwilę pozostawić. Spłukać.

 Tabela_B

W zależności od sposobu rozcieńczenie 1 l gotowego do użycia produktu kosztować będzie od 5,52 zł - najtańszy, ekologiczny produkt do utrzymywania czystości w Twoim domu lub miejscu pracy! Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.

 

Przeciwwskazania: nie stosować na marmur, powierzchnie z węglanów i inne powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów.Kup bezpośrednio od producenta w niższej cenie: PIURIF Formula B Intensywna

Zarejestruj się i kup w niższej cenie: TWÓJ SKLEP DUOLIFE

Dystrybutor: DuoLife S.A. ul. Topolowa 22, 32-082 Więckowice

Producent: Symbiotics Sp. z o.o. Cechowa 15, 43-300 Bielsko-Biała

Napisz opinię

DuoLife PIURIF Formula B Intensywna

DuoLife PIURIF Formula B Intensywna

PIURIF Formula B Intensywna przeznaczona jest do usuwania kamienia i innych osadów.

Suplementy diety DuoLife to wyjątkowe preparaty. Wspomagają zdrowie z dbałością o najdrobniejsze detale.  Tysiące godzin pracy grupy ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin, liczne konsultacje i wspólny cel zaowocowały utworzeniem wyjątkowego preparatu DuoLife Dzień i DuoLife Noc. Następnym krokiem było wprowadzenie preparatów z linii DuoLife Medical Formula - które wyróżnia jakość i specjalna opatentowana formuła.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj