Kreatyna 300 g - Vitalmax

VITALMAX

300 g

Nowy

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Więcej szczegółów

24 - 48 godz.

53,00 zł

Vitalmax Creatine - 300g

Monohydrat kreatyny to podstawowy suplement kreatynowy polecany w szczególności osobom uprawiającym sporty sylwetkowe oraz siłowe. Vitalmax Creatine – to suplement diety zawierający czystą formę kreatyny – monohydrat.

Kreatyna jest organicznym kwasem występującym naturalnie w ludzkim organizmie i jest produkowana głównie przez wątrobę. Pomaga w dostarczeniu energii do komórek, głównie mięśniowych, stanowiąc m.in. substrat dla produkcji adenozyno trójfosforanu (ATP) pełniącego funkcję magazynu energii m.in. dla komórek mięśniowych. Naukowo udowodniono, że przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeniach fizycznych.

Wzrost masy ciała i siły mięśniowej

Przyrost masy i siły rzędu kilku kilogramów spowodowany jest przede wszystkim zwiększeniem zawartości wody w komórce mięśniowej, ale zakłada się również pobudzenie syntezy białek, a co za tym idzie wzrost masy mięśniowej. Po odstawieniu suplementacji masa ciała zmniejszy się z powodu częściowego odwodnienia, ale efekt zwiększenia masy mięśniowej dzięki intensywniejszemu i lepszemu treningowi pozostaje! Eksperymenty wykazały również wzrost siły, co jest zrozumiałe związane z jakością i intensywnością treningu.

Pozytywny wpływ na zdrowie człowieka

To chyba najmniej znane i reklamowane działanie kreatyny. Regularna suplementacja kreatyną obniża poziom cholesterolu całkowitego i jednocześnie zwiększa udział frakcji HDL („dobrego”) cholesterolu. Ma również pozytywny wpływ na redukcję trójglicerydów (tłuszczów) we krwi. Kreatyna poprawia również funkcjonowanie mózgu, zwłaszcza pamięć. Pomimo różnych plotek, nigdy nie było żadnych dowodów na jakiekolwiek szkody zdrowotne wynikające ze stosowania kreatyny.

 

Składniki w

100 g

Monohydrat kreatyny

99,5 g

Tauryna

0,44 g

 

Sposób użycia:

Sportowcy trenujący rekreacyjnie powinni spożywać 5-10g dziennie (w przypadku dawki 10g należy podzielić ją na dwie porcje po 5g). Porcję rozpuścić w 0,2 litra napoju. Kreatynę należy spożywać zawsze na pusty żołądek (najważniejsza porcja jest po treningu). Czubata łyżeczka od herbaty zawiera ok. 5g kreatyny.

 

Składniki: 100% monohydratu kreatyny , tauryna

 Uwagi:

  • Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Zawiera alergeny z mleka. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.
  • Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.
  • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.
  • Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

Producent: Explomax s.r.o.
Importer i wyłączny dystrybutor: ATLETA Sp. J, 90-612 Łódź, ul. Gdańska 54

Napisz opinię

Kreatyna 300 g - Vitalmax

Kreatyna 300 g - Vitalmax

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Firma Vitalmax zajmuje się produkcją, wdrażaniem i dystrybucją nowej generacji odżywek dla sportowców. Przy tworzeniu nowych produktów używa najnowszych technologii stosowanych w największych laboratoriach. Wytwarzane produkty oparte są na najlepszych komponentach z całego świata. Produkowane przez Vitalmax odżywki sprzedawane są w wielu europejskich krajach (Czechy, Słowacja, Polska, Litwa, Łotwa, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania). Odżywki Vitalmax  używane są zarówno przez osoby amatorsko zajmujące się rekreacją fizyczną jak i przez profesjonalistów. Na rynku polskim firma istnieje od 2003 roku.


Od 2006 roku twarzą firmy jest Pavol Jablonicky, legenda czeskiej i światowej kulturystyki, wielokrotny finalista Mister Olympia, zwycięzca kilku zawodowych konkursów, utrzymujący się od kilkunastu lat na zawodowym topie.


Od początku obecności Vitalmaxa na polskim rynku, od 2003 roku jej twarzą jest tez Andrzej Maszewski. Startuje on w zawodach od 1987 roku. Jest to wielokrotny Mistrz Polski Juniorów i Seniorów, medalista Mistrzostw Europy, finalista Mistrzostw Świata i zawodów Arnold Classic 2009. Mimo stosunkowo młodego wieku (ur. w 1970 roku) już jest legendą polskiej kulturystyki.

Sport & Fitness

Ostatnio przeglądane

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj