OptiCardio® NaturDay - zdrowe serce i układ krążenia

NaturDay

60 kaps.

Nowy

Opti Cardio® to mieszanka naturalnych ekstraktów ziół i roślin wspierających pracę i funkcję serca, utrzymanie prawidłowej zawartość tlenu w krwi tętniczej, działających przeciwutleniająco. 

Więcej szczegółów

48 - 72 godz.

114,00 zł

OptiCardio - 60 kaps. NaturDay

Opti Cardio® polecany jest jako środek zapobiegawczy przeciwko chorobom serca dla wszystkich, zwłaszcza osób, które są najbardziej narażone na schorzenia układu krążenia.

Obecnie choroby układu krążenia są jedną z pięciu najczęstszych przyczyn zgonów. Aby Twoje serce było mocne i służyło Ci jak najdłużej, bez żadnych problemów zadbaj o codzienną porcję aktywności, o dietę bogatą w błonnik, jedz warzywa, owoce i ryby oraz dbaj o utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Opti Cardio® został stworzony po to, żeby wzmacniać układ sercowo-naczyniowy i usprawniać pracę serca dzięki zawartym w nim ekstraktom z winogron, głogu, kory sosnowej oraz resweratrolu.

DZIAŁANIE:

W życiu codziennym nasz organizm wytwarza szkodliwe wolne rodniki (reaktywne formy tlenu)  Wiele badań klinicznych i farmakologicznych sugeruje, że naturalne przeciwutleniacze mogą zapobiegać uszkodzeniom naczyn krwionośnych i serca. Głównym zadaniem składnikow OptiCardio jest zwalczanie szkodliwych form reaktywnych tlenu. Szczególnie cenne są resweratrol oraz Sosna śródziemnomorska. Ekstrakt z kory sosny P. pinaster wywiera silne działanie zmiatające wolne rodniki przeciwko reaktywnym formom tlenu i azotu.  Zawiera związki polifenolowe, procyjanidyny zdolne do wywierania różnorodnych, ochronnych efektów śródbłonkowych.   Resweratrol uważany jest za najsilniejszy czynnik ochronny w suplementacji u osób z chorobami serca. Jego zastosowanie poznano dzięki badaniom nad tzw. „fenomenem francuskim”. Owoc głogu jest uznawany za wzór surowca roślinnego wzmacniający siłę pracy mięśnia sercowego.

RECEPTURY:

100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy - to podstawowa wartość, jaką NaturDay postawiła sobie na drodze do budowania najlepszych produktów dla zdrowia. Czystość farmaceutyczna. GMP. HACCP.

Przygotowując receptury naszych produktów, szczególną uwagę zwracaliśmy na synergiczne współdziałanie użytych ekstraktów roślinnych. Takie podejście sprawia, iż połączone ekstrakty działają z większą siłą niż każdy z osobna. Synergia to większe bezpieczeństwo i wyższa skuteczność.

WYBÓR I PRZYGOTOWANIE EKSTRAKTÓW:

Ekstrakty roślinne w kapsułkach i syropach NaturDay, produkowane są według standarów GMP i HACCP. Standard GMP zapewnia wysoką jakość, czystość użytych surowców i komponentów gotowego produktu, zapewnia również pełną kontrolę nad jakością i pochodzeniem surowców, a certyfikat HACCP gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość zdrowotną produktów. Nadzór nad czystością surowców zapewnia nieustanna kontrola 2 niezależnych laboratoriów standaryzacji.

PRODUKCJA I SELEKCJA:

W produkcji używamy wyłącznie najlepszych surowców dostępnych na świecie, które pochodzą z ekologicznych plantacji Europy, Ameryki Południowej i Azji.

BADANIA LABORATORYJNE I CZYSTOŚĆ SUROWCÓW

Głównym celem NaturDay  jest dostarczenie konsumentom najlepszej jakości produktów zdrowotnych. Postawiliśmy na ekstrakty roślinne z różnych zakątków świata. Badania przeprowadzone w niezależnych laboratoriach potwierdzają jakość naszych produktów. Zawsze sprawdzamy czystość surowców  pod względem mikrobiologii i zawartości metali ciężkich. Wszystkie produkty przeszły testy laboratoryjne bez najmniejszych zastrzeżeń.

OPAKOWANIA:

Nasze opakowania spełniają najwyższe standardy jakie są stosowane w produkcji leków. Nasze kapsułki spirulinowe należą do najnowocześniejszych i unikatowych wśród produktów na świecie. Syropy konfekcjonowane są w specjalne szklane butelki ze szkła medycznego.

NADZÓR NAUKOWY.

Każdy etap naszego wyrafinowanego i unikalnego procesu selekcji surowców, ich kompletowania oraz finalnie produkcji naszych suplementów odbywa się pod czujnym nadzorem doświadczonego zespołu czołowych naukowców z Rady Naukowej NaturDay.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

KTO POWINIEN STOSOWAĆ OPTICARDIO?

Każda osoba która dba o swoje serce i naczynia krwionośne. Szczególnie osoby w okresie leczenia lub rekonwalescencji w chorobach kardiologicznych, jak również osoby aktywnie uprawiające sport.

 

CZYM SĄ POLIFENOLE?

Polifenole są naturalnymi przeciwutleniaczami i są uważane za związki odpowiedzialne za zdrowotne działanie opisane jako „paradoks francuski”: Paradoks ten opisywany jest jako dysproporcja która występuje pomimo uważanej za szkodliwą wysokotłuszczowej diety we Francji, gdzie spada liczba przypadków chorób układu krążenia. Zjawisko to jest związane z wysokim stężeniem polifenoli szczególnie resweratrolu obecnych we czerwonym francuskim winie, dlatego pole fenole to główne substancje odżywcze zawarte w OptiCardio.

 

CZY SUROWCE AKTYWNE AKTYWNE W OPTICARDIO UWAŻA SIĘ ZA BEZPIECZNE?

Tak, OptiCardio składa się z całkowicie naturalnych i organicznych składników, które od wielu lat są stosowane w profesjonalnej suplementacji i fitoterapii.  Każdej osobie, która ma wątpliwości związane z profesjonalną suplementacją OptiCardio polecamy skonsultować się z lekarzem.

 

Działanie przykładowych składników OptiCardio:

 • Pomarańcza chińska wspiera prawidłowe krążenie mikronaczyniowe.
 • Głóg wspiera krążenie. Wspiera czynność serca. Utrzymuje prawidłową zawartość tlenu w krwi tętniczej, wspiera krążenie peryferyjne.
 • Szałwia czerwonokorzeniowa wspiera utrzymanie zdrowego systemu naczyniowego, mikronaczyniowego i utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.
 • Sosna śródziemnomorska wspiera mikrokrążenie, utrzymanie prawidłowej przepuszczalność kapilarnej,  wspiera kondycję ścianek naczyń krwionośnych oraz prawidłowe krążenie obwodowe.
 • Resweratrol jest korzystny dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego.
 • Owoc winorośli (nasiona) wspiera komórki membran przeciwko destrukcyjnej aktywności wolnych rodników(działanie przeciwutleniające).
 • Tiamina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego; funkcjonowania układu nerwowego; funkcji psychologicznych  i prawidłowej pracy serca.

Zawartość składników czynnych w dziennej porcji produktu

2 kapsułki

Pomarańcza chińska ekstrakt

200 mg

Głóg ekstrakt

170 mg

Szałwia czerwonokorzeniowa  ekstrakt

170 mg

Owoc winorośli ekstrakt

120 mg

Resweratrol

80 mg

Sosna śródziemnomorska

30 mg

Tiamina (wit. B1)

25 mg – 2272,7 % RWS

RWS –referencyjna wartość spożycia

Składniki OptiCardio:

 • naowocnia pomarańczy chińskiej ekstrakt (Citrus sinensis Pericarpium) ekstrakt DER 10:1;
 • kwiatostan głogu (Crataegus oxyacantha Inflorescentia) ekstrakt DER 10:1;
 • nasiona owocu winorośli (Vitis vinifera Fructus Semen) ekstrakt  DER 10:1;
 • korzeń  szałwii czerwonokorzeniowej (Salvia miltiorrhiza Radix) ekstrakt DER 10:1;
 • resweratrol 98,5%;
 • kora sosny śródziemnomorskiej (Pinus pinaster Cortex)ekstrakt DER 10:1;
 • forma tiaminy: chlorowodorek tiaminy (witamina B1);
 • materiał kapsułki:  kapsułka wegetariańska z fikocjaniną ze spiruliny.

 

Sposób użycia: 1 - 2 kaps. dziennie. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Uwagi: suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 12 lat. Nie jest polecany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.

 

EAN: 5907222638620

Producent: Farmacon S.A., ul. Juliana Grządziela 24, 40-500 Chorzów

Dystrybutor: NATUR DAY S.A., 41-500 Chorzów, ul. Juliana Grządziela 24

O firmie: 100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy - to podstawowa wartość, jaką fitoterapia postawiła sobie na drodze do budowania najlepszych produktów dla zdrowia Natur Day. Najwyższej jakości syropy naturalne i kapsułki kompozycji ekstraktów roślinnych. Czystość farmaceutyczna. GMP. HACCP.

Cechą wszystkich produktów NaturDay jest synergiczne współdziałanie użytych ekstraktów roślinnych. Takie podejście sprawia, iż połączone ekstrakty działają z większą siłą niż każdy z osobna. Synergia to większe bezpieczeństwo i wyższa skuteczność. 

KUP W CENIE HURTOWEJ OD PRODUCENTA: zarejestruj się bez zobowiązań i bez dodatkowych kosztów

Zobacz, co zyskujesz jako stały klient!

 • Własne konto w systemie
 • Utrzymywanie swojego zdrowia, dzięki całej gammie wysokojakościowych produktów NaturDay, korzystając z cennika preferowanego (stały upust bez ograniczeń)
 • Udział w wyjątkowym programie lojalnościowym,
 •  zapewniającym zwrot finansowy (Cash-back) z absolutnie
 •  każdego zamówienie, który będziesz mógł wykorzystać jako
 •  rabat na swoje kolejne zakupy bez ograniczeń w czasie.
 • Udział w wydarzeniach edukacyjnych w temacie zdrowia i sposobów skutecznego stosowania produktów NaturDay.
 • Osobisty doradca i pomoc on-line.

Napisz opinię

OptiCardio® NaturDay - zdrowe serce i układ krążenia

OptiCardio® NaturDay - zdrowe serce i układ krążenia

Opti Cardio® to mieszanka naturalnych ekstraktów ziół i roślin wspierających pracę i funkcję serca, utrzymanie prawidłowej zawartość tlenu w krwi tętniczej, działających przeciwutleniająco. 

100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy - to podstawowa wartość, jaką fitoterapia postawiła sobie na drodze do budowania najlepszych produktów dla zdrowia Natur Day. Najwyższej jakości syropy naturalne i kapsułki kompozycji ekstraktów roślinnych. Czystość farmaceutyczna. GMP. HACCP.


Cechą wszystkich produktów NaturDay jest synergiczne współdziałanie użytych ekstraktów roślinnych. Takie podejście sprawia, iż połączone ekstrakty działają z większą siłą niż każdy z osobna. Synergia to większe bezpieczeństwo i wyższa skuteczność. 

Układ krążenia, serce

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj