Reishi - Ganoderma lucidum - 100% rozłupane i sproszkowane zarodniki - suplement diety

Fujian

60 kaps./ 250 mg

Nowy

Suplement diety wzmacniający układ odpornościowy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

225,00 zł

Rozłupane i sproszkowane zarodniki Ganoderma lucidum (Reishi, Lingzhi, lakownica lśniąca)

Preparat przyczynia się do prawidłowej pracy układu immunologicznego, może pozytywnie wpływać na pracę układu trawiennego, dotlenienie i jakość snu.

Według dostępnej literatury (książka “Reishi- nadzieja współczesnej medycyny” pod redakcją dr n.m. Adama Kwiecińskiego), zarodniki grzyba Ganoderma lucidum mają do 75 razy większą moc farmakologiczną niż owocnik grzyba.

Zarodniki grzyba Ganoderma lucidum są mikroskopijnej średnicy. W naturze są rozpylane przez wiatr dlatego ich zbiór jest skomplikowanym procesem. Zarodniki posiadają podwójną łupinkę, która chroni ich zawartość. Przed wykorzystaniem zarodników w preparatach, należy je rozłupać co umożliwia szybkie wchłonięcie zawartości przez organizm. W przeciwnym wypadku zostaną wydalone przez organizm bez dostarczenia jakichkolwiek wartości. Zarodniki wykorzystywane w oferowanych preparatach są rozbijane mechanicznie. W trakcie produkcji preparatu nie są dodawane żadne środki chemiczne lub spożywcze. Produkt nie zawiera konserwantów, barwników, przeciwzbrylaczy, itd. Powłoka kapsułki została wykonana z glutenu pszenicznego.

Grzyby wykorzystywane do produkcji preparatu rosną w czystym, górskim środowisku w pobliżu gór Wu na południu Chin. Na farmie nie są stosowane żadne środki chemiczne. Grzyby rosną na pniach zakopanych w glebie co gwarantuje uzyskanie w trakcie wzrostu wszystkich składników zapewniających im wysoką jakość. Grzyby na farmie mają dostęp światła słonecznego. 

Wszystkie powyższe czynniki decydują o wysokiej jakości preparatu. Każdą kapsułkę preparatu można otworzyć, wysypać proszek i sprawdzić jego intensywny, naturalny smak i kolor, które świadczą o jakości.

Dawkowanie: 2 kapsułki 2-3 razy dziennie. Przeciętna dawka 2 kapsułki 2 razy dziennie. Przez pierwsze 2-3 dni przyjmowania preparatu zaleca się zredukowanie dawki do 1 kapsułki 2 razy dziennie w celu łatwiejszej adaptacji organizmu do nowego produktu.

Kapsułka tzn. biało-niebieska otoczka jest wykonana z glutenu pszenicznego, barwnik naturalny.
Do zawartości kapsułki nie są dodawane żadne konserwanty ani inne środki chemiczne lub spożywcze.

Opakowanie zawiera 60 kaps. po 250 mg/kaps. Od stycznia 2018 roku oferujemy suplement w nowym opakowaniu - w szklanej butelce.
Zmieniła się ilość kapsułek (60 zamiast 96) ale nie zmieniła ich gramatura i jakość.

Przez cały okres stosowanie preparatu zaleca się przyjmowanie zwiększonej dawki witaminy C, która ułatwia wchłanianie polisacharydów, głównego składnika grzyba, a także zwiększonej ilości płynów.

Preparat został zgłoszony do Głównego Inspektora Sanitarnego w Warszawie a każda jego dostawa jest kontrolowana przez Sanepid we Wrocławiu. Był dwukrotnie przebadany laboratoryjnie przez Laboratorium Izby Celnej we Wrocławiu.

UWAGA: Preparaty sporządzone z Ganoderma lucidum nie posiadają w Polsce statusu lekarstwa i nie mogą być jako takie traktowane. Nie zaleca się ich stosowania zamiast przepisanych leków.

Producent: Fujian Longhua Pharmaceutical Co. Ltd. Fuzhou, Chiny.

Importer (dystrybutor w Polsce): Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych  PROKOREM sp. z o.o. 50-412 Wrocław, ul. Mazowiecka 17

Napisz opinię

Fujian


Producent suplementów diety z grzybka Reishi - Ganoderma lucidum.


Reishi przyczynia się do prawidłowej pracy układu immunologicznego, może pozytywnie wpływać na pracę układu trawiennego, dotlenienie i jakość snu.


Grzyby Reishi wykorzystywane do produkcji preparatów Fujian rosną w czystym, górskim środowisku w pobliżu gór Wu na południu Chin. Na farmie nie są stosowane żadne środki chemiczne. Grzyby reishi rosną na pniach zakopanych w glebie co gwarantuje uzyskanie w trakcie wzrostu wszystkich składników zapewniających im wysoką jakość. Reishi na farmie Fujian mają dostęp światła słonecznego.


Preparaty Fujian dba o najwyższą jakość, do produkcji wykorzystuje się tylko kilkanaście procent dorosłego grzyba, jego najbardziej wartościowe fragmenty.W trakcie produkcji preparatu nie są dodawane środki chemiczne lub spożywcze. Produkty nie zawierają konserwantów, barwników, przeciwzbrylaczy. Stosowane kapsułki są wykonana z glutenu pszenicznego.


Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj