Zinzino BalanceOil - pomarańczowy

100 ml

Nowy

Idealne źródło kwasów Omega-3 w małym opakowaniu.

Więcej szczegółów

24 - 72 godz.

69,00 zł

BalanceOil AquaX

Zinzino BalanceOil AquaX to naturalny suplement diety, który jest kombinacją oleju z ryb żyjących w naturalnym środowisku w połączeniu z bardzo wysoką zawartością polifenoli z oliwy z oliwek w celu zapewnienia bezpiecznej i skutecznej dawki oraz lepszego wchłaniania w organizmie. Dostępny o mieszanym smaku pomarańczowym.

Zinzino BalanceOil AquaX przyczynia się do zwiększenia poziomu niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 w organizmie, oraz pomaga dostosować stosunek kwasów omega 6 do omega 3 do optymalnego poziomu zaledwie w ciągu 120 dni. 

Zinzino BalanceOil to synergiczne połączenie wysokiej jakości oleju z ryb, bogatego w kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA4 i specjalnie dobranej oliwy z pierwszego tłoczenia o wysokiej zawartości polifenoli. BalanceOil bezpiecznie dostosowuje i utrzymuje prawidłowy poziom EPA + DHA i kwasów tłuszczowych omega-6:3 w organizmie.

Butelka 100ml jest idealna dla dzieci lub gdy dużo podróżujesz, ponieważ jest dozwolona w Twoim bagażu podczas podróży samolotem. Dostępny o smaku pomarańczy. 

Korzyści jakie daje przyjmowanie Zinzino BalanceOil AquaX:

  • W bezpieczny i skuteczny sposób wspomaga wzrost EPA i DHA w organizmie
  • Pomaga uzyskać odpowiednie proporcje omega-6/omega-3
  • Wzmacnia układ odpornościowy
  • Optymalne funkcjonowanie mózgu 
  • Wspomaganie pracy serca
  • Stymuluje wzrost polifenoli w organizmie w celu ochrony lipidów we krwi przed stresem oksydacyjnym 

 

Działa wspomagająco na utrzymanie prawidłowego poziomu: trójglicerydów we krwi,  ciśnienia krwi, prawidłowego poziomu wapnia we krwi,  stanu kości, prawidłowe funkcjonowanie mięśni, funkcjonowanie oczu, utrzymanie prawidłowego stanu zębów i prawidłowy podział komórek. .

Deklaracja jakości

Zinzino aprobuje wyłącznie dostawców surowców i producentów gotowych produktów działających zgodnie z zasadami ustanowionymi w naszym systemie zapewnienia jakości. Aby uzyskać akceptację, nasi dostawcy muszą udokumentować, że mają dobre wyniki w Quality Assurance System i zapewniają, że świadczone przez nie usługi są zgodne z klasyfikacjami, takimi jak certyfikaty GMP i ISO.
Nasz producent oleju rybnego LYSI posiada certyfikowany system jakości,który spełnia wymagania normy ISO 9001, GMP / API i BRC Global standard for Food Safety. LYSI jest również członkiem Friends of the Sea w zakresie zrównoważonego rybołówstwa. Nasza fabryka Faun Pharma posiada certyfikat ISO 9001.

Zastosowanie: 0,15 ml BalanceOil x kilogram masy ciała. Dostosuj wielkość porcji na podstawie masy ciała.

Np. osoby dorosłe, ważące 50 kg: 7,5 ml na dobę. Osoby dorosłe ważące 80 kg: 12 ml na dobę.

 Wartości odżywcze:

 

na 7,5 ml

12 ml

Olej rybny

4575 mg

7320 mg

Omega-3

1549 mg

2478 mg

  z czego: C20:5 (EPA)

802 mg

1283 mg

  z czego: C22:6 (DHA)

427 mg

683 mg

Kwas oleinowy (omega-9)

1918 mg

3069 mg

Witamina D3

 

 

  (125 % of *RDA)

12,6 ug

 

  (200 % of *RDA)

 

20 ug

*) % zalecanego dziennego spożycia (RDA) wg dyrektywy 90/496/EWG

 

Składniki: Oleje rybne (z sardeli, makreli, sardynek), tłoczona na zimno oliwa z oliwek, mieszane tokoferole (przeciwutleniacze), aromat, witamina D3 (cholekalcyferol).

 

Uwagi:

Suplementy diety nie powinny być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Jeżeli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub przyjmujesz leki na rozrzedzenie krwi – skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania BalanceOil.

Przechowuj nieotwarte butelki w ciemnym, suchym miejscu w temperaturze pokojowej lub lodówce. Otwartą butelki przechowuj w lodówce i zużyj w ciągu 45 dni. Olej może stać się mętny w temperaturze niższej niż 4°C z powodu krzepnięcia oliwy. Olej odzyska klarowność w temperaturze pokojowej. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Producent:  Hulda Lindgrens gata 8, 421 31, V. Frölunda, Sweden

Importer: ZINZINO ul. Nowogrodzka 50 lok. 515, 00-695 Warszawa 

 

Napisz opinię

Zinzino BalanceOil - pomarańczowy

Zinzino BalanceOil - pomarańczowy

Idealne źródło kwasów Omega-3 w małym opakowaniu.

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj