Wyprzedaż! Krople Toda - HEART of GOLD Formula™ - suplement diety

Krople Toda - HEART of GOLD Formula™ - suplement diety

120 ml.

Nowy

Krople Toda mają niepowtarzalną formułę ziołową, która   praktycznie nie jest możliwa do zduplikowania.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

298,00 zł

Krople Toda HEART of GOLD Formula™ 

- to najwyższej światowej klasy produkt naturalny.

Odpowiednio połączone składniki razem tworzą harmonijną wzorcową kompozycję naturalnych składników odżywczych wspierających system immunologiczny. Rośliny te maja kompleksowe zastosowanie zdrowotne dla właściwego funkcjonowania organizmu.   

Mikrobiolodzy przez kilkanaście lat prowadzili doświadczenia  i badali szczegółowo  właściwości  każdej z roślin (wymienionych w składzie), by uzyskać odpowiednią formułę, która umożliwia zdrową komunikację między komórkami, ułatwiając utrzymanie równowagi w organizmie.  

Sprawdzono możliwe  połączenia roślin  najbardziej bogatych w składniki odżywcze pięć z nich znalazło się w składzie formuły ziołowej HEARTofGOLD Formula™

Skład HEARTofGOLD Formula™: 

  • czosnek zwyczajny,
  • głóg,
  • borówka czarna,  
  • rokitnik pospolity,  
  • papryka ostra

Składniki odżywcze znajdujące się w roślinach użytych w kroplach TODA:

  • Czosnek :selen, wapń, mangan, żelazo, cynk, fosfor, chlor, jod, kwas nikotynowy, witaminy: B1, B2, C.
  • Głóg: flawonoidy, kwasy trójterpenowe, procyjanidy, fitosterole i sole mineralne, witamina C i prowitaminy A.
  • Borówka: garbniki katechinowe, antocyjany (pochodne delfinidyny), cyjanidyny, malwidyny, peonidyny, petunidyny - mieszanina zwana myrtyliną), kwasy organiczne, pektyny, związki cukrowe, karotenoidy, witaminy (C i z grupy B).
  • Rokitnik: procyjanidyny, flawonoidy witamin z grupy B, karatenoidy,  witaminę C i E, flawonoidy, sterydy, antocyjany, cukry, garbniki, sole mineralne, kwasy organiczne kwas linolenowy, kwas oleinowy, witaminę E i karatenoidy. Beta-karoten, kwasy tłuszczowe: omega-3 omega-6, omega-9, pierwiastki śladowe, (11 z 14 podstawowych pierwiastków śladowych) w tym wapnia, żelaza, manganu, boru, wapnia, krzemu i innych, aminokwasy (18 aminokwasów zostało znalezionych w owocach rokitnika), oraz wiele innych biologicznie aktywnych związków.
  • Papryka ostra zawiera przeciwutleniacze: betakaroten i fenole oraz sód, potas, magnez, wapń, mangan, żelazo, miedź, fosfor, chlor, karoten, witaminy: E, B1, B2, C, kwas nikotynowy, to jedno z najbogatszych źródeł witaminy C (zawiera jej więcej niż pomarańcza).


Każda z zastosowanych roślin ma wiele wyjątkowo cennych właściwości zdrowotnych.
Wszystkie składniki HEARTofGOLD Formula są czyste ekologicznie i uprawiane bez interwencji chemicznej i genetycznej. Produkt wytwarzany jest bez dodatków chemicznych i syntetycznych środków konserwujących w fito-farmakologicznych laboratoriach w Vancouver, w Kanadzie, przy ścisłym zastosowaniu międzynarodowych standardów jakości GMP .

Rośliny użyte w kroplach HEARTofGOLD Formula by TODA  wzrastają na czystych certyfikowanych glebach wolnych od GMO.

Dzięki wysokiej jakości naturalnych składników zawartych w kroplach Toda nie dochodzi do interakcji z innymi substancjami odżywczymi, nie ma przeciwwskazań do ich stosowania oraz nie powodują one skutków ubocznych. Produkt jest bezpieczny dla dorosłych i dzieci.

Uwaga: Wszystkie wskaźniki, wartości odżywcze, bio-dostępność  i efektywność składników obecnych w produktach TODA pozostają niezmienne  niezależnie od minimalnych  zmian w kolorze i smaku końcowego produktu. Smak i kolor produktu końcowego mogą się nieznacznie różnić. Odmiana ta jest wynikiem naturalnych czynników atmosferycznych i glebowych, które mają wpływ na rośliny w okresie ich wzrostu.

 

Stosowanie Heartofgold By TODA: 15-20 kropli 3 do 5 razy dziennie minimum 15 minut przed każdym posiłkiem oraz rano zaraz po przebudzeniu i wieczorem przed snem w pozycji leżącej.

Niezbędne jest systematyczne nawadnianie organizmu. Przy pierwszym podaniu kropli sugeruje się zacząć od mniejszej dawki  i zwiększać ją codziennie o jedną kroplę, aż dojdzie się do pożądanej ilości.

Podczas stosowania preparatu w pierwszych dniach można zauważyć  zwiększony proces oczyszczania organizmu, manifestujący się np. częstszym wypróżnianiem, intensywniejszym zapachem potu  lub ciemniejszym kolorem moczu. Nie jest to jednak regułą.

Uwaga! Nie przekraczać dawki 3 ml dziennie. Nie należy stosować, jeżeli jest uszkodzone zabezpieczenie na butelce.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Dystrybucja:

Wyłączny Przedstawiciel na terytorium UE - Tadeusz Miszczak.

TODAPolska, ul. Mieszka I 11A/3, 66-300 Międzyrzecz

 

Producent:

TODAHERBAL International Inc. Vancouver, Canada.

Napisz opinię

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj