Obniżka! Zestaw dla początkujących Vitalmax: Białko, Kreatyna, BCAA, Shaker

Zestaw dla początkujących - Białko, Kreatyna, BCAA+Shaker gratis

VITALMAX

1000 g + 500 g + 400 g

Nowy

Jeśli rozpoczynasz przygodę z modelowaniem  swojego ciała na siłowni, to ten zestaw zapewni Ci najlepsze wyniki w najkrótrzym czasie.

Więcej szczegółów

Chwilowy brak produktu - czekamy na dostawę!

193,00 zł

221,00 zł

-28,00 zł

Zestaw dla początkujących: Vitalmax Białko, Kreatyna, BCAA + Shaker gratis

Trzy produkty, kóre są w zestwie są najczęściej kupowanymi odżywkami nie tylko dla początkujących:

Największe zalety Whey Protein 80:

 • doskonała wchłanialność,
 • doskonała rozpuszczalność,
 • działa antykatabolicznie,
 • przywraca funkcje anaboliczne.

Białko serwatkowe zawarte w koncentracie, jest doskonałym budulcem masy mięśniowej i potężnym wsparciem podczas regeneracji powysiłkowej.

Odżywki wysokobiałkowe wykorzystywane są także w procesach redukcji wagi, a także w stanach pourazowych i rekonwalescencji po zabiegach, itp.

Whey Protein 80 pozyskiwany jest w wyniku procesu ultrafiltracji, który powoduje oddzielanie się białek serwatki od cukru i tłuszczu. Otrzymany w ten sposób koncentrat białek serwatkowych charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i przyswajalnością - BV 104. 

Whey Protein 80 zawiera także frakcje serwatkowe mające wpływ na produkcję w organizmie hormonu IGF-1 powodującego wzrost masy mięśniowej. Stosowanie odżywek białkowych powinno być ściśle związane z podstawową dietą zawodnika i stanowić uzupełnienie ilości białka w pożywieniu do pożądanej wielkości (w przypadku kulturystów ok. 2g na 1kg wagi). Dzięki temu można dość precyzyjnie regulować proporcje białek i węglowodanów w diecie, przy treningu budującym masę mięśniową

Zalecany sposób stosowania: 30 g preparatu rozpuszczonego w 200 - 300 ml mleka lub wody 2 x dziennie. Pierwsza porcja po treningu, druga przed snem.

Produkt występuje w 6 pysznych smakach: wanilia, truskawka, czekolada, banan, kokos, cappuccino. Zmianę smaku proszę sygnalizować w uwagach do zamówienia.Vitalmax Creatine Monohydrate mikro 250 mesh - 500g

Monohydrat kreatyny to podstawowy suplement kreatynowy polecany w szczególności osobom uprawiającym sporty sylwetkowe oraz siłowe. Vitalmax Creatin Mikro 250 Mesh charakteryzuje bardzo wysokim rozdrobnieniem cząsteczek (250 Mesh).

Kreatyna jest organicznym kwasem występującym naturalnie w ludzkim organizmie i jest produkowana głównie przez wątrobę. Pomaga w dostarczeniu energii do komórek, głównie mięśniowych, stanowiąc m.in. substrat dla produkcji adenozyno trójfosforanu (ATP) pełniącego funkcję magazynu energii m.in. dla komórek mięśniowych. Naukowo udowodniono, że przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeniach fizycznych.

Sposób użycia: Sportowcy trenujący rekreacyjnie powinni spożywać 5-10g dziennie (w przypadku dawki 10g należy podzielić ją na dwie porcje po 5g). Porcję rozpuścić w 0,2 litra napoju. Kreatynę należy spożywać zawsze na pusty żołądek (najważniejsza porcja jest po treningu). Czubata łyżeczka od herbaty zawiera ok. 5g kreatyny.

Vitalmax 100% BCAA 2:1:1 Powder - 400g

Branched Chain Amino Acids (BCAA), czyli aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach, to trzy aminokwasy o właściwościach anabolicznych i antykatabolicznych: leucyna , izoleucyna i walina. Uważa się, że tworzą one ¼ składu aminokwasowego białek mięśni i w związku z tym zapotrzebowanie na nie w kulturystyce i innych sportach jest bardzo wysokie. BCAA chronią białka mięśniowe przed ich rozpadem, wspomagają regenerację mięśniową po wysiłku fizycznym oraz obniżają ryzyko uszkodzenia mięśni. Vitalmax 100% Pure BCAA Powder zawiera optymalne proporcje aminokwasów: 50% leucyny, 25% waliny i 25% izoleucyny (2:1:1).

Funkcje BCAA:

 • ochrona białek mięśniowych przez ich rozpadem,
 • przyspieszenie okresu regeneracji po wysiłku fizycznym,
 • obniżenie ryzyka uszkodzenia masy mięśniowej,
 • podwyższenie siły mięśni.

Sposób użycia: Jednorazową porcję (5 gram) wymieszać w 250 ml wody. Stosować w dni treningowe, 1-2 porcję dziennie. Pierwsza porcja 30 minut przed treningiem, druga bezpośrednio po treningu.

Vitalmax Shaker 700ml (gratis)

Shaker Vitalmax - PUSH YOUR LIMITS o pojemności 700 ml pozwala szybko i łatwo przyrządzić przed treningiem odżywkę jakiej potrzebujesz. Wyposażony jest w sitko, które pozwala na uzyskanie idealnie rozmieszanej i gładkiej odżywki. 

 Uwagi:

 • Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Zawiera alergeny z mleka. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.
 • Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.
 • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 • Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.
 • Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

Producent: Explomax s.r.o.
Importer i wyłączny dystrybutor: ATLETA Sp. J, 90-612 Łódź, ul. Gdańska 54

Napisz opinię

Zestaw dla początkujących - Białko, Kreatyna, BCAA+Shaker gratis

Zestaw dla początkujących - Białko, Kreatyna, BCAA+Shaker gratis

Jeśli rozpoczynasz przygodę z modelowaniem  swojego ciała na siłowni, to ten zestaw zapewni Ci najlepsze wyniki w najkrótrzym czasie.

Firma Vitalmax zajmuje się produkcją, wdrażaniem i dystrybucją nowej generacji odżywek dla sportowców. Przy tworzeniu nowych produktów używa najnowszych technologii stosowanych w największych laboratoriach. Wytwarzane produkty oparte są na najlepszych komponentach z całego świata. Produkowane przez Vitalmax odżywki sprzedawane są w wielu europejskich krajach (Czechy, Słowacja, Polska, Litwa, Łotwa, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania). Odżywki Vitalmax  używane są zarówno przez osoby amatorsko zajmujące się rekreacją fizyczną jak i przez profesjonalistów. Na rynku polskim firma istnieje od 2003 roku.


Od 2006 roku twarzą firmy jest Pavol Jablonicky, legenda czeskiej i światowej kulturystyki, wielokrotny finalista Mister Olympia, zwycięzca kilku zawodowych konkursów, utrzymujący się od kilkunastu lat na zawodowym topie.


Od początku obecności Vitalmaxa na polskim rynku, od 2003 roku jej twarzą jest tez Andrzej Maszewski. Startuje on w zawodach od 1987 roku. Jest to wielokrotny Mistrz Polski Juniorów i Seniorów, medalista Mistrzostw Europy, finalista Mistrzostw Świata i zawodów Arnold Classic 2009. Mimo stosunkowo młodego wieku (ur. w 1970 roku) już jest legendą polskiej kulturystyki.

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Sport & Fitness

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj