Tiens - Herbata Antylipidowa

Tiens

40 saszetek

Nowy

Herbata antylipidowa to witalizująca organizm mieszanka ziół.

Cena dla posiadaczy karty rabatowej Tiens 79,-zł

Więcej szczegółów

48 - 72 godz.

110,00 zł

Lipid Metabolic Tea - Herbatka Antylipidowa TIENS

W Herbatce Lipidowej TIENS użyto ziół, które mają wspierać kompleksową rewitalizację organizmu. Chociaż większość z nich może mieć działanie oczyszczające i antyoksydacyjne, to każde dodatkowo charakteryzuje się specyficznymi właściwościami. Na przykład nasiona kasji mogą wspierać wzrok, korzeń rdestu pozytywnie wpływać na stan włosów, a kinostemę pięciolistna ma właściwości podnoszące odporność.

Kinostema

Znana jako chińskie zioło kinostema (Jiaogulan) rośnie w południowych Chinach. Zawiera rodzajowo trzy razy więcej czynnych substancji – saponin – od żeń-szenia, dlatego Chińczycy zwykli mówić o Jiaogulan "Taki jak żeń-szeń tyle że lepszy". Zwyczajowo uznaje się ją za środek gwarantujący długowieczność.

Kinostema, według tradycyjnej medycyny chińskiej, wzmacnia system obronny organizmu, przyczynia się do stabilizacji metabolizmu, pomaga utrzymać równowagę lipidów we krwi i harmonizuje wszystkie funkcje organizmu. Roślina ta zawiera wiele aminokwasów, witamin i minerałów (między innymi: wapno, żelazo, magnez, fosfor, potas, selen, cynk), które są potrzebne w organizmie człowieka.

Działanie Herbatki antylipidowej:

Składniki Herbatki Antylipidowej TIENS pomagają osiągnąć organizmowi człowieka szeroko pojętą równowagę:

  • Wspomagają usuwanie toksyn i mają działanie antyoksydacyjne.
  • Wspomagają utrzymanie właściwego poziomu lipidów.
  • Korzystnie wpływają na wzrok.
  • Mogą dodawać energii i podnosić naturalną obronność organizmu.

Skład Herbatki antylipidowej:

  • liście kinostemy pięciolistnej (Gynostemma Pentaphyllum),
  • liście lotosu (Folium Nelumbinis),
  • nasiona kasji – strączyńca z rodziny bobowatych (Cassia Tora) ,
  • korzeń rdestu wielokwiatowego (Polygonum Multiflorum).

W roli czynnika wzmacniającego działanie pozostałych komponentów występuje 6 gatunków zielonej herbaty.

Liście herbaty suszy się i przetwarza z dodatkiem niewielkiej ilości pary. Co najważniejsze, nie są one poddawane procesowi fermentacji i dzięki temu cenne witaminy i minerały pozostają w jej składzie produktu.

Zawartość netto: 60 g (40 torebek x 1,5 g)


Skład: Liść lotosu orzechowego (Nelumbo nuciferaú), nasiona cassia tora (Cassia abtusifolia), liście zielonej herbaty (Camellia sinesis), korzeń wielokwiatowy (Polygonum multiflorum), pięciolistny żeń-szeń (Gynostemma pentaphyllum).

 

Zalecana dzienna porcja: 1 torebkę herbaty należy zalać szklanką gorącej wody o temperaturze 70-80 stopni Celsjusza. Najlepiej parzyć ją pod przykryciem przez 10 min.

 

Importer: Tiens Polska Sp. z o.o., Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A, 02-366 Warszawa

 

 

Napisz opinię

Tiens - Herbata Antylipidowa

Tiens - Herbata Antylipidowa

Herbata antylipidowa to witalizująca organizm mieszanka ziół.

Cena dla posiadaczy karty rabatowej Tiens 79,-zł

Tiens dostarcza produkty, które są nie tylko bardzo skuteczne, lecz również bardzo wiarygodne. Powstają na bazie wieloletniej tradycji, medycynie chińskiej i w oparciu o zaawansowane metody produkcji. Są bezkonkurencyjnym połączeniem tradycji z  najnowszymi światowymi tendencjami.


Tiens odwołuje się do 5000-letniej filozofii, zwanej tradycyjną medycyną chińską (TCM). Filozofia ta opiera się na wykorzystaniu chińskich ziół i jest dziś jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów branży wytwarzającej produkty lecznicze oraz suplementy diety.


Firma uzyskała międzynarodowy certyfikat ISO-9002 w zakresie kontroli jakości.
TIENS opracowuje produkty w czterech głównych kategoriach: suplementy diety, urządzenia wellness, produkty higieny osobistej oraz kosmetyki, artykuły przydatne w gospodarstwie domowym. W ofercie m.in. urządzenia zdrowotne na poprawę krążenia, ozonujące (oczyszczające).


Tiens


Yin i Yang

Yin i Yang to fundamentalna zasada chińskiej filozofii zdrowia, która mówi o przeciwieństwach istniejących we wszystkich istotach ożywionych. Są to dwa podstawowe systemy energetyczne, które są sobie przeciwne i jednocześnie wzajemnie od siebie zależne.

Yin jest introwertyczne, nieruchome, wyciszające, wychładzające, ciemne, materialne i związane z kurczeniem.

Yang jest ekstrawertyczne, ruchome, pobudzające, rozgrzewające, jasne, jest energią i jest związane z powiększaniem.

Siły Yin i Yang uważane są za cykliczne, poruszające się i przemieniające w siebie nawzajem, co oddaje biały punkt na czarnej części symbolu, oznaczającej Yin oraz czarny punkt na białej części symbolu, oznaczającej Yang.


Pięć Elementów

Jest to kolejna starożytna teoria filozofii chińskiej, zgodnie z którą każdy system składa się z pewnych podstawowych elementów lub kategorii - metalu, drewna, wody, ognia i ziemi.

• Każdy z elementów stanowi wsparcie, opór i przeciwwagę dla pozostałych, dzięki czemu organizm zachowuje stabilność. Elementy powodują występowanie pór roku oraz innych charakterystycznych cech natury, które wpływają na równowagę naszego wewnętrznego ekosystemu.

• W stanie równowagi pięć narządów wewnętrznych organizmu (wątroba, serce, śledziona, płuca i nerki) wspiera się nawzajem, a organizm jest silny i długowieczny.

Yin i Yang + Pięć Elementów = ogólna równowaga

Yin i Yang dokonują zmian poprzez Pięć Elementów. Pięć Elementów przemienia się wzajemnie i znosi się nawzajem, utrzymując stan ogólnej równowagi.

Produkty TIENS mogą wspomagać poprawę stanu zdrowia. Gdy czegoś nam brakuje - będą uzupełniać lub dostarczać dany składnik. Jeżeli coś występuje w nadmiarze, np. za dużo jest w organizmie toksyn i zanieczyszczeń - będą obniżać ich poziom, oczyszczać, dostarczać przeciwutleniaczy i eliminować wolne rodniki.

Oczyszczanie organizmu

Producenci

Sprawdź także

Akceptuj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej informacji  Kliknij Tutaj