Reishi - Ganoderma lucidum - 100% wyciąg olej z zarodników - suplement diety

Fujian

60 kaps./ 500 mg.

Nowy

Najsilniejszy - na rynku - wyciąg olejowy z reishi. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

695,00 zł

Wyciąg olejowy z zarodników Ganoderma lucidum (Reishi)

Skład: 100% olej uzyskany z rozłupanych i sproszkowanych zarodników Ganoderma lucidum.

Preparat przyczynia się do prawidłowej pracy układu immunologicznego, może pozytywnie wpływać na pracę układu trawiennego, dotlenienie i jakość snu.

Według dostępnej literatury (książka “Reishi- nadzieja współczesnej medycyny” pod redakcją dr n.m. Adama Kwiecińskiego), zarodniki grzyba Ganoderma lucidum mają do 75 razy większą moc farmakologiczną niż owocnik grzyba.

Zarodniki grzyba Ganoderma lucidum są mikroskopijnej średnicy. W naturze są rozpylane przez wiatr dlatego ich zbiór jest skomplikowanym procesem. Zarodniki posiadają podwójną łupinkę, która chroni ich zawartość. Produkcja preparatu "Wyciąg olejowy z zarodników Ganoderma lucidum" rozpoczyna się od mechanicznego rozłupania łupinki zarodnika, a następnie uzyskania z niego oleju działając nadkrytycznym dwutlenkiem węgla.

Olej jest zamknięty w hermetycznej kapsułce uzyskanej z glutenu pszenicznego.

Produkcja preparatu jest bardzo kosztowna ze względu na trudności w pozyskaniu surowca i konieczności użycia zaawansowanej technologii do rozbicia zarodników i uzyskania z nich oleju.  W trakcie produkcji preparatu nie są dodawane żadne środki chemiczne lub spożywcze. Produkt nie zawiera konserwantów, barwników, itd.

Opakowanie (szklana butelka) zawiera 60 kapsułek po 500 mg. (dwie butelki po 30 kapsułek). Otoczka kapsułki - gluten pszeniczny

Dawkowanie 1-2 kapsułki 1-3 razy dziennie. Przeciętna dawka 1-2 kapsułki dziennie. Przez pierwsze 2-3 dni przyjmowania preparatu zaleca się zredukowanie dawki do 1 kapsułki dziennie w celu łatwiejszej adaptacji organizmu do nowego produktu.

Preparat został zgłoszony do Głównego Inspektora Sanitarnego w Warszawie a każda jego dostawa jest kontrolowana przez Sanepid we Wrocławiu. Był dwukrotnie przebadany laboratoryjnie przez Laboratorium Izby Celnej we Wrocławiu.

UWAGA: Preparaty sporządzone z Ganoderma lucidum nie posiadają w Polsce statusu lekarstwa i nie mogą być jako takie traktowane. Nie zaleca się ich stosowania zamiast przepisanych leków.

Producent: Fujian Longhua Pharmaceutical Co. Ltd. Fuzhou, Chiny.

Importer (dystrybutor w Polsce): Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych  PROKOREM sp. z o.o. 50-412 Wrocław, ul. Mazowiecka 17

 

Napisz opinię

Fujian


Producent suplementów diety z grzybka Reishi - Ganoderma lucidum.


Reishi przyczynia się do prawidłowej pracy układu immunologicznego, może pozytywnie wpływać na pracę układu trawiennego, dotlenienie i jakość snu.


Grzyby Reishi wykorzystywane do produkcji preparatów Fujian rosną w czystym, górskim środowisku w pobliżu gór Wu na południu Chin. Na farmie nie są stosowane żadne środki chemiczne. Grzyby reishi rosną na pniach zakopanych w glebie co gwarantuje uzyskanie w trakcie wzrostu wszystkich składników zapewniających im wysoką jakość. Reishi na farmie Fujian mają dostęp światła słonecznego.


Preparaty Fujian dba o najwyższą jakość, do produkcji wykorzystuje się tylko kilkanaście procent dorosłego grzyba, jego najbardziej wartościowe fragmenty.W trakcie produkcji preparatu nie są dodawane środki chemiczne lub spożywcze. Produkty nie zawierają konserwantów, barwników, przeciwzbrylaczy. Stosowane kapsułki są wykonana z glutenu pszenicznego.


Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj