Tiens Pas odchudzający Shaping Queen

Tiens

D08

Nowy

Pas Shaping Queen Tiens to skuteczne urządzenie masujące, które szybko i trwale powoduje utratę zbędnych kilogramów (czytaj centymetrów).

Więcej szczegółów

24 - 48 h. (na zamówienie)

Ostatnie egzemplarze!

915,00 zł

Tiens Pas odchudzający Shaping Queen

Pas Shaping Queen Tiens to skuteczne urządzenie które poprzez masaż wibracyjny 5 silników, wytwarzane ciepło, które powoduje pocenie się oraz bezpieczne i silne pole magnetyczne skutecznie i co najważniejsze - szybko i trwale powoduje utratę zbędnych kilogramów i centymetrów.

Pas Shaping Queen Tiens pozwala poprawić i upiększyć problematyczne partie ciała, takie jak:

 • kark i barki (rozluźnia zesztywnienie, uśmierza ból, relaksuje)

 • piersi (ujędrnia, poprawia kształt)

 • przepona (niweluje wiotkość)

 • talia (redukuje tkankę tłuszczową, wyszczupla)

 • plecy (relaksuje, uśmierza ból)

 • brzuch (redukuje tkankę tłuszczową, wzmacnia)

 • biodra (wzmacnia mięśnie, wyszczupla)

 • klatka piersiowa (rozwija mięśnie, wzmacnia, ujędrnia)

 • uda (wyszczupla, wzmacnia, ujędrnia)

 • ręce (wzmacnia, ujędrnia, rozwija mięśnie)

Fale magnetyczne powiększające biust:

Dzięki anatomicznemu kształtowi, 8 rodzajów różnych wibracji fal magnetycznych, masuje i stymuluje trzy punkty piersi (Qimen, Tianchi, Shenzang), poprawia krążenie krwi, pobudza sutki do wzrostu i wyraźnie poprawia wygląd płaskiego lub obwisłego biustu – sprawia, że piersi zaokrąglają się i ujędrniają.
Dzięki Pasowi Shaping Queen Tiens można szybko i łatwo uzyskać zgrabne kształty jak również zredukować cellulit. Rezultaty stosowania są widoczne po pierwszym użyciu - nawet już po 60 minutach skóra staje się gładka, elastyczna i sprężysta.

Częste stosowanie Pasa Shaping Queen Tiens nie tylko uwalnia od zbędnych kilogramów i centymetrów. Wpływa on również na uwalnianie napięcia w organizmie, poprawi Twój metabolizm, usprawni krążenie krwi, przywróci elastyczność Twoich mięśni, harmonizuje zmęczone mięśnie i uwolni Cię od bólu i zesztywnienia.

Pas Shaping Queen Tiens
jest często używany przez zawodowych rehabilitantów również do masażu kręgosłupa. Wystarczy że rozłożysz pas na swoim łóżku i położysz na nim swoje plecy. Momentalnie poczujesz ulgę i bóle pleców znikną.

Pas Shaping Queen Tiens można stosować podczas wykonywania codziennych czynności:
- w domu, w pracy, można zabrać ze sobą w podróż. Można go również używać podczas kierowania samochodem - w tym przypadku na pewno nie zaśniesz przed kierownicą !

Teraz dzięki dołączonej Baterii wielokrotnego ładowania używanie Pasa Shaping Queen jest możliwe w dowolnym miejscu (np. spacer, jogging, siłownia itd. itp.)

Pas Shaping Queen Tiens jest wyposażony w pilota służącego do regulacji czasu sesji oraz wyboru jednego z wbudowanych trybów masażu:

 • Cykliczny

 • Przerywany

 • Nacisku punktowego

 • Wibracyjny

 • Uderzeniowy

 • Modelujący

 • Miejscowego dotyku

 • Obejmowania ze wszystkich stron

 • Wszystkie tryby na przemian

 

Zestaw składa się z:

 • Pas Shaping Queen Tiens

 • Masażer na nogi i ramiona

 • Instrukcja użytkowania w języku angielskim

 • Instrukcja użytkowania w języku polskim

 • Zasilacz

 • Zasilacz samochodowy

 • Bateria wielokrotnego ładowania (Akumulator)

 • Przejściówka

 • Gwarancja 24 miesięczna

Pilot, w którego Pas Shaping Queen Tiens został wyposażony pozwala na regulację:

 • Tryb masażu: 8 różnych trybów (wymienionych wyżej)

 • Czasu korzystania z pasa: od 5 do 40 minut oraz czas nieprzerwany (FF)

 • Intensity: Naciśnij ten przycisk i wybierz jeden z 8 rodzajów intensywności. Intensywność pracy jest wskazana na wyświetlaczu przez 8 długich i krótkich poziomych linii

 • Przyciski Adjust i Setting: Te dwa przyciski mogą być ustawiane razem, za ich pomocą można ustawić funkcje pracy urządzenia, działanie ciepłem, wagę i płeć

 • Przycisk Function jest podzielony na trzy części: wyszczuplenie (slimming), powiększenie piersi (breast-increasing) oraz wyszczuplenie i powiększenie piersi (slimming and breast-increasing). Możesz wybrać dowolną funkcję.

 • Przyciśnij Heat treatment, ciekłokrystaliczny wyświetlacz pokaże symbol grzania.

 • Waga i płeć mogą być zmieniane w zależności od indywidualnych potrzeb.

Pas Shaping Queen działa w wielu wymiarach:

Masaż wibracyjny, masujący i relaksacyjny:

5 wydajnych silników rozbijających tłuszcz jest zaprojektowanych według naukowych i racjonalnych proporcji talii, brzucha i pleców ludzkiego ciała. Poddaj tłuszcz w talii, na brzuchu i plecach działaniu silnika rozbijającego tłuszcz, którego obroty wynoszą 5800 obrotów/min.

System wyboru trybów G8 daje Ci możliwość wyboru 8 różnych trybów rozbijania tłuszczu (Tryby: cykliczny, przerywany, wibracyjny, nacisku punktowego, uderzeniowy, modelujący, miejscowego dotyku, obejmowania ze wszystkich stron) głęboko na poziomie komórek tłuszczowych. Dzięki wysokiej prędkości obrotowej silniczki efektywnie rozbiją i eliminują tłuszcz.

Pole magnetyczne i wytwarzanie ciepła.

20 wyjątkowo mocnych magnesów wytwarza pole magnetyczne otulające ciało, które dociera do każdej jego części przez przenikanie. Rozbijanie komórek tłuszczowych jest bardziej gwałtowne i skuteczne dzięki falom magnetycznym o sile 8:100

Oznacza to, że magnes umieszony na wybranej części ciała może oddziaływać na komórki i przepływać pod powierzchnią skóry bez przebijania jej. Pole magnetyczne poprawia również przepływ krwi oraz procesy trawienne regulując szybkość płynów trawiennych i powodując ich szybszą pracę.

Działanie podczerwieni dalekiej.

Urządzenie wykorzystuje ciepło fal podczerwieni i technologię redukcji tłuszczu bezpośrednio dotykając części ciała w których chcemy zmniejszyć warstwę tłuszczu. To sprawia, że rozbijanie tłuszczu jest gwałtowniejsze, silniejsze i głębsze.

Krem do masażu

Używaj razem z pasem do nóg i ramion aby zwiększyć efektywność działania produktu.

Masażer na ramiona i nogi.

Ze względu na możliwość zakładania Masażera na różne części ciała, np. na nogi czy ramiona działanie produktu jest jeszcze bardziej efektywne. Masażer posiada moc emitowania prądu o niskiej częstotliwości do skóry poprzez specjalny elektryczny żel silikonowy. Poprzez symulację naturalnych sygnałów wysyłanych przez nerwy w ciele, dotykane punkty ciała będą stymulowane na głębokość komórek nerwów motorycznych. Poprawi to krążenie krwi w mięśniach, wrośnie gęstość mięsni a w wyniku tego osiągniemy pożądany efekt wyszczuplenia ramion i nóg.

Bateria wielokrotnego ładowania (Akumulator)

Podczas stosowania urządzenia akumulator zapewnia komfort pracy nawet podczas niespodziewanych przerw w dostawie prądu. Ładowanie baterii trwa każdorazowo około 2 2,5 godziny. Baterię można ładować bezpośrednio poprzez podłączenie przejściówki do prądu.

Długość Pasa: 133 cm
Szerokość Pasa : 14 cm

Pas Shaping Queen Tiens jest w pełni bezpieczny (zasilanie 12V, posiada wszelkie niezbędne atesty takie jak ISO 9002 oraz 9001)
Aby uzyskać optymalne rezultaty, przed i po użyciu Pasa dobrze jest wypić szklankę wody niegazowanej.

Z Pasa Shaping Queen Tiens powinno się korzystać po upływie około 2 godzin od ostatniego posiłku.

Napisz opinię

Tiens Pas odchudzający Shaping Queen

Tiens Pas odchudzający Shaping Queen

Pas Shaping Queen Tiens to skuteczne urządzenie masujące, które szybko i trwale powoduje utratę zbędnych kilogramów (czytaj centymetrów).

Tiens dostarcza produkty, które są nie tylko bardzo skuteczne, lecz również bardzo wiarygodne. Powstają na bazie wieloletniej tradycji, medycynie chińskiej i w oparciu o zaawansowane metody produkcji. Są bezkonkurencyjnym połączeniem tradycji z  najnowszymi światowymi tendencjami.


Tiens odwołuje się do 5000-letniej filozofii, zwanej tradycyjną medycyną chińską (TCM). Filozofia ta opiera się na wykorzystaniu chińskich ziół i jest dziś jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów branży wytwarzającej produkty lecznicze oraz suplementy diety.


Firma uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO-9002 w zakresie kontroli jakości.
TIENS opracowuje produkty w czterech głównych kategoriach: suplementy diety, urządzenia wellness, produkty higieny osobistej oraz kosmetyki, artykuły przydatne w gospodarstwie domowym. W ofercie m.in. urządzenia zdrowotne na poprawę krążenia, ozonujące (oczyszczające).


Tiens


Yin i Yang

Yin i Yang to fundamentalna zasada chińskiej filozofii zdrowia, która mówi o przeciwieństwach istniejących we wszystkich istotach ożywionych. Są to dwa podstawowe systemy energetyczne, które są sobie przeciwne i jednocześnie wzajemnie od siebie zależne.

Yin jest introwertyczne, nieruchome, wyciszające, wychładzające, ciemne, materialne i związane z kurczeniem.

Yang jest ekstrawertyczne, ruchome, pobudzające, rozgrzewające, jasne, jest energią i jest związane z powiększaniem.

Siły Yin i Yang uważane są za cykliczne, poruszające się i przemieniające w siebie nawzajem, co oddaje biały punkt na czarnej części symbolu, oznaczającej Yin oraz czarny punkt na białej części symbolu, oznaczającej Yang.


Pięć Elementów

Jest to kolejna starożytna teoria filozofii chińskiej, zgodnie z którą każdy system składa się z pewnych podstawowych elementów lub kategorii - metalu, drewna, wody, ognia i ziemi.

• Każdy z elementów stanowi wsparcie, opór i przeciwwagę dla pozostałych, dzięki czemu organizm zachowuje stabilność. Elementy powodują występowanie pór roku oraz innych charakterystycznych cech natury, które wpływają na równowagę naszego wewnętrznego ekosystemu.

• W stanie równowagi pięć narządów wewnętrznych organizmu (wątroba, serce, śledziona, płuca i nerki) wspiera się nawzajem, a organizm jest silny i długowieczny.

Yin i Yang + Pięć Elementów = ogólna równowaga

Yin i Yang dokonują zmian poprzez Pięć Elementów. Pięć Elementów przemienia się wzajemnie i znosi się nawzajem, utrzymując stan ogólnej równowagi.

Produkty TIENS mogą wspomagać poprawę stanu zdrowia. Gdy czegoś nam brakuje - będą uzupełniać lub dostarczać dany składnik. Jeżeli coś występuje w nadmiarze, np. za dużo jest w organizmie toksyn i zanieczyszczeń - będą obniżać ich poziom, oczyszczać, dostarczać przeciwutleniaczy i eliminować wolne rodniki.

Internet Business Group Opinie z ekomi-pl.com

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj