Witamin D3 - 2000IU 240 softgels Vitalmax

VITALMAX

240 kaps.

Nowy

Witamina D należy do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach koniecznych do utrzymania właściwej gospodarki wapniowo-fosforowej w organizmie, a także prawidłowej struktury i funkcji kości.

Więcej szczegółów

24 - 48 godz.

Ostatnie egzemplarze!

38,00 zł

Vitalmax Care Vitamin D3 

Najważniejsze funkcje witaminy D3:

 • Konieczny do utrzymania właściwej gospodarki wapniowo-fosforowej w organizmi
 • Wpływa na odpowiednią mineralizację kości i zębów.
 • Wspiera spalanie tkanki tłuszczowej.
 • Wspiera działanie układu odpornościowego.
 • Wspiera funkcjonowanie układu nerwowego.

Witamina D3 jest składnikiem odżywczym i hormonem steroidowym. Może być pobierana z pokarmem lub syntetyzowana przez organizm z cholesterolu, gdy skóra jest wystawiona na promieniowanie słoneczne (UVB) o odpowiedniej długości fal. W miesiącach od maja do sierpnia, wystarczy w godzinach od 10:00 do 15:00, odsłaniać na 15 min przedramiona i dolną część nóg na promieniowanie słoneczne, aby nasz organizm wyprodukował dzienną dawkę witaminy D3. Niestety w okresie jesienno-zimowym, w naszej szerokości geograficznej, produkcja skórna przestaje funkcjonować gdyż nie docierają do nas promienie słoneczne UVB. Uwarunkowane jest to zmianą kąta padania światła. W związku z tym istnieją oficjalne zalecenia suplementacji witaminą D3, niezależnie od diety, od września do kwietnia. Dla osób starszych, od 65 roku życia, zaleca się suplementację całoroczną.

Wartości odżywcze w

1 kapsułka

RWS*

Witamina D3 (cholekalcyferol)(z lanoliny)

2000IU (50mcg)

250%

 

Składniki: Cholekalcyferol (witamina D), olej sojowy, olej z krokosza barwieńskiego, żelatyna, gliceryna roślinna.

Stosować: 1 kapsułkę dziennie, najlepiej do posiłku. Popijać odpowiednią ilością wody.

 Uwagi:

 • Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Zawiera alergeny z mleka. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.
 • Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.
 • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 • Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.
 • Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

PREPARAT VITALMAX LECITIN TESTOWANO LABORATORYJNIE POD WZGLĘDEM CZYSTOŚCI SKŁADU

Producent: Explomax s.r.o.
Importer i wyłączny dystrybutor: ATLETA Sp. J, 90-612 Łódź, ul. Gdańska 54

Napisz opinię

Witamin D3 - 2000IU 240 softgels Vitalmax

Witamin D3 - 2000IU 240 softgels Vitalmax

Witamina D należy do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach koniecznych do utrzymania właściwej gospodarki wapniowo-fosforowej w organizmie, a także prawidłowej struktury i funkcji kości.

Firma Vitalmax zajmuje się produkcją, wdrażaniem i dystrybucją nowej generacji odżywek dla sportowców. Przy tworzeniu nowych produktów używa najnowszych technologii stosowanych w największych laboratoriach. Wytwarzane produkty oparte są na najlepszych komponentach z całego świata. Produkowane przez Vitalmax odżywki sprzedawane są w wielu europejskich krajach (Czechy, Słowacja, Polska, Litwa, Łotwa, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania). Odżywki Vitalmax  używane są zarówno przez osoby amatorsko zajmujące się rekreacją fizyczną jak i przez profesjonalistów. Na rynku polskim firma istnieje od 2003 roku.


Od 2006 roku twarzą firmy jest Pavol Jablonicky, legenda czeskiej i światowej kulturystyki, wielokrotny finalista Mister Olympia, zwycięzca kilku zawodowych konkursów, utrzymujący się od kilkunastu lat na zawodowym topie.


Od początku obecności Vitalmaxa na polskim rynku, od 2003 roku jej twarzą jest tez Andrzej Maszewski. Startuje on w zawodach od 1987 roku. Jest to wielokrotny Mistrz Polski Juniorów i Seniorów, medalista Mistrzostw Europy, finalista Mistrzostw Świata i zawodów Arnold Classic 2009. Mimo stosunkowo młodego wieku (ur. w 1970 roku) już jest legendą polskiej kulturystyki.

Sport & Fitness

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj